Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
α) 10/2/2017,
β) 3η βραδινή πρίν τα μεσάνυκτα κατά τις 23:00 περίπου,
γ) Λάουρα,
ε) Πιτσιρίκα μουνάρα με τέλειες μεγάλες βυζάρες, τέλεια επιδερμίδα και καβλωτική βλαχόφατσα
στ) Την Παρασκευή το βράδυ είχα συνάντηση στο κέντρο με ένα φιλαράκι και είχα φτάσει νωρίτερα. Σκέφτηκα "Δεν πετιέμαι να δώσω καμιά πίπα στη φυλής....". Έτσι κι έγινε...αν και λόγω της μουνάρας τελικά δεν αρκέστηκα μόνο στην πίπα.Έχοντας κοιτάξει σε δυο τρία μαγαζιά , με το που μπήκα και είδα το εν λόγω τεμάχιο, δεν το σκέφτηκα και πολύ και πλήρωσα αμέσως. Η Λάουρα είναι μια κοπέλα που θα ήθελα πολύ να την έχω γκόμενα και να παίζω με τις ώρες μαζί της. Έχει φοβερό σώμα, με κάτι μαστάρια για πολύ άρμεγμα. Μια φάτσα βλάχικη next door πολύ ερωτεύσιμη για τα δικά μου δεδομένα. Απο επιδερμίδα επίσης σκίζει το μωρό, απαλή με τατού. Στα του αγώνα μπαίνει στο δωμάτιο, ήμουν ήδη σκυλοκαυλωμένος και με αφήνει να πιάσω τις βυζάρες της.Με ρωτάει αν φτιάχτηκα και της γνέφω καταφατικά και μου φοράει το σκουφάκι. Ξεκίνησε ένα καλό τσιμπούκι, οπου μ εφτιαξε πάρα πολύ.Με ρώτησε πως θέλω να την πάρω και ξεκινήσαμε ιεραποστολικό. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι χωρίς να είναι κάποιο τέρας συμμέτοχής , άρχισε να με γλύφει στο λαιμό κάτι που μ έφτιαξε πάρα πολύ απο τη συγκεκριμένη. Μετά γύρισμα στα 4 όπου η κοπέλα θα έφαγε άλλο ένα πεντάλεπτο σφυροκόπημα και ακολούθησε ένα βαρβάτο χύσιμο μέσα της.
Σε γενικές γραμμές χωρίς να είναι τέρας συμμετοχής μου άφησε θετική εντύπωση. Τη συγκεκριμένη θα την προτιμούσα ανεξάρτητη σε ξενοδοχείο ή ακόμα καλύτερα να την έχω γκόμενα και να κάνουμε, ατελείωτο σεξ δίχως αύριο. Αλλά σίγουρα δεν έχει σημασία τι θα ήθελα να είναι , αλλά ότι τελικά μπορώ να την βρώ στο εν λόγω μαγαζί. Έχει αρκετά περιθώρια βελτίωσης . Θα ξανατιμηθεί οπωσδήποτε στο μέλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.024
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, geny24 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2017
Τυπε παλι καλα που ησουν σκυλοκαβλωμένος λογω εμφάνισης γιατι η συγκεκριμενη από ότι καταλαβα δεν είναι και πολύ των προκαταρκτικών. Όπως ειπες και εσυ μετά "Τερας συμμετοχης" δεν υπηρξε. Παρολαυτα βλεπω ότι εισαι ωραιος στην κριτική σου γιατι παρα το ότι υποκειμενικά σε καύλωσε αρκετά αντικειμενικά έβαλες τον βαθμο που έπρεπε στην συγκεκριμενη Ματάκι
15 Φεβρουαρίου, 2017
Όπως τα λές φίλε!Προσωπικά μου έβγαλε κάτι πολύ ερωτεύσιμο και η συγκεκριμένη είναι απο τις λίγες του χώρου που σκέφτηκα πως θα ηταν αν την έπιανα γκόμενα, όμως στην κριτική ήθελα να είμαι αντικειμενικός και περισσότερο στο βαθμό ,για να μην γράφω ότι να ναι και να παραπληροφορώ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2