Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 27 10
Στριπτιτζάδικα 72746
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
10.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το Platinum είναι ένα μαγαζί θρύλος στην πόλη μας. Ήταν το πρώτο νυχτερινό bar - strip show που επισκέυτηκα ποτέ. Δεν θα ξεχάσω το πόσο εντυπωσιακό ήταν το show και οι χορευτικές ικανότητες των κοριτσιών για τον πιτσιρικά παρθένο εαυτό μου. Το δεύτερο που μου είχε μείνει ήταν η μουσική. Πραγματικά τέλειες οι μουσικές επιλογές, ακόμα και σήμερα. Θα μου πεις, από όλα τα καλά που μπορεί να έχει το μαγαζί, βάζεις τη μουσική τόσο ψηλά? Ναι.. 1ον δε μπορώ αυτό το συνεχόμενο ΠαολοΚαρραΠαντελοπρήξιμο που έχει αλλού και 2ον η μουσική είναι μεγάλο και σημαντικό κομμάτι της ζωής μας και είναι απόλαυση, φυσικό να θέλεις να ερεθίζονται όλες σου οι αισθήσεις για να περάσεις την τέλεια βραδιά.

Μετά από πολλά χρόνια λοιπόν ξαναπήγα με την καλή παρέα και των άλλων παιδιών που γράφουν σε τούτο εδώ το site. Επιπλέον μια τρίτη επίσκεψη έγινε χθες βράδυ. Σύγκριση λοιπόν με τις αναμνήσεις από παλιά. Σχεδόν το ίδιο φανταστικά σχεδιασμένος χώρος και αισθητική. Παλιά βέβαια ήταν πιο σκοτεινά και διακριτικά ενώ τώρα πιο κυριλέ. Αν και εγώ προτιμώ το πρώτο από τα δύο, ποιοτικά δεν έχασε με την νέα εικόνα του. Αντίθεση με πολλά άλλα στριπτιτζάδικα, κάθε φορά που ανεβαίνει κάποιο μωρό να χορέψει χαίρεσαι να παρακολουθείς. Τα Σαββατοκύριακα είναι καλύτερα για όποιον θέλει να δει αυτά τα show ενώ οι καθημερινές είναι καλύτερες για να έρθεις σε επαφή με τις κοπέλες, έτσι πήγα μόνος μου Πέμπτη. Επειδή σε στυλ υπηρεσιών μοιάζει πολύ με το Cabaret και Blue Iguana, αρχικά δεν είχα μεγάλες προσδοκίες. Όμως αντίθετα, το Platinum δίνει μαθήματα για το πως πρέπει να δουλεύει ένα night club. Οι υπηρεσίες είναι τιμολογιμένες σε επίπεδο premium και είναι αρκετά καλές, δλδ είσοδος 10, ποτό 20, χορός 20 είναι η στάνταρ premium χρέωση στην πόλη. Λέω αρκετά καλές και όχι τέλειες γιατί αλλού θα σε προσέξουν περισσότερο συνήθως. Η διαφορά είναι ότι το Platinum έχει τα πιο όμορφα κορίτσια, είναι σχεδόν όλες μοντέλα.

Προχωράω σε ανάλυση των κοριτσιών που δούλευαν την Πέμπτη.
-Η Έλενα από Ουκρανία/Ρωσία ήρθε πρώτη. Πολύ όμορφη γυναίκα. Ξανθιά με ωραίο στήθος και ρόγα, ψιλή και από κιλά ίσως ελάχιστα πάνω από το ιδανικό. Φαίνεται να έχει καλό χαρακτήρα επίσης. Κέρασα ποτό(20) και ήρθαμε πολύ κοντά, ακολούθησε χορός που τα έδωσε όλα και μετά άλλο ένα ποτό. Ήταν ευγενική, και όσο ερωτική έπρεπε πραγματικά. Αν μια γυναίκα είναι λιγότερο σταματάς το κέρασμα, ενώ πάλι αν ξεφεύγει θα φοβηθεί το μάτι σου και εξάλλου δεν μπορεί να το κάνει αυτό με τον οποιοδήποτε και να παραμείνει γυναίκα με συναισθήματα και ένα επίπεδο. Είναι ανέφικτο. Οπότε ήταν πραγματικά ΟΣΟ ΓΑΜΑΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ. Μπράβο. Στον χορό αισθάνθηκα ότι ήθελε πάρα μα πάρα πολύ να περάσω όσο καλύτερα γίνεται. Δεν κάνει τον τελειότερο χορό, μέτριο προς πολύ καλό.. Δεν έχει τόσο σημασία αυτό, σημασία είχε για μένα πόσο το ήθελε. Έρωτας
-Χωρίς να χάνει καθόλου χρόνο ήρθε η φίλη της η Κάρμεν από τη Ρουμανία. Λεπτούλα λίγο αλλά με ωραίο κορμί απολαυστικό. Όμορφη φατσούλα. Γεμάτη ενέργεια και τσαχπινιά ήταν. Είχε αρκετή πλάκα και τη γούσταρα πολύ και αυτήν. Έρωτας Άλλη φάση από την Έλενα βέβαια. Δε γινόταν να κάνω το ίδιο παιχνίδι μαζί της χωρίς να ξεφύγω στο μπάτζετ και συνεπώς σταμάτησα. Την επόμενη φορά! Αυτές οι δύο κοπέλες ήταν κόλαση εντάξει. Μου έλεγε γουστάρεις παρτούζα με δύο γυναίκες να το κανονίσουμε αν είναι χαχαχαχα, εγώ "ναι μωρό μέσα είμαι, δε βιάζεσαι όμως λίγο - pleasure delay" Γλώσσα και μου λέει μετά κέρνα δύο χορούς και πάμε πίσω να περάσουμε καλά οι τρεις μας lol... Τσάμπα χάρηκα. Κουλ
-Τρίτη και τέταρτη ήρθαν δύο ελληνίδες. Τις αναφέρω μαζί γιατί δεν αξίζει να γράψω και πολλά για αυτές. Δυστυχώς οι κακές εμπειρίες μου με ελληνίδες συνεχίζονται. Για να είμαι δίκαιος η δεύτερη Ελληνίδα, ονόματι Μάτα, κάτι άξιζε και την κέρασα ένα ποτάκι. Απλά.. πρέπει να πάρουν μαθήματα από τις ξένες στο πόσο ερωτικές πρέπει να είναι (χωρίς να γίνονται πουτάνες, γιατί έτσι τους φαίνεται ότι γίνονται και κωλώνουν) και να μην ανοίγουν θέματα ντεκαβλέ.
-Τέλος ήρθε μια Ρωσσίδα καλούτσικη, η Σάντρα. Γλυκιά μαυρομάλα με μικρό βυζάκι. Ενδιαφέρουσα κουβέντα, λιγότερο ενδιαφέρον το ερωτικό κομμάτι.
-Τέλος τέλος ήρθε η μαύρη που σχεδόν δεν τις υπολογίζω καθόλου αυτές. Money Mouth Τι να κάνουμε... Με το ζόρι καύλα δε γίνεται.
και αυτές πρέπει να ήταν και όλες. Σίγουρα έχει κι άλλες αρκετές που δεν δούλευαν εκείνη τη μέρα.

Πολύ καλό το επίπεδο παιδιά. Η σύγκριση με χρόνια πριν και τι ομορφιές είχε τότε δεν είναι δίκαιη. Αυτά έχουν περάσει και το ξέρουμε καλά αυτό. Για τα σημερινά δεδομένα λοιπόν, είναι πολύ καλή επιλογή το Platinum.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, yorkie, Johnny Red και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού