Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι γύρω στις 13.55 , βόλτα μόνο στα σπιτάκια της οδού Φυλής με κατάληξη εδώ για να δω την τελευταία προσθήκη στο ρόστερ του μαγαζιού την Παολίνα , ξανθιά μίλφ λίγο πάνω από τα 30 παχουλή μπουτού με 2άρι βυζί και όπως διαπίστωσα μετά από κοντά στο δωμάτιο με αρκετές κοκκινίλες στην πλάτη στα κωλομάγουλα και στην εσωτερική πλευρά από τα μπούτια της . Εμφανισιακά λίγα πράγματα και σαφώς η χειρότερη(τουλάχιστον για τα γούστα μου) από τις κοπέλες που δουλεύουν τώρα στο μαγαζί αλλά πόνταρα στις σταθερά καλές υπηρεσίες που έχουν στον οίκο.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και τα αγγλικά της είναι πολύ φτωχά. Έβγαλε το κάτι σαν μπλούζα που φορούσε και η κοιλιά της που είναι αρκετά χαλαρή “χύθηκε”, έμεινε μόνο με το καλσόν της που στο πάνω μέρος ήταν διχτυωτό και χιλιομπαλωμένο...Την πλησίασα και άρχισα να την χουφτώνω , αυτή κατευθείαν έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να μου τον παίζει , πήγα να την φιλήσω ανταποκρίθηκε αμέσως αλλά το στόμα της μύριζε πολύ έντονα τσιγαρίλα και σταμάτησα. Ξάπλωσα , αφού μου έδωσε μερικά πεταχτά φιλάκια σε λαιμό και στήθος κατέβηκε ανάμεσα στα πόδια μου , με το μωρομάντιλο που έφερε στο δωμάτιο καθάρισε τον πούτσο μου και τον πήρε στο στόμα της , πίπα μέτρια , μονότονη και μικρής διάρκειας μίας και σχεδόν ένα λεπτό μετά πήρε το προφυλακτικό και μου το φόρεσε . Την έστησα στα τέσσερα , έσκυψα να της γλύψω το μουνάκι αλλά βλέποντας τις κοκκινίλες τελικά δεν το έκανα , αρχικά την πήρα πισωκολλητά για κάνα τρίλεπτο όπου είχε κολλήσει και κοιτούσε συνέχεια τον καθρέπτη αναστενάζοντας και στην συνέχεια ιεραποστολικά για άλλο περίπου ένα τρίλεπτο , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω της έδειξα να χύσω στο στόμα της αλλά αυτή μου έδειξε την κοιλιά της , αφαίρεσα το προφυλακτικό και παίζοντας τον τελείωσα στην κοιλιά της .
Σηκώθηκε , σκούπισε τα πολλά πολλά με το ίδιο μωρομάντιλο που είχε χρησιμοποιήσει πριν σε εμένα , φόρεσε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 10 λεπτά και η γενική εικόνα για την συνεύρεση μου μαζί της αποτυπώνεται με την φράση λίγα πράγματα...




Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Παολίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.643
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2017
την εχω δει και εγω αυτή .... μέτρια εμφανισιακά αφου κατάφερες και τελειωσες μαζι της μπράβο Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1