Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι φορές που υπάρχει τέτοια πίεση και εκεί που ψάχνεις τρόπους εκτόνωσης σου έρχεται η ιδέα του να μπεις να δεις και να δοκιμάσεις , βλέπεις… διαλέγεις έχοντας 2-3 εναλλακτικές και εκεί είναι που το γραφείο στα χαλάει, δεν μπορεί η μια k η άλλη κλπ., η αλήθεια είναι όταν περιμένεις τελευταία στιγμή να κανονίσεις δεν θα έχεις και επιλογές , έτσι και με εμένα δεν υπήρχε καμία διαθέσιμη από τις επιλογές μου και μου προτάθηκαν κάποιες άλλες ….εκεί ξεκινάς αρνητικά και με άλλη διάθεση αλλά όταν τελικά καταλήγει σε πετυχημένη συνεύρεση τότε η αξία της είναι διπλάσια, είχα πίεση χρόνου δεν το εξάντλησα όμως τώρα έχω κάποια άποψη. Το γραφείο γρήγορο και εξυπηρετικό όπως πάντα.

Σύντομα και περιληπτικά, η κοπέλα ήρθε πρώτη φορά για εργασία στα μέρη μας αλλά δεύτερη φορά στην Ελλάδα, τα αγγλικά της είναι ανεχτά και επικοινωνία υπάρχει. Στα του έργου, είναι ευχάριστη και χαμογελαστή, όχι της λάμψης των φωτογραφιών αλλά είναι αντιπροσωπευτικές της πραγματικότητας, ωραίο σώμα με φυσικό στήθος και πολύ ωραίο σφριγηλό κωλαρακι.

Στα του γλειψίματος είναι καλή μέχρι βάθους και με εναπόθεση στο στόμα δυστυχώς όχι μετα καταπόσεως , καθαρή και περιποιημένη, έδειχνε να το απολαμβάνει και κατά τα φαινόμενα και λεγόμενα είναι και πολυοργασμικη για τους λάτρεις, δάχτυλο και μασάζ στην περιοχή της δέχεται άνετα όχι όμως και στην πίσω είσοδο. Διείσδυση επιχειρήθηκε σε δυο στάσεις καβάλα και ιεραποστολική και κρίθηκε αρκούντως ικανοποιητική και μάχιμη.

Το δώρο το ζήτησε μπροστά και αυτό μπήκε στα μείον, όμως λόγω της πρώτης φοράς στα μέρη μας την δικαιολόγησα. Δεν μπορώ να σας πω το συστήνεται ανεπιφύλακτα, μιας και αυτά είναι υποκειμενικά και παίζει ρόλο και η δική μας ψυχολογία και διάθεση αλλά πολύ περισσότερο και η δική της , που ευτυχώς φαίνεται να έχει έρθει συνειδητοποιημένη στα μέρη μας και με διάθεση.
Καλή συνέχεια στους συναγωνιστές !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rdeliaris, sgk5150, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού