Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173446
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λιγο πολυ ολοι πλεον γνωριζουνε την Αφροδιτη. Ηρθε ομως ο καιρος να βαλω και εγω το χερακι μου για να γραψω μια κριτικη που θα επρεπε να ειχε γραφτει εδω και πολυ καιρο. Με την Αφροδιτη ειμαστε πλεον "φιλαρακια" ξερει ακριβως τι θελω και ξερω και εγω τι μπορω να κανω μαζι της.

Η Αφροδιτη ειναι μια κοπελα που σε αντιθεση με αλλες κοπελες του χωρου, δεν βαριεται ποτε, ειναι παντα ευδιαθετη και δεν κουραζεται ποτε! παντα μπενει μεσα στο δωματιο και θα ρωτησει τι κανεις η μαλλον "τι κανει ο γκαυλιαρης μου" τι πουτσαρα ειναι αυτη και τετοια. Γουσταρει να τον παιρνει και πιο πολυ γουσταρει το να περνει τσιμπουκι. Η Αφροδιτη ειναι η πρωτη πουτανα που οταν πηγα τις πρωτες φορες μαζι της με τελιωνε μονο με τσιμπουκι. Και κανει το καλυτερο τσιμπουκι. Επισης μπορει να κανει τσιμπουκι για κανα 15λεπτο χωρις να θελει να σας τελιωσει γρηγορα, τουλαχιστον με εμενα εγω επιλεγω το χρονο που θα μου κανει τσιμπουκι. Εχει τυχει φορα που να μου εχει κανει σε οτι σταση μπορειτε να φανταστειτε τσιμπουκι για κανα 15λεπτο και να βγαινω να παω για τρυπουλα και να μου λεει, μηπως θελεις και αλλο πιπα? για τετοιο πραμα μιλαμε.

Επισης εχει φανταστικο σωμα, αν και δεν ειμαι φαν των πλαστικων βυζιων, εχει απιστευτο στησιμο στα 4 και ο κωλος της ειναι τουρλωτος, σφιχτος και μουρλια. για τρελα σκαμπιλια.(γουσταρει και απο αυτα). Φανταστειτε οτι την αφρουλα οταν την ειχα πρωτογνωρισει ακομα δεν ειχε βαλει βυζια και ειχε πολυ πολυ μικρο βυζι με πεταχτες ρωγες. Σαν την Λουση ενα πραμα αλλα πολυ μικροτερο.

Δεν εχω να πω κατι παραπανω για την Αφροδιτη. Οποτε παω με αφηνει ακρως ευχαριστημενο. Το μονο μειονεκτημα που θα μπορουσα να πω για την Αφροδιτη ειναι οτι δεν κανει παραπανω προγραμματα. Εκει ειναι που ενω για μενα ηταν παντα ΤΟΠ στον χωρο, την κερδιζει σε ποντους η αλλη μου τελευταια αδυναμια η Βικτωρια η οποια κανει πραματα και με το παραπανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.481
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, teochatz, Πουτσαρας4 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2017
Παλικαρε,επειδη δεν εχω παει ποτε σε αυτη την Αφροιδτη,επειδη ξεχναω ΠΑΝΤΑ χαχαχα...ειναι παντα πρωινη;;; και αρχιζει με 40;; η 30;;
15 Φεβρουαρίου, 2017
δουλευει μονο δευτερα τριτη και τεταρτη πρωινη παντα εως τις 7.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2