Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τάγια είναι μια αλόγα, από τις πολύ καλές του είδους. Σχετικά με το σώμα της είναι ψηλή 1:80 +, έχει γυμναστεί αρκετά και φαίνεται αλλά τα τελευταία χρόνια σαν τα έχει παρατήσει και έχει λίγο χαλαρώσει. Όμως τα μπούτια της η πλάτη και οι ώμοι της είναι ακόμα σφικτά. Ο κώλος της έχει ανοίξει λίγο αλλά όχι αντιαισθητικά. Κατά δήλωσή της έπαιζε μικρή μπάσκετ και βόλεϊ. Στα κιλά σίγουρα δεν είναι 59 που δηλώνει. Θα την έκανα γύρω στα 70. Είναι όμως ομοιόμορφα κατανεμημένα. Επίσης έχει και ανοιχτή πλάτη, οπότε και δικαιολογούνται. Ηλικιακά δήλωσε 26 χρονών και κάπου εκεί την κάνω. Ως καλή αλόγα τώρα είναι εργάτρια του σεξ, και αντέχει στη σκληρή χρήση . Επίσης είναι πολύ καθαρή, υγρή και έχει καλή συμμετοχή στο σεξ. Λόγω μη καλών αγγλικών δεν προσπαθεί να επικοινωνήσει αλλά από την άλλη δε σου τρώει καθόλου χρόνο και δουλεύει από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό.
Όσοι ψάχνουν για μοντελέ ή λεπτεπίλεπτα αισθησιακά κοριτσάκια με καλή επικοινωνία θα απογοητευτούν. Αντίθετα όσοι πάνε συνειδητά θεωρώ ότι θα βρουν μια από τις καλύτερες προτάσεις του είδους. Εγώ πέρασα καλά και η βαθμολογία που δίνω είναι υποκειμενική. Ανταποκρίνεται όμως σε αυτό που ήθελα να συναντήσω.


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
309
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., Bartender 74, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2017
70 κιλα?!?! Παναγια μου.. ΕμμμμMoney Mouth
21 Φεβρουαρίου, 2017
Συναγωνιστή βλέπω ότι έβαλες "φιλί χωρίς γλώσσα".
¨ηταν δική σου επιλογή ή η κοπέλα δεν φιλάει κανονικά?
21 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δική μου επιλογή.
18 Νοεμβρίου, 2018
στηθος; σιλικονη;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4