Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ζανέτ την συναντω δεύτερη φορά. Η πρώτη πρεπει να ήταν κοντά στον Οκτώβριο στο στούντιο στην οδό Ισμήνης,αλλά δεν θυμάμαι τον λόγω που δεν ανέβασα κριτική. Τώρα όμως ήρθε το πλήρωμα του χρόνου.
Σκάω μύτη στο μαγαζί και μπαίνω μέσα και λέω στην κυρία της υποδοχής ότι θέλω την Ζανέτ. Η κυρία φωνάζει το κορίτσι που μπήκε στο σαλόνι δειλά και με το βλέμμα στο πάτωμα (σαν να ξέρει ότι δεν της πάει το νέο λοουκ).Η Ζανέτ κάνει μια στροφή και φεύγει. Εγώ δίνω τα λεφτά και πηγαίνω στο δωμάτιο.Ξεντυνομαι κάνω ένα μπανακι και ξαπλώνω στο κρεβάτι και περιμένω να έρθει το κορίτσι. Ύστερα από λίγο μπαίνει στο δωμάτιο και η Ζανέτ αλλά αυτή τη φορά μπήκε με αέρα (άλλωστε την είχα επιλέξει,δεν υπήρχε περίπτωση να χάσει το μεροκάματο)βγάζει το σουτιέν και έρχεται προς τα εμένα και άρχισε να τριβεται πάνω στο σώμα μου και να μου χαζογλύφει διαφορά μέρη του σώματος μου.Εγώ τότε την σταμάτησα και άρχισα να πιπιλίζω τα βυζάκια της και η Ζανέτ άρχιζε να βγάζει κραυγές υδονής (μου φάνηκαν αληθινές,αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά).Μετά της βγάζω το στρινγκο και πήγα να την δαχτυλιασω αλλά η Ζανέτ δεν με άφησε και τραβήχτηκε. Μου είπε να ξαπλώσω και μου φόρεσε τον σκουφο και άρχισε την πιπα. Μέτρια προς καλή θα την έλεγα,και εν'συνεχεία γυρνάει για 69.Εκεί μπορώ να πω ότι έδωσε ρέστα. Ήταν πολύ καλή με συνεχόμενα deep throuhs.Μετά της ζητάω να ανέβει από πάνω μου και άρχισε να γαμιεται με τρελό ρυθμό και ένιωθα ότι πλησιάζει το τέλος. Αλλά η Ζανέτ σταματάει το καβαλημα και από μόνη της μου ζήτησε να την πάρω σΚατσικογάμης και άρχισα να δίνω πόνο και έτσι μας βρήκε το τέλος.
Αυτά έγιναν εν'συντομία και εις αλλά με υγεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Υπηρεσίες
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
21.503
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού