Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 81 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 174923
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από 5 προσπάθειες που δεν κατάφερνα να την κλείσω, επιτέλους τα κατάφερα εχθές! Δουλεύει φουλ η Αλεξία, αλλά λίγοι μιλάτε...

Εμφάνιση (πρόσωπο): Για 3- την κόβω, συμπαθητικό προσωπάκι, τίποτα το ιδιαίτερα. Μια γλυκιά φατσούλα, που όταν καυλώνει αλλάζει στο πιο άγριο. Το μαλλί πιο κοντό απ' ότι στις φωτογραφίες. Μελαχρινή.

Εμφάνιση (σώμα): Λίγο μπαμπάτσικη, αλλά με πιασίματα στα σωστά μέρη, και όμορφα. Βυζί νομίζω φυσικό, 2,5αρι, με όμορφες ρόγες που καυλώνουν και μακραίνουν. Πόδια νορμάλ, ύψος γύρω στο 1,60+, κώλος τουρλωτός, με ανεπαίσθητες ραγάδες. Δεν είναι μοντέλο, αλλά δεν πειράζει. Όμορφο μουνάκι και κωλοτρυπίδι.

Γενική συμπεριφορά: Και γαμώ τα παιδιά! Χαλαρά την πήγαινα για φαγητάκι και κουβεντούλα. Ευχάριστη, χαμογελαστή, και ξέρει να διαβάζει τον πελάτη. Δεν τρώει χρόνο, και μάλιστα σε μένα έκατσε 10 λεπτά παραπάνω γιατί ο 2ος γύρος τελείωσε στην λήξη. Εμένα Ελληνίδα μου φάνηκε, τα Ελληνικά της πάντως είναι άψογα. Με ρώτησε για να καπνίσει.

Επικοινωνία: Δες παραπάνω. Άψογη.

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: Τρελό γαμήσι. Βαθύ τσιμπούκι, μέχρι τον λαιμό, με πολύ καλή τεχνική. Mouth fucking κάργα, και έδειχνε να γουστάρει. Με καραμέλωμα και πέρασμα και από την κωλοτρυπίδα. Δεν με άφησε να χύσω με τσιμπούκι στον πρώτο γύρο, μου ζήτησε να την γαμήσω. Κάθισε πάνω στον πούτσο μου, τον έβαλε στον κώλο (προσυμφωνημένο) και χοροπηδούσε σαν τρελή, μέχρι που άρχισε να φωνάζει "σε χύνω, σε χύνω" (??) παίζοντας και με το μουνάκι της. Τρελός ρυθμός, όχι για καρδιοπαθείς. Το τέλος ήρθε με τρελή πίπα στο στοματάκι της, και αφού τον έγλυψε καλά καλά πήγε να τα φτύσει. Ο δεύτερος γύρος είχε βασικά μια τρελή πίπα, και λίγο γαμήσι, παρότι αυτή μου έλεγε ότι ήθελα να την γαμήσω κι' άλλο από τον κώλο. Σηκώνει και μπινελίκια, γουστάρει και κωλοσκάμπιλα, όλα μέσα... Γενικά, από τα καλύτερα γαμήσια της πορνοκαριέρας μου. Σκυλί του πολέμου!

Σχέση απόδοσης/τιμής: Τα 200 είναι πολλά στις μέρες μας, ακόμα και με κώλο, αλλά η Αλεξία τα αξίζει και με το παραπάνω.

Θα ξαναπάρω. Και σκέφτομαι να τα χώσω χοντρά για 2ωρο ντουέτο Αλεξία - Δήμητρα, αλλά μετά πρέπει να έχω 24 ώρες κενές να συνέλθω. Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.042
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, fouxter, napoleonV1 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2017
Μπράβο, φίλε μου!!! Πολύ καλή κριτική! Εμπεριστατωμένη ...!!! Στα προσεχώς, λοιπόν ...Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1