Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 170136
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το Μπουρνάζι δεν είναι πια όπως παλιά. Η κίνηση έχει μειωθεί κατακόρυφα (η ποιότητα του κόσμου δεν ήταν ποτέ ιδιαίτερα υψηλή -χωρίς αυτό να είναι
απαραίτητα κακό.. αν ξέρεις να κινηθείς ξεχωρίζεις σαν τη μύγα μέσα στο γάλα..). Η in περιοχή του Περιστερίου είναι η Βεάκη, όπου συνωστίζονται μικρά αλλά κομψά μπαράκια/καφετέριες
με ωραίες παρουσίες. Φυσικά και στο Μπουρνάζι, ειδικά μετά το opening του μοναδικού καθαρόαιμου κλαμπ της περιοχής (Boutique), Παρασκευές και Σάββατα γίνεται χαμός.
Στα δικά μας τώρα!
Το Golden στεγάζεται στο παλιό Salon Oriental, δίπλα στο Enzzo.Πάρκινγκ θα βρείτε άνετα αν είναι καθημερινή, λίγο πιο δύσκολα το ΠΣΚ..
Κατεβαίνεις μερικά σκαλιά και ανοίγοντας την πόρτα (χωρίς είσοδο) αντικρίζεις μια μεγάλη πίστα. Δεξιά και αριστερά τραπέζια / καναπέδες
και δεξιά το μπαρ. Πίσω από την πίστα σε ένα υπερυψωμένο επίπεδο και άλλοι καναπέδες. Πρόκειται για ένα μεγάλο, άνετο μαγαζί (δε γίνεσαι ένα με τον διπλανό σου),με άψογη οπτική.
Προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.
Ποτό στα 10 ευρώ (παίζουν και κουπόνια)
Λόγω καθημερινής και βροχής ,είμασταν λίγοι και καλοί. Και οι κοπέλες αρκετές.
Οι χοροί στην πίστα δεν ήταν φυσικά συνεχόμενοι, αλλά ήταν σε τακτά χρονικά διαστήματα γεγονός που δε σε κάνει να βαριέσαι.
Μουσική με καλές επιλογές.
Οι χοροί στην πίστα αρκετά καλοί , όση ώρα έμεινα δεν πέτυχα κάποιο σόου (γενικά δεν είμαι φαν, τον τελευταίο καιρό όλο τα ίδια και τα ίδια βλέπω)
Οι προσωπικοί χοροί είναι απόλυτα vfm!! 5 ευρώ ο ένας, 30 ευρώ ο πριβέ και 60 σπέσιαλ πριβέ
Το τί περιλαμβάνει το κάθε πριβέ ,εξαρτάται από την κοπέλα..
Κοπέλες που θυμάμαι : Aνναμπέλα , Ραμόνα , Νίκα , Τάνια , Κρυστάλ , Μελίσσα , Τζούλια
Πάολα , Αντρέα , Μιρέλλα (είχε 3-4 ακόμα νομίζω , που δε συστηθήκαμε)
Γενικά ωραίες παρουσίες, σε σχέση και με αυτές που κυκλοφορούν στα υπόλοιπα Στριπ.
Η Αντρέα και η Μιρέλλα (γνωστές από το Athens) είναι εξαιρετικές και με άφησαν απόλυτα ικανοποιημένο στο χορό (απλό) τόσο σε διάρκεια όσο και σε ποιότητα. Μάλιστα η Μιρέλλα, σε
σχέση με όταν την είχα πάρει στο προηγούμενο μαγαζί , με άφησε άφωνο με την "πρόοδο" που έχει κάνει και την όρεξη που είχε.
Πήρα επίσης Τζούλια και Πάολα, οι οποίες ήταν επίσης πολύ καλές.
Συμπερασματικά πρόκειται για ένα πολύ καλό μαγαζί που αξίζει να επισκεφτεί κάποιος! Μακάρι να συνεχίσει έτσι!!

ΥΓ1: Η βαθμολογία των κοριτσιών (8) είναι με βάση τις παρουσίες που κυκλοφορούν στα Στριπ γενικά στην Ελλάδα.. Γενικά λόγω επαγγέλματος είμαι πολύ αυστηρός στην εμφάνιση, παρατηρώντας όμως
τις βαθμολογίες που βάζουν ορισμένοι σε εμφανισιακά απαράδεκτες κοπέλες, το 8 που βάζω εδώ είναι αυστηρό..
ΥΓ2: Η βαθμολογία στον πριβέ χορό αφορά στον απλό. Πριβέ δε δοκίμασα παρότι το ένστικτό μου και οι ορέξεις μου με προέτρεπαν σε αυτό. Επιφυλάσσομαι να ενδώσω στην επόμενη επίσκεψή μου.
Καλά να περνάτε και Καλές Αποκριες!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2017
taurus1
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.321
Πόντοι:
6.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, AlexGold, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού