Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370147
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Και οπως λεει ο τιτλος ετσι εδειχνε η βραδια και εγινε πραγματικοτητα.
κανονισμενο εγω η κοπελα μου (αντ) ο μπαλαντερ μου (τζον) και μια φιλη της δικια μου (φρ).
ωρα αφιξης στο μαγαζι 23.30
η τετραδα εγινε τριαδα η φρ δεβ ηρθε και η αντ δεν μπορεσε να κανει πολλα εκεινη την βραδια αλλα για εμενα και τον τζον ηταν το ticket μας
για μια υπεροχη βραδια που τελικα μετα απο πολλα βγηκαμε ολοι αρκετα κερδισμενοι .
φτασαμε απο τους πρωτους στο μαγαζι με αλλο ενα ζευαγρι να ειναι μεσα ακομα .
ποτακι και μετα απο μια ωριτσα η παρουσια νεων ζευαγριων ειχε αρχισει να γινεται αισθητη .
κατα τις 1.00 το πρωτο ζευγαρι και αλλο ενα ξεκινησαν για τον επανω οροφο.
μετα απο λιγο καθως τελειωσε και το πρωτο ποτακι ειπαμε να ανεβουμε και εμεις μια βολτα .
ειχε πολυ κοσμο κατω αλλα οχι πολυ ακομα επανω .μονο η τετραδα ηλικιες 30-40 το πολυ σε ενα πολυ καλο παιχνιδι ακομα και οι κοπελες στο μεγαλο δωματιο με ελευθερη την θεα προς τους παρευρισκομενους.
κατεβηκαμε χωρις να κανουμε ακομα κατι και ενω πιναμε το δευτερο ποτακι μας ηρθε διπλα μου καποιος κυριος 55 με μια κοπελα 30 (joan)
και καθησαν διπλα μας.εγω πηγα καποια στιγμη διπλα τους απο την αλλη πλευρα και μιλησα στον Σωτηρη(ιδιοκτητη)και τοτε εκανε την κινηση ο κυριος και με ρωτησε για το τι χωρους εχει το μαγαζι και αν ειναι μονο αυτα που βλεπει κατω στο ισογειο γιατι ηρθε πρωτη φορα.
αμεσως εγω τσακωσα την ευκαιρια και προτεινα ξεναγηση .η κοπελα οταν το ακουσε εδειξε πολυ προθιμη για αυτη την κινηση .
αφου της επιασα χερι ακολουθησε και ο κυριος ανεβηκαμε και πηραμε λιγο το ματι μας και καναμε την ξεναγηση και επιστρεψαμε στον μπαρ για ποτακι.μετα απο κανενα 10 λεπτο και συζητηση μου ειπε η κοπελα να την ξεναγησω παλι επανω και ηθελε και ο φιλος της τριαδα prive ομως.
ο μπαλαντερ μου εμεινε για ποτακι με την κοπελα μου κατω (προς το παρων).
πηγαμε στην πρωτη καμπινα και κλειστηκαμε για 45 λεπτα.
η κοπελα 168 αδυνατη πολυ ωραιο στηθος για το σωμα της στητο με τατουαζ πλατη σκουλαρικη χειλια που εδινε ωραια αισθηση σε φιλημα και πιπα και μια επιδερμιδα μαυρισμενη και βελουδινη σαν 18 χρονο.
ξεκινημα με φιλια και χαδια και αφου βγαλαμε τα ρουχαμας ολοι την εγλειψα παντου με τετοιο αρωμα που ειχε το σωματης και τετοιο κορμι που καυλωσε πολυ και ηθελε κατευθειαν τον πουτσο μου στο στομα της.η πιπα με το σκουλαρικι σαν αισθηση ηταν καταπληκτικη.
ανεβασμα σαν πρωτη σταση απο πανω μου με πολυ γρηγορες κινησεις σαν ηθελε πολυ αυτο που εκανε χωρις ταμπου και φιλια στο στομα συνεχεια.
αλλαγη στασης και στησιμο στα 4 οπου ηθεα του ταττου της και του αψεγαδιαστου εφηβικου κωλου ανεβαζε την καυλα στα υψη και τα χαστουκακια ξεκινησαν να ακουγονται και να μπαινουν στο παιχνιδι μας κανοντας την φαση μας ακομα ποιο καυλωτικη .
αλλαγες γενικα σε πολλες στασεις και οταν ηταν να ερθει το τελος μου σε ερωτηση μου που τα θελει δεν αρνηθηκε να μην αφησει σταγονα να παει χαμενη .και ετσι και εγινε.η κοπελα ηταν απλα τελεια μπραβο της.
συνεχεια λιγο ακομα με τον συνοδο της και μετα το τελος του και αυτου ντυσιμο και βγηκαμε απο καμπινα.
στην διπλανη καμπινα ειχε πολυ κοσμο 3 ζευαγρια και μεσα σε αυτα ο μπαλαντερ μου με την δικια μου να του παιρνει πιπα μαζι με αλλη μια κοπελα απο αλλο ζευγαρι.η πορτα ανοικτη και αλλα 3 σχεδον ζευγαρια απο εξω να χαιδευονται και να παιρνουν το ματι τους.
γενικα πολυ κοσμο η γωνια.
κατεβηκα και συνεχισα με το αλλο το ζευγαρι το ποτακι μου και συζηταγαμε γενικα για τον χωρο οπου τους φανηκε απο τους πολυ καλους σε σχεση με τους αλλους που ειχαν παει και ειπαν πλεον θα ειναι το στεκι τους.
η βραδια ειχε πολυ καλη ποιοτητα σε κοσμο εκεινη την βραδια και πολυ νεα ζευγαρια σε ηλικιες.
μετα απο λιγο αποχωρησε το ζευγαρι με την joan και ηρθε ο μπαλαντερ μου οπου επαιξαν καλα επανω με αλλα δυο ζευγαρια και ειπαμε τα νεα μας μιας και η βραδια μας χωρισε προς καλο ολων μας βεβαια.
μετα απο λιγο (3.00μμ) στο ισογειο ηρθαν 2 πορνοσταρ οι οποιοες δεν ηταν κανονισμενο και αφου ειπιαν ενα ποτακι ηταν ντυμενες με ξανθια περουκα και ροζ η αλλη και μας προσφεραν προς εκπληξη ενα πολυ ωραιο στριπτιζ χωρο ,εγκαινιαζοντας την νεα μπαρα που μπηκε στο μαγαζι ψηλα και υποσχεται πολλα show απο τον ιδιοκτητη!!
μετα απο λιγο πηγα και με την δικια μου μια βολτα επανω μιας και της ειχα ταξει ενα καλο χυσιμο και παιξαμε λιγο στην μεσα μεσα καμπινα οπου μετα το τελος μου ηρθε ενα ζευγαρι πολυ ωραιο ψιλη κοπελα και ο αντρας και μπηκαν μεσα και αρχισαν να παιζουν διπλα μας και αφου χουφτωσε αυτος την κοπελα μου και αυτη εμενα επρεπε λογο ωρας να αποχωρησουμε και ετσι δεν εγινε τιποτα γιατι επρεπε να φυγουμε.κριμα.
σας κουρασα λιγακια αλλα η χθεσινη βραδια πανω απο ολα ειχε πολλα απροοπτα και πολλες ανατροπες με παρα πολυ ωραιο κοσμο .
μπραβο για ακομα μια φορα για τον χωρο και το προσωπικο .
την επομενη θα εχει ποιο πολλες σοκολατες .ΈρωταςΈρωτας
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, tiger 40, mousatos_32 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού