Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δευτεροβραδυνη κατεβασια στο Μεταξι με την ελπιδα να εχει αραιωσει η κινηση,γρηγορη διαψευση της ελπιδας με τη διαπιστωση οτι κατα τη διαρκεια της τσαρκας ευδοκιμουσαν διαφορα ειδη πακι,γυφτοειδωνΘυμόςαλλα και 4 Φιλλιπινεζων,που τα γυρναγαν ολα,εμφανως νιουφηδες.Τους πετυχα στο Ιασωνος 20,καθοντουσαν στο σαλονι,ο ενας χτυπησε την πορτα του δωματιου που ηταν κλειστη,του λεω 'τι κανεις εκει,αστον τον ανθρωπο να γαμησει',μου απολογηθηκε οτι 'ειναι ο φιλος μου μεσα',αληθεια ηταν, γιατι μετα απο λιγο ανοιξε και φανηκε ο αλλος ο οποιος προφανως ετοιμαζοταν να βγει,βιαστηκα να τον τραμπουκισω αλλα δεν νοιωθω και τιποτα τυψεις,εγω νομιζα οτι οι φιλλι-πινεζοι κινουνται μονο μεταξυ Αμπελοκηπων-Εκαλης με το 550 και τιποτα αλλο,τελικα εκανα λαθοςMoney Mouth
Στο Κολωνου 15 δεξια μια πουστρα ασχημη και χοντρη καθοταν στο σαλονι με μια μαλακια στα μαλλια,σαν πεταλουδαΘυμόςτον φωναξε η τσατσα να μπει στο κουζινακι να μιλησουνεMoney Mouthνα πουνε τιΧμμμ;ελεος,την πουλεψα με συνοπτικες διαδικασιες και κατεβηκα και ολη την Ιασωνος.
Στο προτελευταιο που μπηκα Ιασωνος 46Β βγηκε η Λαουρα,μια σχετικα ψηλη,ξανθια,ομορφη,με ανοιχτα ματια Ρουμουνα,25-30 την κοβω,μικρομεσαιο στηθος,ωραιο κωλο,καπως ανοιχτη λεκανη απο ενδεχομενη γεννα ισως.Ηρθε και καθισε διπλα μου στο παγκακι,τι εχεις την ρωταω,κουρασμενη απο τη δουλεια ειμαι μου λεει με τα πολυ καλα Ελληνικα της.Καλα λεω,φευγω,μην σε κουραζω παραπανω ,και οχι που πας,και περνα,και τι επιτελους ψαχνετε να κραζουν μαζι με την τσατσα η οποια λιγο πριν ειχε ανακοινωσει 'τσιμπουκι,μουνι,69 και πισωκολλητο'.
Τελος παντων,βγηκα,ξαναπερασα απο 1-2 μπουρδελα αλλα η αληθεια ειναι οτι μου ειχε κανει ενα κλικ,αμφιταλανευτηκα κανα δεκαλεπτο και ξαναπηγα.Η τσατσα πηγε με το που με ειδε να με χωσει καπακι στο δωματιο,της λεω οχι,να μιλησω πρωτα λιγο με την κοπελα,η οποια βγηκε ξανα και της ειπα'σε ειδα καπως πριν,αν ειναι να γαμηθεις καλα πες το μου,αν οχι να φυγω,δεν πειραζει'.Οχι μου λεει,περνα.Οκ,δινω τα λεφτα στην τσατσα και της τονιζω να μου φερει τα λεφτα σε 4 λεπτα.οχι πιο πριν.Της το ειπα δεν της το ειπαΧμμμ;φταιω εγω μετα που μπηκε μετα απο μισο λεπτο και με ειδε να κατουραω στον νιπτηρα as ussualΧμμμ;μου εκοψε και το κατουρημα στην μεσηΚεφάλι σε τοίχο!της εκλεισα την πορτα στα μουτρα και της λεω,κατσε θα σε φωναξω εγω,οπως και εγινε.Περιμενε στωικα ακριβως απο εξωMoney Mouth
Γδυθηκα και περιμενα την Λαουρα η οποια μπηκε μετα απο λιγο με κατι μουτρα ξανα.Τι εγινε παλι της λεω,στο μεταξυ ειχα ξαπλωσει και αρχιζε να παιζει με την πουτσα μου και να την σηκωνει λιγο λιγο ενω εγω χουφτωνα τα βυζια της.Αρχισε να μου γκρινιαζει για ενα γυφτο που εβαλε μεσα πριν και ενω του εκανε τσιμπουκιΘυμόςκαι ολες τις στασεις αυτος αρχισε να βριζει.'ξερεις πως γαμανε αυτοι,σαν μαλακες,και γω δεν ειμαι ανθρωπος να ανεχτω να μου μιλαει ο αλλος ετσι,και οτι ο gipsy ζητησε τα λεφτα του πισω.'Δεν εχυσε'ρωτησα,οχι μου λεει,τα εδωσε η τσατσα ρωτησα,'ναι' μου λεει,τα εδωσεΘυμόςΘυμόςΘυμόςεσεις φταιτε που τους βαζετε της λεω,τι να κανω,δεν ειχε δουλεια σημερα και ειπα να τον βαλω,ναι λες και δεν θα τον εβαζες αν ειχες δουλειαΜαλακίαηθελα να της πω αλλα δεν το πα τελικαMoney Mouth
