Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο μια δυσκολη βδομαδα,βρεθηκα στο κεντρο αργα το απογευμα για μια συναντηση η οποια ευτυχως εληξε γρηγορα.Οπως εβαζα μπροστα τη μηχανη,μου ηρθε..Ποσο καιρο εχω να γαμησω στη Φυλης?Η απαντηση ηταν πολυ,και συνοπτικα κατευθηνθηκα προς την οδο της ηδονης,εκει που τα κοριτσια ξεπουλανε τα καλλη τους για το μπλε χαρτακι,και διαφοροι ανδρες καθε ηλικιας,κοινωνικης ταξης και ορεξεων πανε και ξεδινουν απο τα καθημερινα προβληματα.Κοινως απο φουσκαρχιδιες.Μετα την καθιερωμενη μπουρδελλοτσαρκα,κατελληξα στο πρωτο που επισκευθηκα,το 71β.Κι αυτο οχι τοσο επειδη η κοπελλα ηταν κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα,αλλα διοτι ηταν πολυ γλυκια στο προσωπο,με ευδιαθετο χαμογελο και ζωηρες κινησεις,κατι που προμηνυει τις περισσοτερες φορες οτι αν μη τι αλλο θα περασω καλα.Στο δια ταυτα λοιπον,η κορασσις,ειναι Ρουμανα,γυρω στα 25,ζουμερη,με μεγαλα πεσμενα βυζια,ωραιο δερμα,και ορεξη για δουλεια.Μετα απο καλτ διαλογο μεταξυ εμου,του ευγενεστατου τσατσου κι ενος συναγωνιστη ψιλοπιωμενου εμφανως,μιας και μυριζε σαν παλιο κρασοβαρελο,περι της κουραστικοτητας των μπουρδελλοεπαγγελματων,επανερχεται η λεγαμενη.Σηκωνομαι και δινω το αντιτιμο και περναω σα ενδοτερα.Γδυνομαι,πλενω χερια και ψωλη,και ξαπλωνω στα αρκετα καθαρα σεντονια.Οση ωρα περιμενα μαλακιζα το παπαρι μου για να το βρει ετοιμο η ιεροδουλος και δεν χασουμε χρονο.Μπαινει μεσα λοιπον η τυπισσα,και αφου ξεντυθηκε συνοπτικα,ξαπλωνει στο κρεβατι και με αρχιζει στα χαδια και στα φιλακια στο σωμα,με μηχανικες θα ελεγα κινησεις,χωρις ομως νευρικοτητα.Δεν με χαλασε,κι ανταπεδωσα την περιποιηση με ενα γεναιο δαχτυλισμα της μουσκεμενης απο λιπαντικο ξυρισμενης μουναρας της.Σημειωτεον οτι το προγραμμα ηταν ακαποτο κλαρινο και κωλογαμησμα,αν δεχτει η κοπελα.Να σημειωσω οτι γκομενα ρουφηξε το παλαμαρι μου χωρις να το καθαρισει με υγρο μαντηλακι πρωτα,το οποιο αλλωστε δεν ειχε καν μαζι.Δεν εδωσα και τοση σημασια,αν και ψιλοσιχαθηκα προς στιγμην.Το κλαινο ηταν αρκετα βαθυ αλλα ατεχνο και μετριοτατο,μαλλον πρωταρα η γκομενα σκεφτηκα.Τελικα την γυρναω στα 4 και αφου αναννεωσε το λιπαντικο,σφηνωνω τον πουτσο μου στη μουναρα της(αφου φυσικα μου περασε σκουφο,δεν ειμαστε για ρομαντισμους).Το μουνι της ειχε αρκετα σφιχτη αισθηση,κατι που επιβεβαιωσε το οτι πρεπει να ναι πρωτοβγαλτη.Αφου σφηροκοπησα κανα διλεπτο δινοντας ξυλιες στον κωλο της,την αρχιζω στα κωλοδαχτυλα,διστακτικα στην αρχη.Την ρωτησα με νοηματα αν δινει κουλουρι,και μου απαντησε ετσι κι ετσι με νοηματα,μιας και δεν ηξερε λεξη ελληνικα,και αγγλικα μονο πως σε λενε και απο που εισαι.Με σαλιο και υπομονη της λεω,κατι που φυσικα δεν καταλαβε..Φτυνω τη φουφρα και αρχιζω να δινω πονο,ενα δαχτυλο,2 δαχτυλα,και οταν μπηκε και τριτο,ηξερα οτι ειναι ετοιμη για μενα...Την αλλαζω σταση ιεραποστολικο,και μετα απο λιγο σφυροκοπημα της μουνας της,της κανω νοημα να φερει το λιπαντικο διοτι θα της τον εδινα στον κωλο(με νοηματα η επεξηγηση).Αφου γρασαρε τη σουφρα της,την τον καρφωνω αργα αργα ,σε ιεραποστολικη σταση,με τα ποδια της αρκετα σηκωμενα.Αφου μπηκε ολο μεσα,αρχισα το σφυροκοπημα ενω εκεινη ξεκινησε τα βογγητα.Ο κωλος δεν ηταν αδουλευτος,αλλα δεν ηταν και πηγασι,κατι που η ψηλη μου εκτιμησε.Την ξεκωλιασα κανα 3 λεπτο με συγγρατημενη ορμη,και τελικα εχυσα στα τρισβαθα του κωλαντερου της κοιτωντας την βαθια μες στα ματια.Ποιος ξερει τι σκεφτοταν εκεινη τη στιγμη..Τη ζωη της σε καποιο χωριο της Ρουμανικης υπαιθρου?Το ποσες ψηλες θα αρπαξει σημερα για το μεροκαματο?Την κακιστη ισοτιμια Ευρω-Δολλαριου?Την κατασταση στη Συρια και την γεωπολιτικη σημασια της περιοχης για τις υπερδυναμεις που εχουν εμπλακει?Εγω σκεφτομουν μια συναδελφο μου παντως,η οποια μου κωλοτριβεται και ενω με καυλωνει απιστευτα,αποφευγω περαιτερω διοτι οποτε εχω μπλεξει δουλεια με γαμησι το εχω πληρωσει ακριβα,και δεν ειμαστε για τετοια τετοιες εποχες.Την ωρα που η τα αρχιδια μου αδειαζαν,σκεφτομουν οτι οργωνα το κωλι της συναδελφου παντως..Να σημειωσω οτι σκεφτηκα να τη χυσω στη μουρη και τα βυζια,αλλα δεν ειχε χαρτι το δωματιο και μαλλον θα μπαιναμε σε διαδικασιες.Ααποχαιρετιστηκαμε με νοηματα,επλυνα ψηλη και χερια στο νιπτηρα,και φευγοντας εγνεψα ολα καλα στον τσατσο που με ρωτησε πως περασα.Οπως εβγαινα,ειδα μια παρεα πιτσιρικαδες,15χρονα οπως τους εκοψα,μισοι τσιγγανοι μισοι λευκοι.Μου θυμισατε τα νιατα μου ρε λεβεντες τους ειπα.Στην ηλικια σας ξεκινησα τα μπουρδελλογαμησματα.Για κακη τοςυ τυχη,εφαγαν πορτα,μαλλον ο τσατσος χαλαστηκε απο τα μαυριδερα μουτρα των τσιγγανων της παρεας.Εν κατακλειδι, ηταν ενα καλο γαμησι για τα δεδομενα της Φυλης,και πολυ πιθανον,αν την ξαναπετυχω, να την ξανατιμησω.Δεν συστηνεται σε οσους αρεσκονται σε κοκκαλιαρες και αβυζες.(Καριολαρα συναδελφε αν ηθερα που μενεις,θα ερχομουν να ξεσκισω τον κωλαρα σου στο καπακι κι εσενα,καπακι μετα το μπουρδελο,ετσι απλα και ξεδιαντροπα.Θα μου δημιουργουσε ενα σωρο προβληματα μετα και το ξερω,αλλα οι εμεις μπουρδελιαρηδες ετσι ειμαστε.Δεν υπολογιζουμε τιποτα μπροστα σε λιγες στιγμες ηδονης.)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.220
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ThE, fouxter και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού