Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γύρισε διψασμένη για έρωτα και καυτό σπέρμα... Σαν το άγριο cougar που παραμονεύει στο σκοτάδι έτοιμο να ξεσκισει αθώα αγοράκια.Ο λόγος για την αγαπημένη μας ρωσσιδα μιλφ Μόνικα τη θεία Μόνικα όπως τη λέω εγώ γιατί με έχει σαν ανηψιο της Γλώσσα
Μετά από απουσία πολλών μηνών από την πόλη επέστρεψε ανανεωμένη και πήγα κατευθείαν εκεί για ένα τίμιο κωλοξέσκισμα

Αφού είπαμε τα τυπικά και χαρηκαμε για την συνάντηση μπήκαμε στο κυρίως θέμα.Της την έπεσα λίγο στα όρθια όπου αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και εχωσα το χέρι από πίσω να δω τι κάνει η αγαπημένη μου τρύπα.Με έριξε στο κρεβάτι και άρχισε το λυσσασμενο τσιμπούκι πιανοντας τον πουτσο με ανάποδα το χέρι,στριφογυριστο τσιμπούκι το λέει αυτή... Εγλειφε ασταμάτητα,τον κατάπινε ολόκληρο για πλάκα, τον έπαιζε και λίγο και μουγκριζε από καύλα... Περιποιηθηκε και τα αρχιδια για ώρα.Μετα ξαπλωσε δίπλα μου και μου εγλειφε τις ρωγες,μου έπαιζε τον πουτσο κι εγώ από πίσω τη χαιδευα... Χωνω ένα δάχτυλο και απορησα... Μόνικα πως άνοιξε έτσι ο κώλος σου την λέω ?...το μουνί μου είναι λέει Μεγάλο χαμόγελο...περίεργο συνήθως δεν αστοχώ

Την εστησα στα 4 παραμερισα το μπεζ στριγκάκι και έγλειφα με μανία το ώριμο κωλοτρυπίδι της. Το εγλειψα δυνατά και σε βάθος,το εφτυσα και εχωσα και τον πρώτο αντιχειρα μέσα....η φιλόξενη τρύπα της ηδονης είχε πλέον ανοίξει για τα καλά.
Έβγαλε το στρινγκ, πρώτη στάση πισωκολλητό στο μουνί σε χαλαρό ρυθμό με δυνατές σφαλιάρες στα κωλομάγουλα,μετά ξαπλωσε κανονικά όπου τη γαμούσα και έλεγε τα γνωστά βρωμολογα της... Κάναμε μια παύση ξαπλωσα κι εγώ να ξεκουραστω να πάρω τα πάνω μου,αυτή μου εγλειφε τα αρχιδια έχοντας τουρλωσει τον κώλο της στον καθρέφτη στην άκρη του κρεβατιού.

Τη λέω μείνε όπως είσαι,σηκωνομαι όρθιος από πίσω,φτυνω τη σούφρα βάζω το αριστερό πόδι πάνω στο κρεβάτι και καρφωνω τον σηκωμένο πουτσο στον κώλο της... Μερικά χλιαρα καρφωματα μέχρι τη μέση και μετά απότομο καρφωμα όλος μέσα μέχρι τα αρχιδια... Ουρλιαξε ξαφνικά αλλά σιγά σιγά άνοιξε και τρελάθηκε από καύλα και ηδονή. Έπιασα σταθερό ρυθμό και τη γαμησα πολύ ώρα έτσι ώσπου έριξα ένα πολύ δυνατό χύσιμο με κραυγές και τιναγματα μέχρι που αδεισα εντελώς... Έπεσα εξαντλημενος στο κρεβάτι για μερικά λεπτά κι αυτή από πάνω με χαιδευε και λέγαμε μαλακιες και γελουσαμε

Συμπέρασμα... Ακουραστη,φιλοτιμη,λυσσασμενη για σεξ,μια γυναίκα που το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να φύγεις ικανοποιημενος.
Μόνικα καλώς ήρθες και πάλι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.292
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, Blastbeat208, scorpiosstelios και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2017
Φιλε ξερουμε καθολου τι μερες και τι ωρες δουλευει??
10 Φεβρουαρίου, 2017
"Μόνικα πως άνοιξε έτσι ο κώλος σου την λέω ?...το μουνί μου είναι λέει Μεγάλο χαμόγελο...περίεργο συνήθως δεν αστοχώ " χαχαχαχα Προσκύνημα
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα...με τη Μονικα λεμε πολλες τετοιες μαλακιες και γελαμε...Για το φιλο παραπανω που ρωταει δουλευει καθε μερα πρωινη βαρδια μεχρι τις οχτω το βραδυ νομιζω ειναι εκει
24 Φεβρουαρίου, 2017
τιμη?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4