Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 560966
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη καταδρομικη στο εν λογω στουντιο για την Ταιρα. Ο συνδιασμος των εντυπωσιακών φωτογραφιων της και η ορεξη μου για λιγη σοκολατι σαρκα με οδηγησαν μετα από καιρο στο στουντιο της πλατειας καλογηρων. Ο χωρος πεντακάθαρος τεράστιος και υπερπολυτελης. Δουλευαν δυο κοπελες, εγω ειχα παει για την Ταιρα οποτε περασα κατευθείαν το δωματιο μολις την ειδα χωρις να περιμενω να δω την άλλη η οποια εκεινη την ωρα ηταν με καποιο συναγωνιστη.

Εντυπωσιακη κοπελα, ψηλη γυρω στο 175, αθλητικο σωμα γαζέλας, όχι όμως τοσο τουμπανο οσο στις φωτογραφιες, πιο μοντελε.. Μικρο χαλαρο βυζι και αρκετα ομορφο για αφρικανη προσωπο. Μιλαει ελληνικα, συννενοεισαι ανετα και φυσικα αγγλικα.

Μπηκα λοιπον στο δωματιο, το οποιο ηταν λιγο κρυο γιατι είναι μεγαλο και δε φτανει το αιρκοντίσιον. Ετοιμαστηκα και μετα από λιγο ηρθε και η κοπελα. Ξαπλωσε στο κρεβατι χαμογελώντας, λιγα χαδακια, λιγα φιλακια και περασμα προφυλακτικου. Ξεκιναει μια βαθια και αισθησιακη πιπα, ενώ εγω χαιδευω την κορμαρα της. Εχει πολύ ωραιο σφιχτο κωλο, γυμνασμένες ποδαρες και λεπτη μεση. Στο στηθος μας τα χαλαει λιγο γιατι είναι λιγο χαλαρο, όχι πεσμενο όμως. Γρηγορα τη βαζω από κατω, αρχιζω να τη φιλαω στα ποδια την κοιλια, τοο στηθος το λαιμο. Μπαινω ετσι μεσα της με γρηγορο ρυθμο, της σηκωνω τα ποδια ψηλα και καρφωνω με δυναμη. Η κοπελα εχει αρκετα καλη συμμετοχη χωρις να είναι κατι το φοβερο. Την γυριζω στα τέσσερα, εκει εχασα το φως μου με την κωλαρα της. Τη γαμαω δυνατα με ελαφρια χαστουκακια και τον αντιχειρςα μου να εξερευνει διστακτικα την πισω τρυπουλα της. Εκεινη ανταποκρινετασι κουνωντας την κωλαρα της (βεβαια αυτό είναι και κολπακι για να τελειώνουμε πιο γρηγορα αλλα εγω εκεινη την ωρα ειχα κατακαβλωσει με το σκηνικο και δε με ενοιαζε). Τελικα τελειωσα μεσα της. Εκεινη πλυθηκε , με αποχαιρετησε και εφυγε. Διαρκεια συνάντησης 15 λεπτα.

Συνοψιζοντας μια καλη συναντηση σε έναν ωραιο χωρο με μια εντυπωσιακη κοπελα, για οσους τους ελκυουν οι αφρικανες, και με αξιοπρεπή συμμετοχη. Επομενος στοχος εκει, η Εβελιν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάιρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
808
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, Gingos, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού