Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 16504
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια συνάντηση που προέκυψε απρόοπτα το βράδυ της Τετάρτης καθώς δύο άλλα γραφεία, να μην τα ονοματίσω, μαλακίστηκαν κανονικότατα σε επικοινωνία μου μαζί τους, κανά δυο ανεξάρτητες που ήθελα να δω δεν μπορούσαν την ώρα που ήθελα και έτσι κάλεσα το πρακτορείο για ραντεβού με τη Κέισα. Μπορεί να μην απάντησε αμέσως αλλά τουλάχιστον μετά από μισό λεπτό η ευγενέστατη τηλεφωνήτρια κάλεσε για να διαυθετήσει την κλήση που έχασε πριν. Έτσι κάνουν τα σοβαρά γραφεία, δεν κρεμάνε κάποιον χωρίς να του απαντήσουν ή απαντούν άμεσα τουλάχιστον κ όχι όταν ο ενδιαφερόμενος πελάτης θα έχει πετάξει για άλλα τηλέφωνα. Τα ευρώ τη σήμερον ημέρα θα τα παντελονιάζουν οι σωστοί. Βάζω τελεία αλλά χρειάζεται να τα ακούσουν ορισμένοι λίγο καθώς νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον πάπα από τα φρύδια. Τέλος και πάμε στο διατάυτα.

Είχα συναντήσει μήνες πριν την φίλη της Κασσάνδρα, δυνατό πιστόλι κ εκείνη, αλλά η Κέισα είναι ένα επίπεδο παραπάνω όμορφη αλλά και διαίτερα παθιασμένη στην αρένα. Μιλάει πολύ καλά ελληνικά, ήρθε με ένα μάυρο φόρεμα, τις γόβες της κ μια τσάντα. Ένα καυλοθήλυκο που σίγουρα ως πρώτη εικόνα, προκαλεί την προσοχή.

Πρόσωπο καθαρά λατινοαμερικάνικο με σχιστά μάτια, γωνίες στο πρόσωπο κ χειλάρες. Μου είπε κ μένα, όπως κ στους προλαλήσαντες συναγωνιστές όπως διαβάζω, ότι μέχρι τον Νοέμβριο εργαζόταν στο τμήμα check in εταιρείας στο ''ΕλΒελ''/.
Μούναρος.

Μετά το μπαλαμούτιασμα και τα γλωσσόφιλα έπεσα στο μουνάκι της που το έφαγα αλλά προκάλεσα κ ασφυξία στην αφεντιά μου όταν έβαλα με σοκολατί κωλάρα της να κάτσει στη μάπα μου, γλείφοντάς την με μανία στο σουφράκι. Δέχτηκε κ δάχτυλο αδιαμαρτύρητα και στην πίπα σε 69 στάση με έλιωσε.

Γλείφει με γνώσεις, αρχίδια, όλα, λαμπίκο τα περνάει, της άρεσε το μεγάλο κ χοντρό καυλί που θα την έσκιζε- το είπε αρκετές φορές- αυτά για κάτι μικροτσούτσουνες κομπλεξικές κατινάρες που σχολιάζουν-και όταν ξεκίνησα, αφού είχα σαλιώσει καλά το μουνάκι, την πήρα για αρκετή ώρα σε πολλές στάσεις, με χαστούκια στην κωλάρα που γούσταρε κ έβριζε να την γαμάω πιο δυνατά, καυλιάρα στο παιχνίδι με τη γλώσσα της αφού όταν ένιωσα να έρχονται της τα έριξα στο πρόσωπο κ καπάκι τον κάρφωσα στο στόμα της που είχε μείνει ανοιχτό...καύλα το μωρό με την κρέμα στο πρόσωπο...

Ντουζάκι μαζί, καλό τυπάκι κ χαλαρή με γελάκια κ καυλάντες στην μπανιέρα, χωρίς διακοπή ξανά πίπα υγρή και βαθιά, της αρέσει να τσιμπουκώνει κ μου το έδειξε, την έβαλα από πάνω κ μετά στα 4 και έπεσε ασταμάτητη πούτσα...την κάλεσε μέχρι κ ο οδηγός στην ώρα καθώς δεν είχα χύσει, έγινε μετά από λίγα λεπτά πάλι στο πρόσωπο..Φρεσκαρίστηκε με ένα ντουζ κ αφού τα είπαμε λίγο, όσο ντυνόταν, αποχώρησε. Το δωράκι το έλαβε στο τέλος κ δεν είχε κάνει νύξη προηγουμένως.


Ένα χαμογδελαστό και καυλιάρικο θηλυκό, ξέρει να πηδιέται αλλά ο σκοπός της είναι από την αρχή να περάσει καλά ο πελάτης.
Με απογείωσε κυριολεκτικά η καυλιάρα αεροσυνοδός εδάφους Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
psolaras78
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
74
Likes:
1.819
Πόντοι:
9.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, Γιώργος Ξύδης, travestolagnos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού