Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδυνή επίσκεψη στην περιοχή πριν περίπου 20 ημέρες, και μια και τα σπιτάκια ήταν σχεδόν άδεια, κατέληξα στην Μόνικα στο Νο3 που ήταν το "και μη χειρότερα" στην περιοχή.

Αδύνατη, κοντή, μελαχροινή με τρουλωτό κωλάκι (από τα πορνοπάπουτσα) και μικρό βυζάκι.

Ανέβηκα στο δωμάτιο το οποίο ήταν υπερβολικά ακατάστατο, με το σεντόνι εντελώς άστρωτο, σακουλάκια από καπότες γύρω από το κρεβάτι, και κανένα κυβικό νερό στο πάτωμα δίπλα από το νιπτηράκι.

Η κοπέλα δεν άργησε, και βγάζοντας τα εσώρουχα εμφανίστηκε το παιδικοεφηβικό της κορμί, με τα άγουρα βυζάκια. Δηλώνει 18 χρονών, και δεν πρέπει να είναι και μεγαλύτερη. Της είπα για την ακαταστασία και έστρωσε βιαστικά το κρεβάτι, και ξάπλωσε με ανοικτά τα πόδια. Την ρώτησα φιλάει ή αν κάνει προκαταρκτικά, αλλά δεν καταλάβαινε και πολλά, και αρκέστηκε στο να πιάσει το όργανο με το χέρι. Όταν ένιωσε στύση 50% άνοιξε άγαρμπα με τα δόντια το προφυλακτικό, και ξεκίνησε μια άτεχνη πίπα. Προσπάθησα να την γυρίσω προς το μέρος μου για να χουφτώνω λιγάκι, αλλά άρχισε αμέσως τα νο νο νο.

Η στύση είχε φτάσει στο 75% και θεώρηε αρκετό το να ξαπλώσει με τα πόδια ψηλά ψελίζοντας "έλα". Γύρισε το κεφάλι της να βλέπει την τσοντούλα στην TV και δεν έβγαζε κιχ.

Της έριξα μερικές γερές ψωλιές, και με έσπρωξε για να αλλάξουμε στα 4. Πάλι πήρε στάση να βλέπει τηλεόραση, στημένη σαν να περίμενε να τελειώσει το μαρτύριο. Της έριξα ένα χαστούκι στο κωλομέρι, και άρχισε πάλι τα νο νο νο. Της πίεσα την πλάτη για να στηθεί καλύτερα και με δυνατούς χτύπους κατάφερα να τελειώσω.

Ανακουφισμένη πήρε χαρτί και ήρθε να βγάλει την καπότα και να με σκουπίσει. Μετά χαλάρωσε και άρχισε να μου λέει με σπαστά Ελληνικά και ιαχές, ότι ήταν αγρότισσα στη Ρωσσία, και ήρθε εδώ μήπως βρει την τύχη της.

Ακάποτα και κώλο δεν πρόκειται να κάνει ποτέ, γιατί έτσι γαμιούνται μόνο τα ζώα από ότι είπε.

Γενικά μια συνάντηση που δεν μένει στο μυαλό, γιάυτό ας υπάρχει εδώ να γλιτώσει κανείς άλλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2017
επρεπε να πας να της πεις να παει να μαζευει ελιες ετσι που ξανει σεξ και να ζητησεις τα λεφτα σου πισω.
18 Φεβρουαρίου, 2017
Την έχω πατήσει κ γω έτσι . Είδα μικρή ομορφούλα κ λέω πάμε. Στην πράξη όμως η πιτσιρίκα ήταν τελείως ερασιτέχνης .Τα έκλαψα τα ευρώ μου. Αν σκεφτείς κανείς ότι ήταν στον παλιό κοκκορα στο Ρέθυμνο μιλάμε για μεγαλύτερη ζημιά απο το 30άρι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2