Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση χθες με τη Dina, μπήκε βιαστηκά στο δωμάτιο και αμέσως ζήτησε τα χρήματα. Εντελώς ψυχρή και ανέκφραστη. Γδύθηκε βιαστηκε και πήγε για ντους της ζήτησα να παραμείνει με τα εσώρουχα αλλά αυτή έκανε πως δεν καταλάβαινε. Αρχίσαμε με τα προκαταρκικά με φανερή διάθεση από μέρου της να τελειώσει σύντομα, μου θύμισε έντονα συμπεριφορά μπουρδέλου φυλής. Δεν την άφησα να κάνει το παιχνίδι της και την παίδεψα λίγο. Με ζάλισε με το νο το δάχτυλο στου μουνί της, νο το χέρι στα μαλιά της, νο deep throat και πολλές άλλες τέτοιες σπαστικές ανοησίες. Πίπα τίποτα το ιδιαίτερο και γενικά διάθεση για σεξ ανύπαρκτη, απλά διεκπεραιωτική του τύπου αντε μαλάκα να τελειώνουμε να παω σπίτι μου. Τη ρώτησα αν είναι κουρασμένη και μου απάντησε ναι γιατί δουλευε συνεχώς, της είπα να χαλαρώσει λίγο και να συνεχίσουμε αργότερα πληρώνοντας έξτρα χρόνο. Το αποτέλεσμα, κοιμήθηκε στην αγκαλία μου!!! για 30 περίπου λεπτά. Ξύπνησε από τηλ. του Γραφείου ντύθηκε βιαστηκέ και έφυγε!!! Εμφάνιση για μένα πανέμορφη και με πολύ ωραίο και γυμνασμένο σώμα. θα τη συναντούσα και δεύτερη φορά, αλλά σε σχέση με την Όλγα που δοκίμασα δύο μέρες νωρίτερα απέχει σε υπηρεσίες έτη φωτός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
369
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus, Bronson81 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού