Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46553
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Μόλις τελέιωσε σήμερα μια ιδιαίτερα απαιτητική μέρα στη δουλειά και ένιωθα την ανάγκη να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου. Τότε σκέφτηκα ότι δεν έχω γνωρίσει ακόμα τη Γιάννα, το αστέρι του New Personal και μιας και είχα αρκετό καιρό να πάω λέω ας κάνω μια βόλτα (μπορεί να πέσω και πάνω στη Νάνσυ!) Η Φωτεινή ευγενέστατη και κουκλάρα όπως πάντα μου παρουσίασε τις κοπέλες αλλά μόλις είδα τη Γιάννα με το μίνι μάυρο φορεματάκι και τις ποδάρες μου έγινε κάγκελο και λέω εδώ είμαστε. Ξεκινήσαμε με ένα μασαζάκι αξιοπρεπές αλλά δεν το κούρασα παραπάνω γιατί μόνο το μασάζ δε σκεφτόμουν εκείνη την ώρα. από τη στιγμή που γύρισα μάγκες και την είδα μόνο με το στριγκάκι έχασα τη φωνή μου. Καύλωσα όσο δεν πάει (ακόμα και τώρα που γράφω τέντα είμαι). Άρχισα να τη φιλάω παντού, αυτή να με χαιδεύει και να παίζει με τον πούτσο μου. Εγώ να καυλώνω πιο πολύ και να παίζω με το μουνάκι της μέχρι να γίνει η καυτή μουνάρα της μούσκεμα και η Γιάννα να σπαρταράει στα χέρια μου. Πέρασαμ προφυλακτικού και έναρξη σεμιναρικαής πίπας! Πολυεργαλείο η κοπέλα! Πάνω που ήμουν έτοιμος να χύσω σταματάμε την πίπα και τη στήνω στα όρθια στο μασαζοκρέβατο με θέα την κωλάρα της... Άντε να κρατηθείς μετα και να μην τα δώσεις όλα! Την πήδηξα σαν να μην υπάρχει αύριο ενώ έπαιζα με την κλειτορίδα της και ένιωθα τα καυτά υγρά της μουνάρα της... Τελείωσα έτσι αλλά λόγω κούρασης δεν το σκέφτηκα για δεύτερο γύρο. Φιλακια αγκαλιές και ντουζάκι. Άλλη μια υπέροχη μέρα έφτασε στο τέλος της! Αν θα ξαναδώ την κοπέλα; Εννοείται! Καλα γαμήσια σε όλους
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού