Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εφτασα καταδρομικα στο Μεταξουργειο μετα απο εξοδο,σχεδον απρογραμματιστα,γυρω στις 23.40,οποτε o χρονος πιεζε ασφυκτικα για να προλαβω το τελευταιο μετρο μια και δεν εχω lada ravenΚεφάλι σε τοίχο! οπως διαφοροι ικανοι..οποτε τσαρκα στα γρηγορα,σχεδον 10 λεπτα στο φτερο.αρκετουτσικος κοσμος παρα τη βροχερη μερα.αμφιταλαντευομουν που θα αδειασω και τελικα επελεξα την Τζενη στο Ιασωνος 46, οροφος.η τσατσα ελεγε διαφορες πιπες στην παρουσιαση,μονο διαγραφη χρεους δεν υποσχεθηκεΘυμόςΣαλοναρισαν 2 πορνες,εμενα μου σηκωθηκε με την Τζενη,μια ξανθια Π.Π.Ο.,με αρκετα πιασιματα,χαλαρη κοιλια,δεν τη λες χοντρη φουλ,ουτε αδυνατη,μετριο προσωπο,ανοιχτα ματια,ρωσιδα κατα δηλωση της,δεν ξερω,μπορει και πολωνηΧμμμ;σαλοναρισμα τυπικο,υποψια φολας στον αεραMoney Mouth
Εδωσα το δεκαρικο στην τσατσα,της ειπα να ερθει σε κανα τριλεπτο και μπηκα.ο φωτισμος πολυ κακος,στραβωνεσαι κυριολεκτικαΘυμός,ο κλιματισμος καλος,το σεντονι ειχε κατι χνουδια που τα εβγαλα εγωΘυμόςγενικα η τσατσα πρεπει να ειναι στο μουνι τηςΜαλακία
Κατουρησα ενα freddo espresso,ενα τσαι και καμποσο νερο στον νιπτηρα,πλυθηκα,γδυθηκα και περιμενα..ηρθε σε λιγο η τυπισσα,εβγαλε σουτιεν και τον λαχανι κορδονουρι και οπως ημουν ξαπλωμενος αρχισε ενα αρκετα καλο γλυψιμο στο στηθος ενω ταυτοχρονα επαιζε και μια φραπεδια την τσαπου.μου λεει 'απο που εισαι',της λεω 'Αθηνα',απο παππου και γιαγια,αρχιζει να γελαει σπαστικαΘυμός,μου λεει only greek' και κατι αλλα ακαταλαβιστικα,'τι γελας ρε'της λεω,εχεις πιει τιποτα κολωνιες στο κουζινακι με την τσατσα,εχεις συνηθισει να σε γαμανε μονο πακι και ιβοριανοιΧμμμ;Θυμόςτελος παντων,το βουλωσε,με ρωταει ΄τσιμπουκι'?οχι,μωρε,μην μπαινεις στον κοπο ηθελα να της πω,που να τρεχεις τωρα,τι ρωτας μωρη,λες να το γλυτωσειςΧμμμ;εννοειται τσιμπουκιΘυμόςεβαλε καποτα,τον πηρε ως την μεση αρχικα με γρηγορο ρυθμο ενω μολις της ειπα να ριξει τεμπο το εκανε ενω ταυτοχρονα της τραβηξα και το χερι που ειχε γραπωσει τη βαση της πουτσας.οταν της πιεσα το κεφαλι για να τον ντιπθροταρει μου τραβηξε το χερι διακριτικαΘυμόςταυτοχρονα χουφτωνα βυζια και μουνι,χωρις να βαλω δαχτυλαMoney Mouth
Μολις σηκωσε για τα καλα το καυλι πηρε την αποφαση μονη της και το καβαλησε και ηρθε προς το μερος μου ωστε να χουφτωνω και να φιλαω τις βυζαρες της.ενοιωθα οτι ανετα χωραγε αλλη μια τσαπου στην χαοτικη μουναρα τηςMoney Mouth,οποτε τη γυρισα ανασκελα,την γραπωσα απο τα κωλομερια,της τον ξανακαρφωσα και αρχισα να τη γαμαω με δυνατα.καποια στιγμη πηγε να με κλειδωσει με τα ποδια τηςΘυμόςστον Νασο δεν παιρνανε αυτα οπως θα ελεγε και ο ΤομμυΚαπέλοτης ανοιξα τα ποδια με τα χερια και συνεχισα να της τρυπαω το μουνι ενω κατι 'σιγα ,σιγα' που ψελλιζε δεν εισακουστηκαν επειδη ακριβως πιο πριν πηγε να κλεψειΓερο-μύστηςμετα απο λιγο αρχισα να ριχνω τα φλοκια στο μουνοτρυπιδι της με αρκετη πιεση,κατι το οποιο υπομεινε μεχρι να αδειασω εντελως.τραβηχτηκα,σηκωθηκαμε,τη ρωτησα αν δουλευει σταθερα εδω,τωρα εκανε πως δεν καταλαβαινε,η δεν καταλαβαινε,δεν ξερωΚεφάλι σε τοίχο!τελικα ξερεις ελληνικα η οχι ρε τυπισσα,η μας δουλευεις ενω εχεις πιει και τις μαλακιες σουΧμμμ;
Απο εμφανιση μετρια,αλλα τρωγεται,απο υπηρεσιες σε μενα,ουτε τιποτα σουπερ,ουτε φολα,να σε ξεφορτωσει επιτυχως νομιζω πως μπορει,αν δεν ηταν να προλαβω το μετρο δεν ξερω αν θα τη διαλεγα τελικα,τα χοντραδια παντως φυγανεΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζένη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού