Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνερευση εγινε στο Ιασωνος 46 ισογειο αριστερα.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ρωσιδα Μαρια.Προκειται για μια παχουλη ψηλη ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια γλυκο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι , μεγαλο πεσμενο φυσικο βυζι , λευκο δερμα και χοντρο κωλο.Πριν απο λιγο καιρο δουλευε Ιασωνος 36 στο λεγομενο και κοτετσι! Αν δεν κανω λαθος εχει εργαστει και στα Κολωνου 53 και Μεγ.Αλεξανδρου 15.Απλως παλαιοτερα ειχε κανει παιδι και ειχε χαθει για καποιο καιρο απο τα μπουρδελακια.

Δεν μου αρεσε εμφανισιακα αλλα η κοπελα ειπε οτι κανει λαρυγγωτη πιπα , οποτε αποφασισα να την τεσταρω.Περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Γαμαω τοσα χρονια στο Μεταξι αλλα δεν ειχα ξαναγαμησει σε αυτο το μπουρδελο! Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα αρχισε να μου γλυφει σιγα σιγα τα βυζακια μου.Εκανε αργα τα προκαταρκτικα της.Μου αρεσε αυτο.Μου ξεκαθαρισε οτι δεν κανει ελευθερο στοματικο.Της ειπα να μου γλυψει τα μπαλακια.Αυτη εκανε ενα περασμα με μωρομαντηλο και αρχισε να μου ρουφαει τα μπαλακια! Μου τα εγλυφε και μου τα ρουφουσε.Το εκανε πολυ καλα! Μου γεμισε με σαλια τα αρχιδια μου! Ηταν πολυ ρομαντικη σκηνη! Με κατακαυλωσε! Μου εκανε πολυ ωρα καραμελωμα.Υστερα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και αρχισε να με τσιμπουκωνει.Αυτη αμεσως καταβροχθισε την μεγαλη μου πουτσα! Αμεσως μου εκανε λαρυγγωτη πιπα! Απο τις πιο βαθιες πιπες που μου εχουν κανει! Πιο βαθια δεν γινεται.Βαρουσε κοφτη! Ακουγοταν το γλουπ/γλουπ!.. χαχα...Μου ρουφουσε βαθια την πουτσα και εμενε μπουκωμενη! Τα ματια της ειχαν πεταχτει εξω!...χαχα...Μου εκανε πολυ ωρα πιπα.Ενω ακομη μου εκανε πιπα , η τσατσα την φωναξε.Η κοπελα μου ειπε να μην της δινω σημασια , κ οτι αυτη καθεται στο δωματιο οσο θελει!

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα δυνατα και τα πλατς πλουτς ακουγοντουσαν δυνατα! Αυτη μου ελεγε οτι της αρεσα παρα πολυ...χαχα...Την γαμουσα και ειχα θεα τις βυζαρες της.Μετα απο μερικα λεπτα δεν αντεχα αλλο.Την εστησα στα τεσσερα στην ακρη του κρεββατιου.Αυτη σηκωσε το φορεμα της για να μην το λερωσω με τα χυσια μου.Εγω τραβουσα μαλακια και εβλεπα το μονοπετρο που φορουσε η κοπελα.Σιγορα θα την αγαπαει πολυ ο ανδρας της...χαχα...για να της εχει κανει τετοιο δωρο...χαχα...Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος πανω στον κωλο της και το μουνι της!!! Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μαρια δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα.Μια αδιαφορη παχουλη ιεροδουλη ειναι.Εμφανισιακα ειναι στο στυλ της Τανιας απο Ιασωνος 36.Ειναι ομως πολυ καλη σε αποδοση στο δωματιο! Ειναι αυτο που λεμε VFM!!! Κανει απιστευτη λαρυγγωτη πιπα μεγαλης διαρκειας!!! Επισης κανει πολυ ωραιο καραμελωμα μεγαλης διαρκειας!!! Περασα πολυ καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Η κοπελα δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Εμεινα καθαρα 15 λεπτα στο δωματιο.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, vanos, n.smirni76 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2017
Το σημαντικό με τη Μαρία είναι ότι... γειώνει την τσατσά μέχρι να χύσει ο πελάτης όσο και να τη φωνάζει,αλλιώς δεν φεύγει!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1