Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα στην συμπρωτεύουσα,μετα απο τσιπουροκατανυξη με ανεβασμένη λιμπιντο (αν και λιγο ζαλισμένος) θυμήθηκα την φίλη μας απο το γνωστο νήμα που γραφουν ανθρωποι της ηλικίας μου...
Ειχα εντονη την περιέργεια να "γυρισω την φωτογραφία απο μπροστα",καθώς η πίσω όψη μου ήταν πολύ οικεία ( και επιθυμητή).Επίσης ήθελα να συνδέσω το πρόσωπο με τον χαρακτήρα του νήματος.
Ευκολη επικοινωνία με sms.Ραντεβού σε περιφερειακό ξενοδοχείο προς αεροδρόμιο.Αναμονή μικρη καθώς εφθασα ενωρίτερα.Στην ώρα της,κτύπησε την πόρτα και αντικρυσα μια ώριμη γυναίκα με ωραίο χαμόγελο,χαλαρή και γλυκειά.Συστηθήκαμε και μετά από λίγα λεπτα που μου χρειάζονταν για να ζεσταθεί η ατμόσφαιρα φιληθήκαμε σαν εραστές που γνωρίζονται χρόνια και αφεθήκαμε στην κλίνη,παραδίδοντας τα κορμιά μας στον θεό Ερωτα!
Παρά την γλυκειά αισθηση της ζάλης -λόγω του προαναφερθέντος αποστάγματος-ο "μικρός" μου φίλος με έβγαλε ασπροπρόσωπο,δοκιμάζοντας αρκετές στάσεις και καταλήγοντας σε εκούσιο και κατα συρροην σοδομισμό της καλλιπύγου Αφροδίτης,όπερ και επήλθε το τέλος !
Η ομόκλινος είναι μια έμπειρη γυναίκα,που της αρέσει και απολαμβανει το σεξ.Αν την αφησει κανείς δε, να παρει πρωτοβουλίες,τότε θα περάσει πολύ καλά.
Ηταν ένα ωραιο απόγευμα που θα ήθελα να ξαναζήσω μαζί της(χωρις αλκοολ αυτή την φορά),μόλις βρεθώ και πάλι στην Θεσσαλονίκη.
Να είστε καλά φίλοι μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
169
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, kikirikou69(1) και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 06 Φεβρουαρίου, 2017) 06 Φεβρουαρίου, 2017
Η ωριμοτητα του προκεχωρημενου της ηλικιας σας συνετελεσε στο εξοχο τουτο πονημα!
review reaction 1 laispodias
07 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ἠρυθρίασα!Ε όχι και έξοχο...Παραμένω πάντα ταπεινός θαυμαστής σας!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2