Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296133
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Πέγκυ δεν την είχα δει ποτέ σε τσάρκα μου,όποτε περνούσα δεν ήταν εκεί.Ήθελα όμως να την δω καθώς είχα ακούσει θετικά σχόλια και για εμφάνιση και για υπηρεσίες....
Έφτασα στο βουνό κατά τις 22:30 το βράδυ,πάρκαρα ακριβώς έξω από το μαγαζί,για την ακρίβεια έξω από την πολυκατοικία δίπλα του....Λίγο πιο πέρα απέναντι ήταν ένας τύπος λίγο ύποπτος και περίεργος,τέλος πάντων δεν έδωσα σημασία,κλείδωσα το αυτοκίνητο και κατευθύνθηκα προς το μαγαζί...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία,ευγενική όπως πάντα και μου παρουσίασε την Πέγκυ.Βγήκε στο σαλόνι με λευκά σέξυ εσώρουχα,ωραίο σώμα και πρόσωπο πραγματικά αρκετά εμφανίσιμη.Επέλεξα το απλό πρόγραμμα και κατευθύνθηκα στο κάτω μεγάλο δωμάτιο του οίκου...
Περιποιημένο δωμάτιο όπως πάντα,μεγάλος χώρος με όλες τις ανέσεις και όλα τα απαραίτητα...
Ξάπλωσα στην πολυθρόνα που έχει για να περιμένω την Πέγκυ...Ήρθε μετά από λίγο για να ξεκινήσουμε,με το που μπήκε μέσα ξεκινήσαμε τα τριψίματα στα όρθια.Φιλιά συνέχεια και χουφτώματα σε όλα τα σημεία του σώματος....Η συμμετοχή της φάνηκε από την αρχή πως θα είναι τέλεια...Έτσι και έγινε!
Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού σεξ.Πολύ καλό στοματικό με πολύ καλή περιποίηση.
Σεξ τώρα πρώτα με την Πέγκυ από πάνω να έχει τον πλήρη έλεγχο της συνεδρίας.Αλλαγή για πισωκολλητό με άψογο στήσιμο.Γύρισμα σε ιεραποστολικό και τελείωμα και πάλι με την Πέγκυ από πάνω...
Αφού τελειώσαμε ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο.Με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...
Και αφού ντύθηκα και ετοιμάστηκα ανέβηκα επάνω αποχαιρέτησα την κυρία Ελένη και μία περιπέτεια ξεκίνησε...!
Βγαίνοντας από το μαγαζί ο νεαρός ύποπτος τύπος που ήταν πριν περάσω μέσα απέναντι της οδού ήταν στο αυτοκίνητο μου με κατσαβίδι και προσπαθούσε να το διαρρήξει...Με το που με είδε καθώς αυτός με είδε πρώτος ή είχε άλλον "συνεργάτη" που παρακολουθούσε έτρεξε να φύγει σκόνταψε κάτω και έγινε καπνός...Πλησίασα στο αυτοκίνητο μου και είχε χαλάσει την κλειδαριά του συνοδηγού με αποτέλεσμα την καταστροφή της...Ο συναγερμός δεν είχε ενεργοποιηθεί καθώς δεν είχε ανοίξει την πόρτα...Πάντως οι ασφάλειες ήταν ανεβασμένες και οι πόρτες ανοιχτές αλλά προφανώς δεν πρόλαβε καθώς εκείνη τη ώρα βγήκα....Μεγάλη Προσοχή συναγωνιστές τις βραδυνές ώρες στο βουνό είναι κρίμα να συμβαίνουν τέτοια περιστατικά.Να προσέχετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Πέγκυ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2017
καλα με εσωσες μιλαμε.
Ετοιμος ημουνα να παω και τωρα προσφατα οδηγαω και μια καινουρια bmw 320 cabrio οποτε θα μου την ξεκωλιασουν εκει πανω.
οποτε πολυ απλα δεν παταω ποτε εκει.
Να σαι καλα για την ενημερωση.
Τι αμαξι οδηγαγες αν επιτρεπεται ?
K
kostasasximos86
10 Φεβρουαρίου, 2017
Απλα γαμω την πουτσοχωρα που ζουμε
Ουτε ενα πουτσο δεν θα μπορουμε να ριξουμε στο τελος
Κοιτα δω ρε μαλακα να παει να κλεψει το αυτοκινητο του ανθρωπου το παλιοαρχιδι γαμω την παναγια τους γαμω ελεος
Καλα μιλαμε δεν ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ εκει περα...ουτε σε 1000 χρονια στα @@ μου
K
kostasasximos86
10 Φεβρουαρίου, 2017
εκει πανου που εχουν φτιαξει τα κωλομπορδελα τους αυτα κανουν τα σαινια των μαγαζιων δεν φτανει που δινεται τοσα λεφτα για φολες σας ανοιγουν τα αμαξια κι ολας
10 Φεβρουαρίου, 2017
Αφού έχουμε γεμίσει λαθρομετανάστες και πρεζόνια. Όντως εκεί πάνω κυκλοφορούν πολλοί περίεργοι τύποι. Εγώ έχω δει τύπο να κάνει γκράφιτι σε τοίχο πολυκατοικίας χωρίς να με έχει αντιληφθεί. Μόλις με κατάλαβε έγινε καπνός.
10 Φεβρουαρίου, 2017
Στην Βριλησσου εχουν σπασει το τζαμι αυτοκινητου φιλου μου.
10 Φεβρουαρίου, 2017
Εάν έχεις ασφάλεια μερικής κλοπής η ασφαλιστική σου καλύπτει τη ζημιά!

Εύχομαι ποτέ ξανά αν και έχει παραγίνει γενικώς το κακό!
10 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά άμα πας με bmw πάρε και φυλαχτό μαζί σου....Εγώ fiat έχω αλλά δεν έχει σχέση η μάρκα το θέμα είναι πως παρακολουθούν τους πελάτες των καταστημάτων απ'ότι κατάλαβα....
10 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κώστα ξέρεις κάτι...Δε θέλω να δημιουργηθεί πρόβλημα στο μαγαζί.Μπορείς να πας αλλά καλύτερα να πας πρωινή ώρα και όχι νύχτα...Η αλήθεια είναι πως το βράδυ πλέον εκεί είναι πολύ ερημικά,δεν έχει καμία σχέση με το 2008-9-10...
10 Φεβρουαρίου, 2017
θέλει προσοχή παιδιά!!!
Η αλήθεια είναι πως δε θέλουμε να δημιουργήσουμε θέμα στο μαγαζί.Αλλά όποιος θέλει να πάει πρέπει να πάει πρωινή ώρα ή κατά τη διάρκεια της μέρας...Το βράδυ πλέον εκεί είναι επικίνδυνο...
10 Φεβρουαρίου, 2017
δυστηχως πλεον ειναι καθημερινο φαινομενο, τα περισσοτερα σκηνικα γινονται κυριως στο γκαζι κ γυρο περιοχες. Καποτε μ εναν φιλο στην κασσανδρας πηραμε στο κυνηγι κατι μαλακισμενα, που πηγαν να ψειρισουν το αμαξι του, γενικα προσοχη στους συναγωνιστες, τις νυχτερινες ωρες σε γκαζι, μεταξι, φυλης κ βριλλησου. Μαλιστα στο αριστοτελους 6 καποιος συναγωνιστης δηλωσε οτι εφαγε απο μαλακισμενα εξω απο το στουντιο.
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2