Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Έψαχνα να βρω ένα petit κοριτσάκι με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο, αυτά τα χαρακτηριστικά τα συγκέντρωνε από τις φωτογραφίες η Gaby. Ήθελα να την συναντήσω επειγόντως. Δεν ξέρω αν έτρωγα φολα αλλά κάτι με τραβούσε να την συναντήσω.
Η πόρτα ανοίγει, και βλέπω μπροστά μου αυτό που έψαχνα, τουλάχιστο εμφανισιακά. Μια πολύ όμορφη πιτσιρίκα με καταγάλανα μάτια που έκαναν αντίθεση με τα μαύρα μαλλιά της. Μικρόσωμο κορίτσι γύρω στα 23, 1,60 ύψος και ντύσιμο δεκαετίας 70 μαύρο τζιν αθλητικά παπούτσια και μια μπλούζα με λέπια....λες και θα πήγαινε στο γήπεδο, τέλος πάντως το προσπερνάμε αυτό. Επικοινωνία με συνθήματα, νοήματα, αφού Αγγλικά σχεδόν τίποτα, όπως και Ελληνικά. Με αυτά τα λίγα καταφέραμε να συνεννοηθούμε. Γυρναει από το ντους διστακτικά και ντροπαλά με την πετσέτα και άρχισε να με φυλάει, έχει ωραία σαρκωδει χείλη, αλλά το φιλί της είναι χωρίς πάθος και ένταση, παγωμένο θα το έλεγα με πολύ λίγη χρήση γλώσσας. Της βγάζω την πετσέτα, έχει απίστευτο σώμα σφιχτό ωραίο με καμπύλες και κάτι στήθη από τα καλύτερα 2αρια+ που έχω δει. Σφιχτά στο ύψος στους με κάτι ροζ θηλές θάνατός. Το στοματικό της από τα καλύτερα αν και με χέρι η πιπίνα έπαιρνε Doctora κοίταγμα στα μάτια έπαιζε την γλώσσα της στα σωστά σημεία μου πεους, έλεγα θα περάσω τέλεια αν εξαιρέσω το παγωμένο φιλί της, αμ δε όμως. Άρχισα να την φιλάω, φαινότανε ότι ήταν στον κόσμο της να κοιτάει το ταβάνι, άρχισα να της γλυφω τα στήθη της, και αυτή άρχισε να γελάει  δεν μου έχει τύχει ποτέ. Έπειτα σταμάτησε, προσγειώθηκε, βρήκαμε κάποιο ρυθμό αλλά η Gaby ήταν αλλού, σε κάποια φάση πάλι γελαγε...για τον πούτσο είπα απο μέσα μου.   
Ήθελα να κάνω κάτι extream, με μια κίνηση την σήκωσα στην αγκαλιά μου αυτή  σκαρφάλωσε πάνω μου και τύλιξε τα πόδια της στη μέση μου, ενώ τα χέρια της με αγκάλιαζαν στο αυχένα. το βάρος της είναι ιδανικό για αεροπλανικα παιχνίδια. Το πιπινι ανεβοκατεβαινε χαρίζοντας της βαθιά διείσδυση Ενώ ταυτόχρονα της χάιδευα τον ποπο της και χαρίζοντας της φιλίά, τα οποία φιλιά.
Σαν Γενική εικόνα που αποκόμισα από την συνάντηση μου το παρουσιαστικό δεν αρκεί. Δεν θα συμβούλευα κανέναν να την συναντήσει, στον κόσμο της, γέλαγε σαν κλόουν amature συμπεριφορά γενικά. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.347
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, LanciaRallye037, mad_max και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2017
......"Ήθελα να κάνω κάτι extream, με μια κίνηση την σήκωσα στην αγκαλιά μου αυτή σκαρφάλωσε πάνω μου και τύλιξε τα πόδια της στη μέση μου, ενώ τα χέρια της με αγκάλιαζαν στο αυχένα. το βάρος της είναι ιδανικό για αεροπλανικα παιχνίδια.".......

λιγο προσοχη σε παρακαλω φιλε μου...εχεις και αγωνες σε λιγο καιρο...ΚουλΚουλΚουλ
Z
zadren
15 Φεβρουαρίου, 2017
Φίλε τα έχουμε ξαναπεί (και ξαναπληρώσει), δεν είναι για όλες το άθλημα!
Βέβαια την ευθύνη την έχουν τα γραφεία.
Αυτά συμβαίνουν όταν παίρνουν ένα κοριτσάκι και το βαπτίζουν call girl σε μια νύχτα.
Και επίσης εμείς που δεχόμαστε αυτές τις μαλακίες!
Never mind, keep walking...
15 Φεβρουαρίου, 2017
Φίλε zadren σε ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή, να ξέρεις τους τραυματισμούς μπορείς να τους προβλέψεις τις φολες με τίποτα.
Φίλε oldboy δεν ξέρω για την συγκεκριμένη αν είναι πρωταρα, αλλά η γενική εικόνα ήταν άσχημη. Όπως ξέρεις υπάρχουν και κοπέλες που γουστάρουν αυτό που κάνουν και άλλες όχι, αυτό έχει για μένα σημασία, να γουστάρουμε και οι δύο Και να Υπάρχει ο ανάλογος σεβασμός το οποίο δεν το έπραξε η κοπέλα, αλλά και δεν γούσταρε. Πάμε για άλλα όπως καλά είπες φίλε μου.
15 Φεβρουαρίου, 2017
@ company of heroes tho

Σε κατανοώ απόλυτα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4