Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο Λουιζακι που τοσο καιρο το εβλεπα σε Φυλης και Μεταξι και το απαξιωνα και δεν περνουσα μαζι του. Κεφάλι σε τοίχο!
Η αναγκη μου να μπω σε καινουριο μουνι που δεν εχω ξαναγαμησει με οδηγησε σε αυτην μιας και ειναι μια πολυ
καλη επιλογη στην απογευματινη βαρδια στο Μεταξι.Το Λουιζακι ειναι κοντουλικο με μαυρα μακρια μαλλια ομορφο
αδυνατο κωλαρακι με μικρο ψιλοπεσμενο στηθος και καλουτσικο προσωπο.Ειναι πολυ καθαρη κοπελα και μυρωδατη.
Μολις μπηκε στο δωματιο εκατσε διπλα μου και μιλησαμε για λιγο,της την επεσα με γλειψιματα στο λαιμο στο στηθος
και την κοιλια της. Την ρωτησα αν θελει να της γλειψω το μουνακι και μου ειπα ναι.Δεν ηθελα πιπα παρα μονο να χαρω
το νεανικο μουνι της.Την εβαλα σε σταση να καθεται κυιολεκτικα με το μουνι της πανω στα μουτρα μου.
Το facesitting ειναι τελικα η καλυτερη σταση για να χαιρεσαι να γλειφεις μουνι αφου το στομα βεντουζαρει με το μουνι
και η γλωσσα παει μεσα βαθια και σκαλιζει το μουνακι της κορασιδας προσφεροντας της ηδονη αφου φανηκε να της αρεσει
καθως οση ωρα της το εκανα ηταν με χαμογελο στα χειλη.Δοκιμαστηκε και απο τις δυο πλευρες γυριζοντας την και
κοιτωντας την πλατη της αυτη τη φορα .Η σταση αυτη ταιριαζει περισσοτερο για γλειφοκωλι και ετσι χαρηκα και την πισω
τρυπουλα της. Σε προσπαθεια μου να της γλειψω ετσι το μουνι η μυτη μου εμπανε μεσα στα κωλομαγουλα της και ετσι οπως
καθοταν πανω μου με εμποδιζε να αναπνεω.Αφου εγλειψα καλα τις τρυπες της την εβαλα να κατσει απο πανω οπου το μωρο
κουνιοταν καλα πανω στο καυλι μου, ηθελα να χυσω οποτε την γυρισα κανονικα της χουφτωσα τα μπουτια της εριξα μερικες πουτσιες
και την εχυσα.Η υπηρεσια δεν ενοχλησε.

Συμπερασματικα το σημερινο γαμησι μου ηταν αφιερωμενο στο γλειφομουνιασμα και οχι τοσο πολυ στο γαμησι.
Αν θελετε να της φατε το μουνι σας την προτεινω, στο λιγο γαμησι που καναμε δεν εδειξε κατι κακο η στραβο.
Με αφηνε να μπαινω ολος μεσα και δεν εκλεβε.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με τη Λουιζα, ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα η και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λουϊζα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.909
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού