Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Bαλεντίνα είναι μιλφ απο Βουλγαρία κατά δήλωση της,παλιά καραβάνα στο χώρο για όσους θα θυμούνται δούλευε και παλιότερα στον όροφο.Είχε εξαφανιστεί αρκετό καιρό απο τα μπουρδέλα και επανήλθε προσφάτως.Πάντως το σπορ απότι κατάλαβα θα συνέχισε να το εξασκεί στο ενδιάμεσο.
Εμφανισιακά είναι η νοικοκυρά της διπλανής πόρτας, κοντή,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια, έχει αδυνατίσει κάπως απο παλιότερα που την θυμάμαι,καστανόμαυρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους και με λίγη χαλάρωση στο σώμα της ειδικά στην κοιλιά. Τα Ελληνικά της είναι πάρα πολύ καλά,μιας και όπως είπα δουλεύει χρόνια στην χώρα μας.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε με μία καινούρια κοπέλα αθίγγανη που δεν μιλούσε καθόλου Ελληνικά. Στο σαλόνι ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό. Της είπα κανά δύο πραγματάκια που θα ήθελα να μου κάνει μέσα, όπως τελειωτικό τσιμπούκι και φιλιά και αφού δέχθηκε πέρασα στο δωμάτιο.
Σαν χαρακτήρας είναι αρκετά κοινωνική και θα έλεγα ευγενική.Γενικά μου έδωσε εντύπωση ότι γενικά πρέπει να είναι καλή ψυχή.'Ηρθε ξάπλωσε δίπλα μου και αρχίσαμε της αγκαλιές και τα φιλιά στο στόμα. Κατόπιν υποδείξεως μου με έγλυφε και στο λαιμό και αναστέναζε στο αυτί μου.Εγώ χάιδευα το δουλεμένο της μουνάκι.
Η επόμενη κίνηση της ήταν να καθαρίσει το πέος μου με μωρομάντηλο και να περάσει στην πίπα. Σχετικά βαθιά,καλής ηδονικότητας.Σε πρόταση μου για ορχεολειχία δέχθηκε και εστιάστηκε σε συγκεκριμένο τμήμα και όχι καθολικά στην περιοχή.Στην στάση του 69 περιποιήθηκα και εγώ την μουνάρα της,βάζοντας της και δάχτυλο. Είχε έρθει η ώρα του σεξ και η Βαλεντίνα πέρασε προφυλακτικό.
Στο σεξ την πήρα σε δύο στάσεις. Η πρώτη ήταν στην στάση της γελαδάρισας. Στην στάση αυτή ανέλαβα δράση εγώ μιας και η κοπέλα απλώς είχε βολευτεί πάνω μου μιας και ήταν αρκετά κουρασμένη γιατί όπως μου είπε δούλευε σερί απο το πρωί. Στην στάση αυτή όσο την γαμούσα ανταλλάσαμε και φιλιά. Η τελευταία στάση ήταν αυτή του ιεραποστολικού όπου η κοπέλα είχε στηθεί καλά και δεν έκλεβε.
Την συγκεκριμένη χρονική στιγμή η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και ολοκλήρωσα στο στόμα της όπως είχαμε συμφωνήσει.Μιλήσαμε λιγάκι ακόμα όσο ντυνόταν, την χαιρέτησα και αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Εν κατακλείδι η συγκεκριμένη μιλφ αν και εμφανισιακά είναι η νοικοκυρά της διπλανής πόρτας, είναι αρκετά φιλότιμη, τίμια σε ότι θα συμφωνήσει με τον πελάτη στο σαλόνι, δεν κλέβει σε καμία περίπτωση, αν και κάπως κουρασμένη από το επάγγελμα της θα βάλει τα δυνατά της να φύγει ο πελάτης ευχαριστημένος.Αναμφισβήτητα έχει πολύ καλό χαρακτήρα και φαίνεται να έχει συνηδητοποιήσει πλήρως τον ρόλο της χωρίς να χαρακτηρίζεται απο έπαρση και αλαζονεία. Σε όσους δεν δίνουν έμφαση τόσο στην εμφάνιση αλλά ενδιαφέρονται κυρίως για καλές υπηρεσίες και socializing την συστήνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού