Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας και δεν βρήκα αυτές που ήθελα, κατέληξα στην Έλλη.
Ευκαιρία να δοκιμάσω κάτι απρόσμενα καινούργιο.

Η κοπέλα ήρθε και τρίφτηκε πάνω μου, στο σαλόνι.
Είναι μαι νεαρή κοπέλα (κάρα δήλωσή της 20 χρ.), με μακριά ίσια μάυρα μαλλιά, άσπρο στρογγυλό πρόσωπο, ωραίο σώμα, μεγαλούτσικα στήθη (ελαφρώς πεσμένα).

Ήρθε με τα μαντηλάκια της, τις αλοιφές της, γδύθηκε παιχνιδιάρικα & έκατσε δίπλα μου.
Αφού συστηθήκαμε δια χειραψίας, άρχισε με τα νύχια της να ταξιδεύει πάνω στο στήθος μου και να παίζει με τις ρόγες μου.
Δεν ξέρω ποιός/ά τους έχουν πει ότι : εκεί είναι οι ερωτογενής περιοχές στον άντρα, σε μένα πάντως δεν είναι.
Οπότε, για να μην χάνουμε και χρόνο, της λέω να ξαπλώσει, μπας και κάνουμε κανά σοβαρό προκαταρκτικό.

Ασχολήθηκα αρκετή ώρα με τα στήθη της και μετά με το υπόλοιπό κορμί της.
Για τους λάτρεις του τριχωτού αιδοίου, να ενημερώσω ότι θα βρούν αυτό που ζητάνε.

Μου φοράει το προφυλακτικό σαν κάλτσα, αλλά και προσεκτικά ώστε να φτάσει ως την βάση του (παραλίγο να έβαζε και τα αρχίδια μέσα), κάτι που είναι και καλό, καθώς δεν υπάρχει φόβος να βγεί κατά την διάρκεια των παλυνδρομικών κινήσεων. Πάω να ξεκινήσω και την φωνάζει (κιόλας) η υπηρεσία. Μου κάνει ότι έχω 2 λεπτά ακόμα. Βάζει την κρεμούλα στην τριπούλα της και πάω να μπώ. Δεν ήταν άσχημη η αίσθηση, αλλά με αποσυντόνισε και με χάλασε η κίνηση της να παίζει με το μπουκαλάκι, αντί να ασχολείται μαζί μου.

Δλδ, μια το γυρνούσε ανάποδα να δει αν έχει και άλλο τζελ, μια σαν να διάβαζε το αυτοκόλλητο με τα συστατικά του, πάντως στην συνουσία ΔΕΝ ήτανε.

Αυτό με "έριξε" , αλλά και από την αρχή δεν ήμουν ιδιαίτερα ζεστός, οπότε και της πρότεινα να φύγει.
Με ευχαρίστησε και μέχρι να ετοιμαστεί να βγεί, η τσα2 φρόντισε να την ξαναφωνάξει.

Ήταν ένα άνοστο γαμήσι με μια καλύγραμμη νεαρά, που θέλει δουλειά ακόμα για να γίνει πιο ερωτική.
Είναι ευγενική, δεν την λές κρυόκωλη, απλά της λείπει η εμπειρία.

Όσοι αρέσκονται να συνευρίσκονται με κορασίδες με τα χαρακτηριστικά της Έλλης, ας προσέλθουν . .

Υ.Γ: Το 3 στο parkin γιατί το πρωί γίνεται τις πουτάνας λόγω Ηλεκτρικού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλλη
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, Επιρρεπής και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού