Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εγώ θα κάνω κανονική κριτική και όχι διαφημιστική περιγραφή του μαγαζιού.
Και θα στηλιτευσω κάτι που μου έκανε εντύπωση.
Στο μαγαζί καθ'ολη τη διάρκεια της νύχτας ηταν παρόντες οι γκονενοι-νταβατζηδες της μικρής ρουμανας και της μικρής Βουλγάρας...
Μάλιστα ο βούλγαρος καθόταν σε ενα σταντ απέναντι απο το πριβέ και ενω χαιρόταν με τον κυκλο εργασιών του εμπορεύματος του, τον παρατηρούσα πως καρφωνε τον εκάστοτε σύνοδο της στα ενδότερα...
Απαράδεκτο να δέχεται το μαγαζί κάτι τέτοιο...
Κατ'αρχας καταρρίπτει το θεμέλιο θεώρημα των κωλομπαρων. Τη δημιουργία καψουριων. Συν τοις άλλοις ποσο άνετα μπορεί να νιώθει ένας πελάτης όταν την ωρα που παει να γουσταρει με μια κοπελα βλέπει τα μούτρα του γκομενου της???

Κατα τα αλλα, πολύ καλη παρουσια της Αννας που ήρθε με τις αλλες 2 απο το Αμόρε...
Κόσμος πολύς για παρασκευή και απομυθοποίηση της σέξυ μπαργουμαν η οποία ανεβαίνοντας στο μπαρ να χορέψει με μια πελάτισσα μας αποκάλυψε το πλεόνασμα κυτταριτιδας στα πόδια της...
Θα ηταν ένα ευχάριστο βράδυ με την Αννα και τη Ναταλία αλλά οι 2 τύποι με ξενερωσαν

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2017
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 airfather, Alekos Papadopoulas , azazel και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2017
Αδερφέ δεν θα διαφωνίσω με αυτό που γράφεις. Το παρατήρησα και εγώ αλλά δεν έδωσα τεράστια σημασία και έκταση στο θέμα. Να σε ρωτήσω όμως... Αν είχες να επιλέξεις απ' το να μην είναι καθόλου η Βουλγάρα εκεί ή να είναι με τον τύπο, τι θα επέλεγες? Εγώ το δεύτερο. Ντάξει τώρα αυτό το τεμάχιο είναι περίπτωση.. Δεν είναι ο κανόνας. Είναι η εξάιρεση.

Μας λες επίσης κάνουμε διαφημιστικό review... Εσύ τι review έκανες? Ένα αρνητικό σχόλιο και ένα θετικό. Σωστά σχόλια και τα δύο. Δλδ δεν είδες τπτ άλλο καλό εκεί μέσα από αυτά που περιγράψαμε? Γιατί δεν κάνεις ολοκληρωτική ανάλυση?
13 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να κάνω ανάλυση για κάτι στάσιμο?
Στο fever δεν αλλάζει τίποτα.
Εκανα την κριτική μου στις νέες κοπέλες με τις οποίες είχα επαφή.
Κάνουμε κριτική και γράφουμε για την ημέρα που επισκεφτήκαμε όχι εκτενή αναφορά στο τι κάνει γενικά το μαγαζί τι φέρνει τι δε φέρνει και πως γενικά συμπεριφέρεται στους πελάτες. Αυτό δεν θυμίζει κριτική αλλά διαφημιστική καταχώρηση και ο νοών νοείτω. Η κριτική σου ήταν μία χαρά γιατί έγραψες τι έκανες τι δεν έκανες και πώς ένιωσες το συγκεκριμένο βράδυ.
F
FILOXENOUMENOS
14 Απριλίου, 2017
οι νταβαδογκόμενοι μες στο μαγαζί !!
κατάμαυρο στην παράγκα !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3