Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431956
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
ημερομηνια στο περιπου....εχω παει αρκετες φορες .... ο χωρος πλεων αρχιζει και παιρνει τα κατω του...λιγο προσοχη....λοιπον....μπενοντας μεσα λιγοι τυπαδες που ο καθενας εψαχνε τον καταλυλο/λη να βγαλει τα γουστα του....μπικα σε μια καμπινα και ενα πουστρακι απο διπλα μου ανοιξε το πορτακι και μου εκανε νοιμα για φαση...περασα πολυ καλαΝαι!....μετα πιγα κατω οπου ενα ζευγαρι ηταν στον καναπε αριστερα και η γκομενα γυρω στα 40 ξανθια τον ειχε πλακωσει στην πιπα...μεζευτικαν αρκετοι γυρω....μου εκανε νοιμα ο τυπος να παω....επεσε χουφτομα στην κωλαρα της δαχτυλα αλλα μερικοι πεταξαν εξω τις .... και η γομενα ξενερωσε....μετα απο λιγο παλι φαση παλι νοημα σε εμενα αλλα ενας αλβανος -του σινεμα υπαλληλος= ετσι μου ειπε....ηρθε και με τραβιξε μακρια απο την φαση....οκΝαι!....γενικα καλο μαγαζι παω σχετικα συχνα και εχω πετυχει αρκετες φορες ζευγαρια αλλα και τραβελακια πολλυ αξιολογα....λιγο προσοχη στον χωρο και στην συμπεριφορα....
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.543
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Yuma, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2017
δηλαδη η κοπελα τι ηθελε να βγαλει ο κοζμος ? να καπνίσει πιπα και και με στομφο να χαζευει το θεαμα ?Μαλακία
14 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορει.....χαχαχαχαχα.....το θεμα ειναι οτι χαλασε η φαση....οχι λογο της γκομενας λογο του τυπου που μαλλον καποιον αλλο ηθελε να βαλει στην φαση η ηθελε να μπει ο ιδιος και εγω του την εσπασα....τι να λεμε τωρα καλα να περναμε
28 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι μερες κ ωρες πας συνηθως φιλε μου που πετυχες τετοια σκηνικα?
06 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απογευμα περιπου στις 7-8...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4