Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ορμώμενος απ την μοναδική κριτική και τις φωτογραφίες που μου χαν βγάλει κάτι και στη προηγούμενη επίσκεψη, έκλεισα ραντεβού με την Ντίνα.
Ήμουν το πρώτο ραντεβού της ημέρας και η κοπέλα έφτασε με εμφανώς χαλασμένη διάθεση και ψυχρή. Και όσο κ αν προσπάθησα στη συνέχεια του ραντεβού δεν μπόρεσα να βγάλω τη διάθεση που περιγράφεται στην παρακάτω κριτική.
Πάντως η κοπέλα έχει ένα πανέμορφο πρόσωπο, ματάρες, χειλάρες και ένα αξιοπρεπές σώμα με μικρό βυζάκι και μια μικρή χαλάρωση στην κοιλιά. Είναι αρκετά μεγαλύτερη απ' οτι δηλώνεται στο σάιτ αλλά σε καμια περίπτωση δεν της φαίνεται.
Στο δια ταύτα, το στοματικό της ήταν καλό, χωρίς να πηγαίνει πιο χάμηλα και χωρίς να αφήνει δάχτυλα στο μουνάκι της (αφήνει όμως να την περιποιηθείς). Στο σεξ ήταν δεκτική στις εναλλαγές στάσεων, χωρίς όμως να παίρνει πρωτοβουλίες (και όταν της ειπα να βάλει τα πόδια της στους ώμους μου, το απέρριψε γιατι όπως είπε δεν ειναι ακροβάτης). Επίσης οι κραυγές/φωνούλες που έβγαζε ήταν αληθοφανείς μεν, ψεύτικες δε και ήταν ένα σημείο που εμένα με ξενέρωνε. Όσο και αν της φέρθηκα άψογα και δεν την πίεσα, ανταπόκριση δεν είδα, παρότι κάπως της έφτιαξα τη διάθεση.
Στο τέλος να σημειωθεί ότι δεν κατάφερα να τελειωσω δευτερη φορά και λήξαμε τον αγώνα 15 λεπτά πριν της ώρας του.. Φαντάσου..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
111
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού