Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πολλές επισκέψεις με τα κορίτσια του Αγκύρας έπρεπε να είχα γράψει και γω κάποια από τις εμπειρίες μου μαζί τους.Η επίσκεψη έγινε στη συγκεκριμένη βάρδια γνωρίζοντας ότι τα κορίτσια θα είναι εκεί.Στο σαλόνι με υποδέχθηκαν τα κορίτσια όπου κάναμε λίγο παιχνίδι μέχρι να ετοιμάστει το δωμάτιο.Εδωσα τα 60 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο ο χώρος πεντακάθαρος και ευρύχωρος για διπλό παιχνίδι.Γδύθηκα και περίμενα ανυπόμονα να ακούσω τα βήματά τους.Δεν περίμενα πολύ και σε λίγο ήρθαν με τον κατάλληλο εξοπλισμό για τα παιχνίδια μας. Ανταλλάξαμε φιλιά και γλύψιμο στα λαχταριστά βυζάκια τους και μετά η barbie έκατσε στην πολυθρόνα και εγώ γονάτισα μπροστά της και άρχισα να της φροντίζω τα πόδια με τη γλώσσα μου ανεβαίνοντας σιγά σιγά προς το μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της που είναι και το αγαπημένο μου σημείο όπου και το περιποιήθηκα για αρκετή ώρα με γλώσσα και τα δαχτυλά μου.Η Μαριάνα είχε έρθει πίσω μου και άρχισε να τρίβετε πάνω μου και με τα δάχτυλά της να ασχολείται με τη δικιά μου τρύπα που το είχε αναγκη όταν η κάυλα χτύπησε κόκκινο πήγαμε στο κρεβάτι η Μαριάννα ξάπλωσε και εγώ στα τέσσερα μπροστά της άρχισα να γλύφω και να δαχτυλιάζω με λύσσα το μουνί και το κωλαράκι της η barbie ήρθε πίσω με μια πλαστική αρκετά χοντρή θα έλεγα και μου την κάρφωσε στη κωλοτρυπίδα το μόνο που ένιωσα ήταν απέραντη κάυλα ενώ με γαμούσε και μου τον έπαιζε ΄συνέχιζα να ασχολούμαι με το μουνάκι της Μαριάννας. Πριν έρθει το τέλος έχωσα τον πούτσο μου στο μουσκεμένα μουνάκι της Μαριαννας και σε αυτό το τρενάκι έχυσα τρέμοντας ανάμεσα σε δυο υπέροχα και ζεστά κορμιά που με είχαν αγκαλιάσειΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΘα φροντίσω να επαναληφθεί αρκετές φορές ακόμα γιατί δεν τις χορταίνω.ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Barbie
singer
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
7.507
Πόντοι:
1.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, tripas2002, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2017
Ποσο θελω να τις παρω παρτουζα, αλλα οι ωρες δεν βολευουν οταν δουλευεουν μαζι οι καυλες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1