Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116850
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο δυο αλλαγες στο ραντεβου (μια απο Βερονικα και την αλλη απο μενα) καταφεραμε να συναντηθουμε σε ξενοδοχειο νοτιων προαστιων.

Να τονισω πως η συνεννοηση πολυ αμεση και ευκολη!

Ειχα φτασει στο ξενοδοχειο πιο νωρις, κανω μπανιο και αραζω στο κρεβατι να χαλαρωσω. Μετα απο λιγα λεπτα ακουω εναν βαρυγδουπο ηχο απο τακουναρες να αναστατωνουν τον διαδρομο μεχρι που του βαζει τελος ενας δευτερος ηχος, αυτος του χτυπηματος της πορτας του δωματιου μου.
Ηχος με αυτοπεποιθηση λεω μεσα μου.

Ανοιγω και μπαινει μεσα ο αιθερας! Τι μουναρος ειναι αυτος ρε πουστη??? Τι μουνι ειναι αυτο *γαμωτο μου???

Θα θελα λιγο να την περιγραψω αν και εχουν αναφερθει διαφορες περιγραφες απο αλλους....
Προκειται για μια πολυ νεα κοπελα κατω των 21 ετων (εκτιμω), με καλλιγραμμο σωμα (δεν το εκτιμω - ειναι πραγματικοτητα) που θυμιζει σαν κατι αντιλοπες του Nat Geo Wild που περπατουν καμαρωτα καμαρωτα στο λιοπυρι της στεπας.

Προσωπο γεματο καυλα, τσιμπουκοχειλα, ματαρες, μαλλι απιστευτα μακρυ και ξυρισμενο απο μεσα!
Κ Ω Λ Α Ρ Α που στα τεσσερα χυνεις μονο την βλεπεις με κωλοτρυπα που φαινεται οτι την δουλευει αλλα δυστυχως δεν μου την εδωσε!
Την εγλυψα αρκετα και στα τεσσερα και ανασκελα μιας και η κοπελα ειναι πεντακαθαρη! Η μυτη της γλωσσας μου συνεχως καρφωνοταν στο κεντρο της κωλοτρυπιδας της.

Ποδαρες λεπτες, μακρυες που φοροντας τα κοκκινα πεδιλα της δειχνουν ακομα καλυτερες. Χαρακτηριστηκα να μου παιρνει τσιμπουκι με διπλομενο το κορμι της (σαν τους δεικτες ρολογιου που δειχνουν 17:15 ή 19:45) και να εχει στηθει αντιθετα ωστε να βλεπω ποδια και κωλο στον καθρεπτη! Η καυλα! Και δωστου gagging και ξανα φτυσιματα και πνιγμους.

Το τσιμπουκι της χωρις ελεος μεχρι εκει που μπορουσε. Εαν μπορουσε να μου τον παρει ολο μεσα θα το εκανε για να το ευχαριστηθει και η ιδια! Τ 'αρχιδια μου τα ξεχυλωσε απο το πολυ ρουφηγμα.
Και μετα την βαζω να γονατισει και μια να της σουβλιζω το στοματακι της και την αλλη να της κοπαναω το πρησμενο πουτσοκεφαλο μου στο κουτελο και στα μαγουλα της.

Ωρα για γαμησι της λεω. Μου φοραει καποτα και για να της δειξω ποσο πολυ εκτιμω αυτο που κανει, την στηνω στα τεσσερα και την καβαλαω! Κοπανημα και εδω που αντεχε με φωνες καυλας.
Επομενη σταση ανασκελα, για να βλεπω την καυλοφατσα της και να της τον καρφωνω μεχρι τερμα. Γαμωτο, γαμωτο...φωναζε εκεινη.
Αλλη μια σταση, αυτη του κουταλιου (οχι του γλυκου) που την εβαζα να ανοιγει με τις παλαμες της τα κωλομερια της κι εγω να της τον καρφωνω ρυθμικα.

Η παρομοιωση που της εκανα παραπανω πραγματι εχει βαση μιας και στο τελος την βαζω στα χερια μου και σηκωνομαι ορθιος και αρχιζω να την γαμαω. Ελαφρια σαν αντιλοπη η καριολα!
Την γαμησα ετσι για κανα τετραλεπτο και δεν αντεξα παραπανω, εχυσα μεσα της ολη μου την καυλα. Ηταν απιστευτο!

Επεσα ξερος στο κρεβατι περνοντας βαθιες ανασες για να ερθω στα ισ(ι)α μου.

Το μωρο στεκεται σε αλλο επιπεδο. Αντικειμενικά.
Οποιος μπορει και αντεχει η τσεπη του καλα (θα) κανει και την συνανταει.

Ολα τα υπολοιπα ειναι να χα με να λεγαμε και να χαμε να πουμε που λεει κι ο κος Αυγολεμονος!


* Το "γαμωτο μου" ειναι εκφραση που την ελεγε συχνα η Βερονικα κατα την διαρκεια του σεξ και μου την κολησε (αχαχαχα)!


Καλα γαμησια μαγκες μου.
Lecastel

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hell Boy 29, THV, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2017
Πολυ ωραια κριτικη φιλε ! Εχω ομως μερικες απορίες. Η κωλοτρυπα της λες ειναι δουλεμένη αλλα λεει εχει σταματησει καιρο να δινει κωλο :huh: . Λες ότι την κοπαναγες με τον πουτσοκεφαλο στα μαγουλα και στο κούτελο ενω η ιδια εχει πει οτι δεν το επιτρέπει αυτό αποτι θυμάμαι:huh: ??. Και παλι φιλε ωραιος !!
15 Φεβρουαρίου, 2017
Φαινεται εξαιρετικη περιπτωση CG! Απλα οπως εγραψε και συναγωνιστης ακριβως στην προηγουμενη κριτικη, "αν εδινε και κωλο ... ,τετοιος κωλος να μην το δινει ειναι κριμα"!
15 Φεβρουαρίου, 2017
ρε συ... Lecastel... δεκτά όλα αλλά εκεί που γράφεις
''ποδάρες λεπτές μακρυές...'' μάλλον χρειάζεσαι επίσκεψη στον οπτικό...
ή μάλλον η καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο και ο σπερματοφόρος ορίζοντας είχε ανέβει άνωθεν του επιπέδου των οφθαλμών... διότι
η κοπέλα είναι κοντοπόδαρο κοντοπούτανο, ωραίο εντυπωσιακό καυλοπίπινο μεν αλλά μακρυά πόδια δεν έχει...
15 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...μαλλον την πηδηξε στο κρεβατι του..προκρουστη και την εφερε στις διαστασεις που ονειρευοταν..
16 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε μαλακες κοφτε το! Δεν φταίει αυτη που εγω εχω υψος1.50!
17 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..ετσι κι αλλιως εχει ποδια αντιλοπης ..midget
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6