Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230139
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ενδεικτικη ημερομηνια συναντησης με την λιζα...βολευει στο κεντρο και την ιδια, οποτε το ξενοδοχειο, πισω απο την πλατεια καραισκακη ηταν μονοδρομος..το ραντεβου κλειστηκε,με 2 σμς.το ενα,για την ωρα και το μερος,και το αλλο για τον αριθμο δωματιου.Ηρθε στην ωρα της.Ανοιγωντας την πορτα,αντικρυσα ενα χαμογελαστο παιδι,(γιαυτο και ο τιτλος),με ωραια ματια και αρκετα ωραιο προσωπο και σωμα.Δυνατο σημειο....η οπισθεν...το ξερει αλλωστε οποτε οτιδηποτε σε κοπλιμεντο,απλα το προσπερναει...αφου εσπασε ο παγος,τα πρωτα 10 λεπτα,μπηκε για μπανιο,εφοσον εγω ημουν ετοιμος..βγαινοντας φορουσε,κατι το πολυ πρωτοτυπο...ΜΟΝΟ το αρωμα της...η μαχη δεν αργησε να αναψει,αλλαζοντας στασεις,και μερη,αποδεικνυοντας,οτι το χαμογελαστο κοριτσι της εισοδου,εξαφανιστηκε,και βγηκε στην επιφανεια,η γυναικα,που ξερει καλα τι θα πει,καλο σεξ...το τελος δεν αργησε να ερθει,μετα απο σφυροκοπημα,στα 4,μεσα της...χαλαρωμα,ντουζ,κουβεντουλα,και χαιρετουρα,μεχρι την επομενη φορα....
Τι μου εμεινε απο το ραντεβου,φευγοντας?...η λιζα ειναι μια γυναικα,με αρκετα ωραιο σωμα,ωραια συμπεριφορα,και χωρις να εχει διθυραμβους,και πολυ κους κους γυρω της,την βαζεις ψηλα στην λιστα,με τα πολυ καλα κρεββατια.αυτα κυριοι.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
spunky13
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
6.702
Πόντοι:
6.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, atromitos24 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2017
Λιτός, απέριττος, ουσιαστικός
21 Φεβρουαρίου, 2017
παιδια γεια σας,ειμαι νεος εδω.μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι δεν μπορω να γραψω εδω https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=245265.msg7108224#msg7108224 ;;
πως ζηταμε τηλ απο την κοπελα; ευχαριστω οποιον απαντησει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2