Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην μιλφ Αλιονα. Μεσα στα cult σκοταδια του αρχαιου αυτου οικου που θυμιζει φυλης αλλης εποχης. Ειχα να παω στον συγκεκριμενο οικο μπορει και 15 χρονια ...
Ειχα παρει εκει μια απιστευτη ρωσιδα τα παλια καλα χρονια μοντελοειδη 18 χρονων.
Ειπα μετα απο 20 χρονια να παω με την γιαγια της χαχα Μεγάλο χαμόγελο
Με το που την ειδα σκεφτηκα οτι θα ειναι καμια ξεχασμενη ρωσιδα μιλφ απο τοτε. Ξανθια και ρωσικο καλουπι στο κορμι λεπτα ποδια με κολαρα. Ηλικια 45 με 50.
Μπηκα μεσα και αφου περιμενα μιση ωραMoney Mouth για να ερθει στο δωματιο ερχεται η μιλφαρα και απελευθερωνει τα νερουλα βυζια της,βγαζει το στριγκ και αφηνει το φορεμα της στην μεση να κρυβει αυτα που ηθελε να κρυβει.
Το μωρο μεσα στον ερωτα με λογια του στυλ τι παιδαρος εισαι εσυ,εχεις την μεγαλυτερη πουτσα που εχω δει να φιλαει,να γλυφει παντου. Ακαποτη πιπα με παθος,κοντεψε να ριξει το κρεβατι , περασμα καποτας και προσπαθεια διεισδυσης. Ειχε παρει μια περιεργη κλιση στην λεκανη της και δεν μπορουσα να μπω εβρισκα πολυ αντισταση ουτε απο κολο ασαλιωτα να της τον εχωνα. Για πουτανα μιλφ ειναι στενη. Την πιανω απο τα μπουτια και ανοιγω τα ποδια της διαπλατα,εκει εκαμψε λιγο την αντισταση και καταφερα να μπω. Οσο την γαμουσα προσπαθουσε να εχει τον ελεγχο αυτην,και κουνουσε την λεκανη δεξια και αριστερα κυκλικα. Οσο ημουν πανω της εδειχνε να δυσκολευοταν απο το βαρος μου και μου ελεγε θα μου σπασεις τα κοκκαλα ... Την γυρναω πισωκολλητα και εκει χτυπιοταν σαν τρελη,δεν χρειαζοταν καν να κουνιεμαι, μονη της χτυπιοταν με απιστευτη ταχυτητα και βιαιοτητα πανω μου.
Βγαζω προφυλακτικο και της τα πεταω στην πλατη. Σκουπιζεται και φευγει ευχαριστημενη.
Συνολικα ειχα τον πουτσο μου μεσα της πανω απο 10 λεπτα. Την ανοιξα καλα για τον επομενο χαχαΜεγάλο χαμόγελο

Πιστευω για φυλης ειναι καλη περιπτωση μιλφ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Syrios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.296
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού