Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα βαριόμουνα πολύ στη δουλειά,ήταν μια βαρετή Πέμπτη και περίμενα πως και πως να έρθει το βράδυ για να τσικνίσω και μετά η Παρασκευή και μετά το Σαββατοκύριακο.Για να βοηθήσω την κατάσταση λοιπόν έφυγα από τη δουλειά (τα καλά του να δουλεύεις στο δημόσιο Κουλ ) και κατευθύνθυκα στα βρωμερά και αμαρτωλά σοκάκια του Μεταξιού.
Έκανε ζέστη και βαριόμουνα να περπατήσω αλλά ήθελα να δω και τις κοπέλες.Έψαχνα καμία ακαποτού,καμιά πολύ τολμηρή στο δωμάτιο που θα έλεγε και μια λιονταρίσια ψυχή αλλά δυστυχώς οι μόνες που πρόσφεραν ακαποτα τσιμπούκια ήταν κάτι γριές και κάτι χοντρες.Στο Κολωνού ισόγειο που μέχρι και ο τσάτσος πρέπει να λέγεται Άννα (όλες εκεί μέσα με το ίδιο όνομα τις βαπτίζουν) μου παρουσίασε ένα μικροκαμωμένο κορίτσι με φλατ στήθος,μέτριο ύψος και αδύνατο.Τα μαλλιά της ήταν ξανθά νομίζω και παλαιότερα μαύρα που δούλευε και στον όροφο.Με αναστάτωσε η εμφάνιση της και αν και γενικά αποφεύγω τις μικρές ηλικιακά σήμερα έκανα την εξαίρεση.
Το δωμάτιο ήταν αρκετά κάθαρο και το μπουρδέλο είχε πόρτα ασφαλείας.Χαχα αυτά μας μάραναν.Ή Άννα ήρθε στο δωμάτιο και κατευθείαν την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να την γλείφω,είχε μεγάλα μουνόχειλα αλλά υπήρχε μια μικρή οσμή.Ήταν σχετικά παθητική αλλά δεν μου έσπαγε τα αρχίδια με μη και μη οπότε μια χαρά Μεγάλο χαμόγελο Άρχισα να της λέω :Κοριτσάκι μου τι γλυκιά που είσαι,τι αγαπητό και χαριτωμένο πλάσμα.Τι εύθραυστη και ευαίσθητη ψυχή Έρωτας Αυτή με κοίταζε με χαζούλικο βλέμμα και χαζογέλαγε.Την έβαλα να κάτσει από πάνω μου καθώς εγώ της δάγκωνα το απαλό λαιμουδάκο της αλλα κουράστηκε γρήγορα.Δεν είχε ούτα τα μισά κιλά μου και τη μισή μου ηλικία και παρ'ολ αυτά κουράστηκε Λύπη Για να μην την ταλαιπωρώ όμως μιας και είναι εργαζόμενο κορίτσι την εβαλα ιεραποστολικό και την άρχισα στα σμπρωξίματα.Το θέαμα στον καθρέφτη ήταν αρκετά αστείο ομολογώ,εγώ με την τεράστια κοιλιά μου κόντευα να τη λιώσω αλλά αυτή η καημένη έμεινα καρτερικά στη θέση της και δεν δυσανασχέτησε.Μετά από λίγο ήρθε το τέλος σκεφτόμενος εγώ πως πρέπει να βρω κανά 20χρονο σαν και αυτη να το παίζω suggar daddy και να το χαρτζιλικώνω.

Τη χαιρέτησα και έφυγα από τον οίκο σαν ανάλαφρη πεταλουδίτσα.Ένιωσα και πάλι έφηβος,ένας στοιβαρός και αγέρωχος επιβήτορας.Άνοιξα το πουκάμισο μου για να δροσιστώ καθώς ένα χαμόγελο είχε χαράξει το πρόσωπο μου.Οι τρίχες μου από το στήθος φαίνονταν και κάποιες Ελλεινίδες που ήταν στην σταση με κοίταξαν με αηδία. Μεγάλο χαμόγελο Αλλά εγώ χάρηκα ακόμα περισσότερο σκεπτόμενος πως σε λίγο καιρό η ανάγκη θα τις σπρώξει στην πορνεία (Ας έχει καλά ο Θεός τους Συριζαίους για αυτό) και τότε θα πάρω την εκδίκηση μου Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, gari10, Γιάννης Κρητικός και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2017
ς.Άνοιξα το πουκάμισο μου για να δροσιστώ καθώς ένα χαμόγελο είχε χαράξει το πρόσωπο μου.Οι τρίχες μου από το στήθος φαίνονταν και κάποιες Ελλεινίδες που ήταν στην σταση με κοίταξαν με αηδία. SmileBig Αλλά εγώ χάρηκα ακόμα περισσότερο σκεπτόμενος πως σε λίγο καιρό η ανάγκη θα τις σπρώξει στην πορνεία (Ας έχει καλά ο Θεός τους Συριζαίους για αυτό) και τότε θα πάρω την εκδίκηση μου

καυλωνω και εγω και το κανω αυτο και χαιρομαι πολυ
16 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mε τα λαθρομπαxαλια που ψωνιzουν,τα πακι η' τους αφρικανους,
δεν τις πιανει αηδια.. Τι να λεμε..Κουλ
17 Φεβρουαρίου, 2017
M@@@@ K OI DYO....
ΖΗΤΟΥΛΕΣ MPAW K GAMHSOYN KANA MOYNI (ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ)...ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ...
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΛΛΕΣ TANES AΞΙΖΟΥΝ ΠΑΡΑΣΗΜΑ...
Π.Χ ΤΟΝ ΑΡΚΟΥΔΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΓΑΜΑΓΕ 000.11111% ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...
ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΟΙ ΜΠΙΝΕΔΕΣ....
ΕΙΡΩΝΕΙΑ ...ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ GIA NA φευγει οτι ωρα θελει...
οκ πολλλες στις καλες εποχες ΣΗΚΩΣΑΝ ΜΥΤΗ Κ ΤΟΥΠΕ...
δεν θα παρακαλαω ομως να της κοψουν την δ.ε.η για να την γαμησω...
παθητικη σταση ζητιανων του μουνιου χειροτεροι κ απο το χειροτερο τραβελο η στρακι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3