Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97895
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρά το γεγονός ότι δεν αγοράζω υπηρεσίες βιζιτούδων λόγω υψηλού κόστους κάτι με έτρωγε εδώ και καιρό να γνωρίσω την Δανάη. Θες η αύρα που βγάζουν οι φωτογραφίες της, θές τα θετικά σχόλια άλλων στο σιτε, μου είχε καρφωθεί αυτή στο μυαλό. Τελικά αποφάσισα ότι σήμερα θα την έπαιρνα τηλέφωνο, ύστερα απο αναβολές και μια αποτυχημένη προ καιρού προσπάθεια επικοινωνίας. Το σήκωσε η ίδια και το ραντεβού κλείστηκε για μερικές ώρες μετά σε γαμηστρώνα της Αγίας Παρασκευής.
Τοκ τοκ, ακούστηκε το χτύπημα στην πόρτα και μόλις την καλωσόρισα στο δωμάτιο αντίκρισα ένα συμπαθητικό κορίτσι της διπλανής πόρτας το οποίο σε καμία περίπτωση δεν το λες ξέκωλο ή πουτανάκι. Φανταστείτε μια φιλόλογο ξένης γλώσσας που πάει στο φροντιστήριο, κάπως έτσι. Ηλικιακά την κάνω γύρω στα 30, το σώμα της δεν είναι σφιχτό/γυμνασμένο χωρίς να μπορείς να υποστηρίξεις ότι έχει περιττά κιλά. Δάκτυλα ποδιών πανέμορφα, στήθος μικρό. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα να φοράει γόβες στιλέτο η μπότες όμως από την στιγμή που δεν της το είχα ζητήσει όταν μιλήσαμε στο τηλέφωνο η ευθύνη είναι δική μου. Κάθισε στο κρεβάτι για να γνωριστούμε και να σπάσει ο παγος, κάναμε μαζί το ντουζάκι μας κι εκεί άρχισε το χαμούρεμα και τα φιλιά. Όταν έσκυψε και πήρε την ψωλη μου στο στόμα της συνειδητοποίησα ότι επόμενη ώρα θα ήταν γεμάτη ηδονές και απολαύσεις και δεν έπεσα έξω. Ύστερα από δυο λεπτά ήρθε στο κρεβάτι φορώντας ένα σεξυ σετάκι και άρχισε ο πόλεμος! Πίπα….απερίγραπτη, βαθειά, παθιασμένη με πολύ σάλιο. Φιλιά…σαν αυτά που σου δίνει η κοπέλα με την οποία έχεις σχέση δίχως δισταγμούς κι αναστολές. Πραγματικά τα φιλιά της συμμετέχουν με μεγαλύτερο ποσοστό από όσο νομίζετε στο όλο πακέτο της καλής σεξουαλικής υπηρεσίας. Επικοινωνία …. εκεί ήταν όλα τα λεφτά. Πρόκειται για έξυπνη και μορφωμένη η οποία συμμετέχει ενεργά στην συζήτηση με λογικές τοποθετήσεις σκέψεις.
Το χαμούρεμα τα φιλιά τις πίπες και τα τριψίματα τα διαδέχτηκαν πήδημα σε δύο στάσεις, cow girl & ιεραποστολικό. Μετά από αρκετή ώρα έχυσα κι ακολούθησε διάλλειμα όπερ σημαίνει ντουζάκι, τσιγάρο και συζήτηση. Σημειώνω πως άργησα να χύσω.
Όταν ήρθε η στιγμή για τον δεύτερο γύρω συνέβαιναν ταυτόχρονα τα εξής. Δεν είχε απομείνει αρκετός χρόνος στην διάθεση μας, ήμουν κουρασμένος κι ένιωθα πως είναι μακρυά η επίτευξη δεύτερης τουφεκιάς. (σε αυτό ευθύνεται και μια φαρμακευτική αγωγή για την πρόωρη που λαμβάνω αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο). Εκτίμησα πως εάν την έστηνα να την γαμήσω δεν θα έχυνα ποτέ κί έτσι της ζήτησα να μου τον παίξει μαλακία μέχρι να ξαναχύσω. Η Δανάη μου έπαιζε την πούτσα για 20 λεπτά με υπομονή και χωρίς καμία μα καμία δυσανασχέτηση από μέρους της. (εγω εκνευρίστηκα που αργούσα να χύσω και προσπάθησα να το κρύψω, δεν ξέρω εάν το πετυχα η όχι). Ενδιαμεσες πιπες, παθιασμένα φιλιά, χαίδεμα στα αρχίδια, πολύ σάλιο και λαδάκι εκαναν τα χέρια της να γλυστράνε και να είναι μαλακά όταν έπαιζαν πάνω κάτω το καυλί μου. Ώρα μετά εκτόξευσα και τα δεύτερα αυτά φλόκια μου επάνω στα χέρια της! Η υπομονή της και η αγάπη για αυτό που έκανε στο στάδιο αυτό του δεύτερου χυσίματος κρίνονται από εμένα σημαντικός παράγων στην απόφαση πως θα την ξαναπάρω. Θα καλέσω πάλι την Δανάη κι όχι άλλη call girl επειδή μου φέρθηκε όμορφα/τίμια κι έκατσε και λιγο παραπάνω! Να μην λησμονήσω και το ότι μου κάλυψε την ανάγκη για παρέα και επικοινωνία με επιτυχία. Με τα call girls πρέπει να πετύχει η χημεία για να είναι απολαυστικό το σεξ!
Συμπερασματικά: συστήνεται σε όσους τους αρέσει αυτό που λέγεται Girl Friend Experience.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.311
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, lalatos1979, jeisonkm και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2017
τυπε ευγε!ΜατάκιΜατάκιΠροσκύνημαΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1