Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα το μεσημέρι απ το γκάζι, για δουλειές, οπότε είπα να γνωρίσω το νέο κορίτσι που ακούει στο όνομα Αναστασία. Χτυπάω κουδούνι, ανοίγει ο πολύ ευγενικός κύριος και κάθομαι στο σαλόνι. Τα καλύτερα απ τον τσάτσο για το κορίτσι… Έρχεται η κοπέλα με το στήθος ελεύθερο και κάνει μια βόλτα στο στύλο (όχι της Fiat) Χαιρετάει ναζιάρικα και κάθεται πάνω μου. Και να μην ήθελα να περάσω, έτσι όπως ήρθε δεν γινόταν.
Εμφανισιακά είναι περίπου 1,60 με 1,5 στήθος και καλή ρώγα. Έχει πιασίματα και έναν υπέροχο και στητό κώλο με κάποια δόση κυτταρίτιδας σε ορισμένες στάσεις. Παίρνω το πρόγραμμα με 69 και ακάποτο στα 60€
Κάνω ένα φρεσκάρισμα στο ντουζ (αρκετό κρύο το δωμάτιο) και περιμένω στο κρεβάτι. Έρχεται μετά από λίγο (δεν είχε καθόλου κόσμο) και πάει στο ντουζ. Φρεσκάρεται, σκουπίζει τα πολλά πολλά και έρχεται πάνω μου, με φιλιά παντού και αρκετά διεγερτικά!!! Γλωσσόφιλα πολλά και βαθιά. Στο oral το προσπαθεί με φτυσίματα και ήχους, αλλά θέλει δουλίτσα ακόμα. Γυρίζουμε για 69 και γεύτηκα το πεντακάθαρο και μοσχομυριστο αιδοίο της, ενώ η Αναστασία άφηνε κάποιες ανάσες και κάποια βογγητά ευχαρίστησης (υποθέτω θεατρινίστικα)
Στο κυρίως πιάτο έκατσε πάνω μου ανάποδα και κουνούσε το κωλαράκι της όπως (περίπου) η Rachel Starr. Μετά την έβαλα στα 4 και η θέα ήταν μοναδική, μαζί με τα μπατσάκια που έπεσαν. Η πίσω τρύπα έδειχνε δουλεμένη, αλλά δεν ρώτησα σχετικά. Το τέλος ήρθε στη κλασσική θέση με γλωσσόφυλα και αρκετή ένταση.
Συνοψίζοντας, δεν θα τα κλάψεις τα €, αλλά θα συνιστούσα πρόγραμμα μέχρι 60€.
Αυτό που δεν μου άρεσε ιδιαίτερα ήταν η συμπεριφορά τύπου (χαζογκόμενας) Πετρούλας στον καιρό. Φαίνεται και είναι ψεύτικο. (σε άλλους μπορεί και να αρέσει) Όχι δεν μου είπε σε κάτι.
Κάπου διάβασα πως θυμίζει την Πένυ του ομίλου. Ας προσέχουμε στις συγκρίσεις. Έχει το δικό της στυλ, αλλά ούτε Πένυ είναι ούτε Αλίνα.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
4.677
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού