Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τη Ναταλι την ξερετε ολοι οσοι σας αρεσουν τα πιο μεγαλα milf και οσοι γαματε στο τιμημενο Μεταξι.Σε αυτον τον οικο για ενα μικρο χρονικο διαστημα βρηκα την γαληνη ο πρωτος λογος ειναι το 10€ και μετα τα πολυ καλα milfs κατα τη δικη μου γνωμη που ειναι εκει και ειναι αρκετα.
Εκει ειναι και η γνωστη Ευα απο περγαμου που την εχω γαμησει γυρω στις 30-35 φορες (ναι το ξερω οτι ειμαι πολυ τολμηρος και εκανα την υπερβαση αλλα κανει μια πιπα αλλο πραμα) μολις εμαθα οτι τον περνει και με 10€ 'βουρ' ετρεξα να την παρω αλλα εκει ειδα την ΝΑΤΑΛΙ που την ηξερα εμφανισιακα και ειπα ας δοκιμασω και αυτη τη καυλα.Την πρωτη φορα τρελαθηκα πηγα και δευτερη και τριτη και τεταρτη και την πεμτπη φορα εφαγα τη τρελη τη φολα.Μπαινω στο ζουμι.
Λεει η τσα2 οτι ειναι στο δωματια και τις λεω αν εχει αλλο αδειο λεει ναι και μπαινω μετα απο 5 λεπτα σκαει και η μουναρα λεω εδω ειμαστε θα φας καλα...και οντως εφαγα ''σκατα''.
Καθεται στο κρεβατι τις λεω να βαλλει καποτα η οποια ηταν ΑΝΟΙΧΤΗ TO τονιζω δεν ξερω γιατι πρωτο φαουλ και κιτρινη καρτα λεω αντε παιξε πιπα καλουτσικη και της λεω να καστει στα 4 καθεται και μολις παω να μπω με περνει μια ΜΠΟΧΑ-ΒΡΟΜΑ αστο μου ηρθε να ξερασω δευτερο φαουλ και κοκκινη καρτα απο την καυλα μπηκα (ντρεπομαι που το λεω) αλλα μου επεσε τραβηχτηκα και της ειπα να φυγει γιατι δεν θα εχυνα λογο ανχους μου λεει γιατι και της λεω θα σου πω την επομενη φορα που θα ερθω τι εχω παθει (που δεν προκειτε να ξαναπατησω για αυτη) μου λεει ΟΚ και φευγει...ντυθηκα πλυθηκα με το σαπουνι που ειναι νερο και εφυγα.
ΠΡΟΣΟΧΗ στις φολες γιατι αν βρομαει μονο στη φαση που πας να μπεις το καταλαβαινεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
elton tony
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
241
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ, bourdeliaris82 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού