Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 488849
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την ειδα τυχαια και ως λατρης των τεραστιων βυζιων δεν μπορουσα να μην την επισκεφθω. την περιμενα λιγο στο δωματιο. οταν μπηκε επαθα πλακα. περιμενα κατι χειροτερο απο τις φωτογραφιες, ομως μπορω να πω οτι οι φωτογραφιες αδικουν το προσωπο της. το στηθος της απιστευτο, δεν χορταινεις να το βλεπεις. πολυ ευγενικη, δεν ξερει ελληνικα, αλλα καλυτερα για μενα. με καυλωνουν περισσοτερο οι ξενες γλωσσες. στα αγγλικα μιλησαμε λιγο. εδειξε τρομερη διαθεση απο την πρωτη στιγμη, εκανε λιγο παιχνιδι πριν ξεκινησουμε. μου εκανε και κομπλιμεντο για το μεγεθος Ναι! της ειπα οτι "matches your boobs" και το διαπιστωσαμε αφου εσκυψε πανω μου και με αργες κινησεις μονο με το στηθος της χωρις χερια τριβοταν πανω μου. πιπα δεν εκανε πολυ, αλλα δεν με πειραξε καθολου, θα εξηγησω γιατι. μετα την πιπα ανεβηκε πανω μου και με καβαλησε αργα για λιγο. τα βυζια της τρομερο θεαμα, καυλωνω και μονο που τα σκεφτομαι. μετα την γυρισα σε ιεραποστολικο. εβγαζε ωραια βογγητα, αυτο που λεμε i`ll make you moan alisa, για τους λατρεις της τεχνης. καπου εκει δεν κρατηθηκα αλλο και τελειωσα. κρατησε 15-20 λεπτα το ολο σκηνικο. με ενθουσιασε, εκτος απο τα τεραστια βυζια, το οτι με εκανε να χυσω μεσα, συνηθως εχω προβλημα και δεν μπορω να χυσω χωρις στομα ή χερι, αυτη ομως με καταφερε. αξιζε φουλ τα λεφτα που εδωσα. εχω επισκεφθει γενικα διαφορες κοπελες, κυριως σε μπουρδελακια στο κεντρο, αλλα τωρα καταλαβα τι μαλακιες εκανα. αλισα και παλι αλισα, θα την τιμαω με καθε ευκαιρια απο εδω και περα. ενω η εμφανιση της ειναι βγαλμενη απο τσοντα, ειναι και πολυ γλυκια ταυτοχρονα κανοντας ενας εκρηκτικο συνδυασμο. την προτεινω ανεπιφυλακτα, αλλα ειδικα οι λατρεις των βυζιων θα ειναι αμαρτια να χασουν τετοια κοπελαρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Ιανουάριος, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού