Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564469
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πριν ξεκινήσω την περιγραφή της τραυματικής μου εμπειριας,θέλω να σχολιάσω το σαλοναρισμα των κοριτσιών που εργάζονται στην Γερμανική αλυσίδα(επιπλοαλυσιδα).Παρουσιάζονται στο σαλόνι για πολύ λίγο και ξαναμπαίνουν φωτοβολίδα στην κουζίνα,κάνουν το πολύ 5 βήματα,μετά στρίβουν και φεύγουν.Έτσι έγινε και με την Αντζελινα,έκανε γρήγορο σαλοναρισμα και μετά σφαίρα στην κουζίνα.Η μαλλουρα και το σκοτάδι δεν με βοήθησαν να δω καλά το πρόσωπό της.

Αλλά ήμουν πολύ καυλωμενος και περασα στο δωμάτιο 3! Όλα τα δωμάτια του Ισμηνης 2 είναι τρομερά,δεν παιζονται!

Η κοπέλα έχει καλό σώμα αλλά το πρόσωπο της δεν λέει,μπαζοφατσα.Από την φάτσα κατάλαβα ότι πρόκειται για γύφτισσα,δηλαδή από την φυλή των Ρομά(Αλβανικης προελεύσεως)

Η Κουτοπόνηρη,το θρασύτητο αρπακτικό του 50ρικου όταν μπήκε στο δωμάτιο μου πιάνει τον πούτσο και μου λέει : ΅΅θα μου δώσεις άλλα 50ευρω να σου τον πάρω έτσι(ακαποτα) στο στόμα και να κάτσω μισή ώρα΅΅ της εξηγώ ότι δεν την ξέρω,δεν γνωρίζω αν είναι καλή και ότι αν έχουμε χημεία θα την επισκεφτώ ξανά την ερχόμενη εβδομάδα με το πρόγραμμα τον 100ευρω/μισής ώρας(με ακαποτο τσιμπούκι)

Στο sex είναι έπιπλο,δεν το έχει καθόλου, άλλα και ούτε θέλει να προσπαθήσει γιατί είναι τεμπέλα και επιδιώκει την ξεπέτα.Στο ξεκίνημα μου λέει ΅έλα στα τέσσερα΅ της απαντάω ΅ιεαροπστηκα θέλω΅ και μου το ξανά λέει ΅στα τέσσερα μου αρέσει...΅ Προφανώς ήθελε να αρχίσουμε στα τέσσερα λόγω τεμπελιάς,για να με ξεπετάξει στο 5λεπτο,στα τέσσερα οι περισσότεροι τελειωνουμε πιο εύκολα και γρήγορα

Ξεκινάμε με ιεραποστολικο,πραγματικα ήταν λες και γάμαγα ένα πτώμα,φιλιά τίποτα(φυσικά),το κεφάλι το είχε στρίψει δεξιά στα πλάγια και προς τα κάτω και με μισόκλειστα τα μάτια κοίταζε τον ώμο της,
καθ΄όλη τη διάρκεια του ιεραποστολικου το κεφάλι της το είχε έτσι σταθερά,επίσης ήταν σταθερά ανέκφραστο και μουγκό. Την έβλεπα και σκεφτόμουν ΅θεέ μου τι ζωντόβολο΅

Συνέχεια στα τέσσερα. Στηνεται στα τέσσερα και δεν χαμηλώνει πολύ την λεκάνη και ούτε ανοίγει καλά πόδια. Το εκανε επίτηδες για να μην μπορώ να της τον βάλω όλον μέσα καλά,ώστε να μην μπορώ να κουμπώσω,με λίγα λόγια έκλεβε.Δεν μπορώ να δεχτώ ότι δεν ξέρει να στήνεται,ξεκάθαρα το έκανε από τεμπελιά γιατί προφανώς δεν ήθελε ζορίστει.Όπως την γάμαγα(λέμε τώρα) στα τέσσερα της έφυγε η μουγκαμαρα και άρχισε να πετάει κουβέντες του τύπου ΅γάμαμε...΅ κτλ πολύ ψεύτικες,η απόλυτη ξενέρα

Δεν υπήρξε άλλη στάση το τέλος ηρθε όταν ξενέρωσα και μου έπεσε,δεν έχυσα.Να σημειώσω ότι όταν πήγα στο Studio είχα πολλές καύλες,δεν χρειαστηκαν προκαταρκτικα ούτε καν πίπα. Καθημερινή βράδυ ώρα 02.00,δεν μπορούσα να κοιμηθώ από τις πολλές καύλες και δεν ήθελα να τον παίξω. Παρόλο που πήγα φουλ καυλωμενος με την Άχρηστη Αντζελίνα έφυγα αχυστος


Δεν είχα σκοπό να γράψω κριτική,το έκανα μπας και σωθεί κανένας Χριστιανός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
agios69
Μέλος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
123
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, bourdeliaris82, albertontino1 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2017
φιλε να πας στην αλυσιδα μελαντιας 50 κτλ οπου τα εχουν αλβανοι τα στουντιο. Υπαρχουν πολλες αλβανιδες που δηλωνουν οτι ειναι σερβες ελληνιδες και αλλες εθνικοτητες. Επισης υπαρχει μια εκει ελληνιδα απο αλβανια βασικα που εχει κοροιδεψει πελατη και του εφαγε 2 χιλιαρικα επειδη δεν μπορουσε να δουλεψει και αλλες μαλακιες.. Αυτη τωρα τον εχει απειλησει και διαφορα με τα αφεντικα που εχει. Ενα κυκλωμα αλβανων τι περιμενεις. Αν το δεις το σχολιο απαντησε ρε φιλε. Υπαρχουν πολλα κομοδινα και νομιζουν οτι ειναι ευκολο να βγει το 50αρικο στη εποχη που ζουμε ειδικα με την κριση
G
GRAW
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1