Μολις μου σηκωσε καλα το καυλι περασε καποτα και αρχισε να πιπωνει ως τα μεσα περιπου της πουτσας ενω τον ειχε γραπωσει γερα με τα χερια της.Για λαρρυγι ουτε λογοςMoney Mouthμε ρωτησε 'πως θες',της ειπα να ξαπλωσει και της τον σφηνωσα στην λιπασμενη της και εντελως ατριχη μουνοτρυπα.Γενικα δεν εχει τριχες πουθενα.Ειχα πεσει πανω της και την γαμουσα και αυτη με ειχε αγκαλιασει και δεχοταν υπομονετικα τις πουτσιες που αφηναν μονο τα αρχιδια εξωΓερο-μύστης.Βογγουσε,αληθεια,ψεματα τωρα,δεν ξερω.Γυρνας λιγο στα 4;ναι οπως θες μου ειπε με εμφανως καλυτερη διαθεση.Στηθηκε αρκετα καλα,με την μαπα στο σεντονι και της τον ξαναφυτεψα στη μητρα την οποια και γαμουσα κρατωντας την απο τα χορταστικα καπουλια.Η κωλοτρυπιδα της φανηκε σφιχτη και αδουλευτη.Συνεχισα να την γαμαω στα 4 και μετα απο λιγο την ενημερωσα οτι τα φλοκια ειναι προ των πυλων,θα χυσω δηλαδη της ειπα,'το ξερω ' μου λεει και αρχισα να αδειαζω στην καποτα μεν,στο μουνοτρυπιδι της δε μια ικανη ποσοτητα απο χυσια.Της ειπα'μην τραβηχτεις,να χυσω εντελως'και αυτη οχι μονο δεν κουνηθηκε αλλα αρχισε να κουναει τον κωλο της προς την πουτσα μου βοηθωντας τα οποια τυχον υπολλειματα να βρουν το δρομο τους εντος καποταςΚαπέλο
Τραβηξα την πουτσα,'ειδες που αμα θελεις δεν εχεις μουτρα της ειπα','αν ο αλλος ειναι καλος,ειμαι και γω' μου αντιτεινε.Εβαλε το κοκκινο κορδονι και αποχωρησε.Πλυθηκα και στην εξοδο χαιρετηθηκαμε σε καλο κλιμα με αυτην και την ευγενικη πλεον τσατσα.
Για μενα η Λαουρα ειναι αρκετα καλης εμφανισης,ρισκαρα λιγο να την παρω λογω κακης της αρχικα διαθεσης αλλα τελικα δεν εκλαψα το 10αρικο.Αν και καπως κουρασμενη και τσαντισμενη εκανε οτι επρεπε για να μου τον σηκωσει και στηθηκε καλα για να τον φαει.Μετα βγηκε λιγο βιαστικα,πιστευω οτι υπαρχει πιεση λογω αναδουλειας.
Τυποι μην εγκαταλειπετε το Μεταξι,σημερα ειχε αρκετους Ελληνες,χαιρετισματα στα δυο παιδια που μπηκαμε σε πολλα μπουρδελα μαζι,ο ενας με μουσια και γυαλια και ο αλλος με σκουλαρικι στο αριστεροΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2017
Σωστός Ναι! και εγώ την ίδια άποψη είχα ""νομιζα οτι οι φιλλι-πινεζοι κινουνται μονο μεταξυ Αμπελοκηπων-Εκαλης με το 550 και τιποτα αλλo"" αλλά μάλλον άνοιξαν ορίζοντες!!!
22 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλοπαντως συγκριτικα με τους αφγανοπακιδες,τους γυφτους και τους αλβανους ειναι πιο συμπαθητικοι και μαζεμενοι,τυλαχιστον οσο βρισκονται στη χωρα μαςΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2