Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα βάλει σκοπό να γαμήσω την Λάουρα μόνο και μόνο από τις περιγραφές του σωματότυπου....που περιγράφουν τόσοι και τόσοι εδώ και καιρό.Όντως η κοπέλα ίσως είναι από τις πιο εντυπωσιακές κοπέλες που έχω δει στο σαλόνι ενώς μπουρδέλου.......αλλά μόνο στο σαλόνι....πολύ όμορφο χαμόγελο έσκασε σε όλους μας και εγώ ενώ κάτι μου έλεγε ότι θα φάω φόλα...μπήκα...Η κοπέλα δεν κάνει τίποτα απολύτως,κομοδίνο λέμε κανονικό...Εντωμεταξύ είχε μια απίστευτη παγωνιά και έξω από το μπουρδέλο αλλά και στο δωμάτιο, μόνο στο σαλόνι έπαιζε ζέστη..για να μας ξεγελάσουν.....Μπήκα στο δωμάτιο και ήταν σαν να μπήκα στο ψυγείο....Η τύπισσα μου έκανε μια πίπα με πολύ δόντι.....έβαλε ακάυλωτο τον πούτσο ενώ δεν είχα καυλώσει και μετά τις είπα να μου πάρει λίγο πίπα ακόμα για να συκωθεί και με ένα ήφος μου λέει αγόρι μου είσαι σοβαρός...από το μουνί στο στόμα? Στην στάση 69 ενώ ακούγεται έξω μέσα δεν παίζει...γιατί δήθεν έχει βάλει αληφή....Παιδιά άλλη φορά θα έχω μαζί μου και μαρκαδόρο ανεξίτηλο για να γράφω φεύγοντας προσοχή "Λάουρα η μεγάλη φόλα"...και να μην πατήσει κανένας....ΚΑι το στήθος της δεν με άφηνε να το γλύψω δηλαδή τί μόνο εικόνα πουλάει ε ας το παρατήσει για άλλες που το κατέχουν το άθλημα κι ας μην είναι μουνάρες, τουλάχιστον σέβονται περισσότερο τον πελάτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
110
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, new21, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2017
Τυπε όπως τα γράφετε εντυπωσιακη εμφάνιση .... αλλα αντιστροφως αναλογη με την διάθεση για παροχη σοβαρών ερωτικών υπηρεσιων προς τον πελάτη. Από περυσι την συζητάμε αυτην αν θυμαμαι καλά πως την πάτησες έτσι. Μονο με το καυλι τέρμα πας εκει να χωθεις ... και πάλι μερικές είναι τοσο απίστευτες που παιζει και το ενδεχομενο να καταφέρουν να σε ξεκαυλώσουν. Τοσο άχρηστες είναι. Money Mouth
16 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πραγματικά οι μεγαλύτερες μαλακίες που κάνουμε είναι όταν πάμε με την κάυλα και όχι με την λογική....κλαμένα λεφτά....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2