Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηθελα καιρο να εκπληρωσω συγκεκριμένα απωθημένα και η συνάντηση αυτή μου ικανοποίησε πολλά απο αυτά σε 1 ωρα μόνο. Γλώσσα
Παμε λοιπον με τον φίλο μου στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και σκάει η Μαρίνα με την φίλη της την Αντιγόνη στην ωρα της οπως πάντα.

Να μιλήσω για την Μαρίνα...Τι να πω ρε μάγκες...οσες φορές και να γαμήσω αυτό το σώμα πάντα θα το χαζεύω και θα αναρωτιέμαι πόσο όρεξη είχε ο θεός οταν την έπλαθε..Ψηλή, μοντελέ με καλλίγραμα πόδια και κοιλιά, περιποιημένα άκρα, φλέβες στα χέρια τόσο όσο.. Έρωτας
Να μιλήσω και για την Αντιγόνη...γυρω στο 1,65 αχλαδωτο κορμί, με μικρό στήθος, κωλο αρκετα σφιχτο και σχεδον μηδενικη κυταρριτιδα λιγο αντίθετο βεβαια με τα γυναικεία δεδομένα μιας Ελληνίδας μιας και όλες μετά τα 35-40 γίνονται μπατόζες.

Και περιγράφω σκηνικά:
-Να γαμάω εγω την Μαρίνα στα τεσσερα να τσιμπουκωνει ωστοσο τον φιλο μου και να γλυφει η αλλη οτι βρισκει ευκαιρο, παπαρια μουνι.
-Να κανουν αυτες 69 και γλυφομούνια και να γαμαει ο φιλος μου την Μαρίνα στα τεσσερα και να με τσιμπουκωνει ποτε ποτε η Αντιγόνη.
-Να γαμαω εγω σε ιεραποστολικο Μαρίνα, να γαμαει ο φιλος μου ανασκελα την Αντιγόνη και να γλυφονται μεταξυ τους.
-Να τσιμπουκωνει η Αντιγόνη εμενα και να παιζει στην μουναρα της με τον double ended dildo που ειχε φερει μαζι της όσο ο φίλος μου γαμούσε στα τέσσερα την Μαρίνα.
-Να γαμάει ο φίλος μου την Αντιγόνη ιεραποστολικά, να γλύφει αυτη την μουνάρα της Μαρίνας που ήταν ανάσκελα με το κεφάλι να σπάει στην άκρη του κρεβατιού και να μου κάνει deepthroat και να τον εξαφανίζει όλον!! Ματάκι
-Ηρθε το τέλος με εμενα να την παίζω στα ορθια και να χυνω στην μαπα της Μαρινας οσο ηταν στα γονατα αφου προηγουμένος αυτές μου επαίρναν μαζι τσιμπουκι και μου εγλυφουν ταρχιδια. Φυσικά τα χύσια μου δέν εμειναν μονο στο στομα της Μαρίνας αφου γλωσσοφιλήθηκαν και τα ανταλλάξανε μεταξύ τους. Περιτο να πώ πως εκείνη την ωρα η καρδιά μου χτύπαγε τόσο δυνατά που θα πάθαινα εγκεφαλικό.


Μπανάκι και απο τις 2 και αραγμα ολοι μαζι στο κρεβάτι για κουβεντούλα και μασαζάκι μιάς και λόγο δουλειάς δέν ειχαμε και πολλές αντοχές για 2ο γύρο αλλά ούτε και πολύ χρόνο.

Αν έπρεπε να βρω κάτι αρνητικό στην όλη υπόθεση είναι οτι και εγώ αλλά και ο φίλος μου θα θελαμε περισσότερο πάθος απο την μεριά της Αντιγόνης και λιγότερα λόγια στο γαμήσι.
Οπως και να'χει δέν μπορείς να τα εχεις όλα.. Ματάκι

Υ.Σ. Η Μαρίνα μου είχε πει κάτι αλλά δεν περίμενα ποτέ οτι θα το κάνει... Μάγκες το έκανε και με άφησε ποιο ΜΑΛΑΚΑ απο ποτέ μιάς και τέτοια δώρα ούτε απο γνωστούς δεν τα παίρνεις!! Η τύπισσα είναι RESPECT!! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2017
ωραιος ρε φιλε την μαρινα την εχω παρει δυο φορες δεν την λες ασχημη αλλα το 8 στο προσωπο και 9 στο σωμα παραπεμπουν σε Victoria secret,εχω παει με κατώτερες εμφανισιακά αλλα άλλο οι πολύ καλες υπηρειες άλλο η σουπερ εμφανιση.
11 Φεβρουαρίου, 2017
Δηλαδή επέστρεψε; Ή αναφέρεσαι σε παλιά συνάντηση;
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχει επιστρέψει καιρό τώρα ( μια διακοπή λόγω περιόδου).
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο σωμα φιλε μου το 9 το εβαλα γιατι παντα για τα δικα μου γουστα εχει φοβερο σωμα. Ματάκι Οσο για την Victoria Secret δεν νομιζω να εχω την δυνατότητα να την παρω ποτε... Γλώσσα
Για το 8 στο προσωπο ισως εχεις δικιο γιατι θα μπορουσα να της βαλω ενα 6-7 αλλα παλι για τα δικα μου γουστα εχει ματαρες και πολυ ωραια χειλη..
Φιλικα...
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αναφερομαι σε προσφατη συναντηση.. Μεγάλο χαμόγελο
11 Φεβρουαρίου, 2017
Ρε παιδιά έχω που προσπαθώ ένα μήνα να την πετύχω και δεν το σηκώνει.
Και μνμ έχω στείλει.
ξέρετε τι μπορεί να παίζει;
Κάποια στιγμή που την ειχα πετύχει μου είχε πει ότι κλείνει για την ίδια μέρα.
Έχει 2ο τηλ;
12 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δουλευει όποτε θελει και μπορεί. Εχει μόνιμους που δεν προλαβαινει να τους εξυπηρετησει.Για τον αδελφό μου ζητησα και δεν εβαλε ραντεβου.υπομονή αλλιώς ...υπαρχουν και αλλού πορτοκαλιες κ.λ.π 2ο τηλ όχι δεν εχει. Εχει προσωπικη ζωη και καποιες φορες δεν μπορει να απαντησει.Παρε μια 11.30 ή γυρω στις 3.00.
12 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τί είναι αυτό το κάτι που σου είπε και δεν περίμενες ποτέ να κάνει και τελικά το έκανε;;
12 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος φίλε. Θα αρχίσω πάλι τις κλήσεις να δω μήπως την πετύχω...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9