Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96056
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μετα από προσπάθεια συνεύρεσης με άλλο cg που μου είχε στείλει pm όπου δυστηχως απάντηση δεν έλαβα κατέληξα στην Άννυ . Εύκολη συνεννόηση μετά με από μερικά SMS κανονίσαμε το ραντεβού στο γνωστό hotel στο Μεταξουργείο ευτυχώς δεν είχαμε αναμονή αυτή τη φορά , ανεβαίνω στέλνω SMS για το δωματειο ανάβω μπαίνω για ντουζακι χαλάρωμα με τσιγαράκι μέχρι να έρθει το μωρό , τακ τακ η πόρτα μετά από κανένα μισάωρο θέλω να διευκρινήσω ότι άργησε στο ραντεβού εγώ είχα πάει νωρίτερα . Από εμφάνιση λίγο πολύ δεν είχα άγχος μιας και από τις περιγραφές περίμενα τη θα δω κλασική κοπέλα ανατολικορουμανικου Μπλοκ Κοντούλα αρκετά αδύνατη στα όρια του αποδεκτού επιβεβαιώνει την ατάκα βέβαια η κοντή γκομενα είναι καλή για δυο λόγους κάνει καλή πίπα και ακουμπάς και την μπυρα σου , πρόσωπο γλυκό θα έλεγα δείχνει νεαρής ηλικίας . Μετά τις συστάσεις μπαίνει για ντουζακι αυτό που ενέπνευσε βλοποντας την ήταν να την κεράσω μια πίπα στα όρθια αυτό μου έβγαλε δηλαδή έτσι και έγεινε , ακουλουθησαν πουτσοσκαμπηλα στη φατσούλα της πέρασμα έκατσα στην καρέκλα την ανέβασα από πάνω ήρθε η πρώτη κατάθεση .
Κατσαμαμε για κουβεντούλα μιλάει καλά ελληνικά μπορεις συζητήσεις μαζί της .
Έναρξη β γύρου ξεκίνησε να με φιλάει και να γλύφει από το λαιμό και κάτω κατεβάζοντας αργά θέλοντας μάλλον να καλύψει το κενό ότι δεν φυλάει στο στόμα αρκετή περιποίηση στα μπαλάκια πάλι πέρασμα σκουφου την έβαλα από κάτω με τα πόδια ανοιχτά εναλλαγή μετά στα 4 και κατάθεση στην στα κωλομερια της .
Στα πλην θα βάλω ότι δεν τη χάνεις στο στόμα όπως και το ότι δεν φυλάει . Βέβαια σε αυτά τα λεφτά δεν παύει να είναι μια καλή επιλογή .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Α
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mixalis mixoy, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2017
Έχει ξανά ειπωθεί ότι η κοπελλα δεν εχει σχεςη με Ρουμανία και Ανατολικό μπλοκ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1