Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασμα τυχαια απο αυτο τον οικο και μεσα ειδα την Χριστινα, (οχι την αδερφη της Σονιας απο το ονλυγκρικ) την οποια την εχω δει μερικες φορες να κυκλοφορει στην περιοχη φορωντας κολαν και αθλητικα και σιγουρα δεν θα αφηνε κανενα ασυγκινητο το θεαμα, ειναι ψηλη με ομορφο κωλο και καλουτσικο προσωπο.Το βυζι της ειναι μικρο αλλα οχι στητο αν και και δεν την αφησα να βγαλει το σουτιεν στο δωματιο απο την πορνοεμπειρια μου καταλαβα οτι αυτο ειναι νερουλο.Η Χριστινα οτι ειχε μπει στον οικο και στο περασμα της στο σαλονι αφησε ενα ωραιο αρωμα σαπουνιου Μασσαλιας να αιωρείται...Η Χριστινα μπηκε στο δωματιο και μαλλον με αναγνωρισε αφου με ρωτησε απο που γνωριζομαστε, ακολουθησε λιγο κουβεντουλα και μετα έσκυψε και μου πηρε μια ακαποτηπιπαρα, στην αρχη εβαζε πολυ χερι παιζοντας τον αλλα μετα βελτιωθηκε και δεν χρησιμοποιουσε χερι, 69 στο σαλονι δεν ανακοινώνεται αλλα το ομορφο και λιγο αξυριστο μουνακι της με εκανε να την ρωτησω αν με αφηνει να την γλειψω λιγακι, στην αρχη αρνηθηκε αλλα ειπα οτι θα της το κανω απαλα και σιγα οποτε γυρισε σε 69 συνεχισε την πιπα της και εγω επεσα με φορα μεσα στη μουνα της οπου κυριολεκτικα της το εφαγα, χωρις βεβαια να ενοχληθει αφου δεν της το εκανα απαλα οπως υποσχεθηκα. Της ζητησα να ανεβει απο πανω αλλα αρνηθηκε..εκατσε απο μονη της στα τεσσερα οπου δεν εκλεβε αλλα δε μπορουσε σε δυνατο ρυθμο οπως μου αρεσε εμενα οποτε και γυρισαμε σε κανονικη σταση. Γαντζωθηκα απο τα μπουτια της και αρχισα να την γαμαω δυνατα βαθια και γρηγορα, αρχισε να βογγαει ενω με πηρε και αγκαλια, της εριξα ενα γλειψιμο στο λαιμο και με μετα της την επεσα για γλωσσοφιλο οπου δεχτηκε μονο φιλι με χειλακια. Την εχυσα μιλησαμε λιγο ακομα και εφυγε.

Συμπερασματικα η Χριστινα ειναι μια ομορφουτσικη κοπελα με ωραιο κορμι, δεν τρελαθηκα απο το γαμησι μαζι της απλα το ειχα απωθημενο να την γαμησω.Τυπικο γαμησι μεταξουργιωτικο, δε θα φυγει κανεις ξετρελαμενος αλλα ουτε θα το κλαψει το 10ρικο. Ο χωρος αρκετα καθαρος, δεν αργησα στο δωματιο αλλα ουτε και η τσατσα ενοχλησε νωριτερα.Αυτη ηταν η εμπειρια μου με την Χριστινα ελπιζω να ειναι και η δικη σας το ιδιο καλη η καλυτερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Xριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.272
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού