Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Παολίνα είναι καινούρια άφιξη στο μαγαζί και την πέτυχα σήμερα να δουλεύει πρωινή μαζί με την Σκάρλετ που είναι απο τα αγαπημένα μου στανταράκια.Εμφανισιακά είναι κοντή,με λευκό δέρμα,ξανθά μαλλιά καρέ,ελαφρώς γεματούλα.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και πέρασα αρκετά καλά και με αυτήν την κοπέλα και γενικά πάντα περνάω καλά με όσες κοπέλες έχει φέρει αυτό το μαγαζί.
Η κοπέλα μπήκε μέσα στο δωμάτιο χαμογελαστή και με θετική αύρα.Δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά και τα Αγγλικά της είναι πολύ φτωχά πάντως με νοήματα που της έκανα καταλάβαινε τι ακριβώς ήθελα κάθε φορά. Την αγκάλιασα και άρχισα να χαιδεύω τις βυζάρες της,τα μπούτια της και την φαρδιά κωλάρα της. Στα φιλιά ήταν αρκετά δεκτική και μάλιστα η συγκεκριμένη φιλούσε και έγλυφε πάρα πολύ καλά.
Η κοπέλα αφαίρεσε τα εσώρουχα της,ξάπλωσε στο κρεββάτι μαζί μου και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά που περιελάμβαναν αγκαλιές και φιλιά.Κατόπιν προτροπής μου άρχισε να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά και να αναστενάζει καβλώνοντας με.Παρόλο που είναι ελαφρώς γεματούλα έχει πολύ όμορφο προσωπάκι με ανοιχτούς οφθαλμούς.
Η κοπέλα πήρε μωρομάντηλο και άρχισε να καθαρίζει το πέος μου. Μου είπε να μην τελείώσω μέσα στο στόμα της και την καθυσήχασα. Αρχικά ξεκίνησε το τσιμπούκι της με εξωτερικούς γλωττισμούς περιμετρικά της βαλάνου και κατόπιν ξεκίνησε να ρουφάει την σκληρή ψωλή αργά και αισθησιακά.Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά υγρό και πολύ καλής ηδονικότητας. Σε προτροπή μου να γλύψει και τους όρχεις η κοπέλα το προσπάθησε αρχικώς αλλά απότι κατάλαβα δεν το πολυπροτιμά.Και έτσι την άφησα να συνεχίσει το πολύ καλό τσιμπούκι της.
Στο 69 πήρε καλή θέση και απολάμβανε το γλύψιμο που της έκανα ενώ συνέχιζε την πίπα.
Κατόπιν η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και της είπα να καβαλήσει το κοντάρι μου.Στην θέση αυτή και ενώ αρχικά η κοπέλα ανεβοκατέβαινε πάνω στην καβλωμένη ψωλή εγώ έπαιζα με τις βυζάρες της.Έπειτα την έφερα πιο κοντά μου και την γαμούσα ενώ φιλιόμασταν παθιασμένα.
Η επόμενη στάση ήταν αυτή του πισοκωλητού, ενώ την γαμούσα δεν είχα τόσο καλή θέα μιας και η κοπέλα είναι ελαφρώς γεματούλα και έτσι την γύρισα στην στάση του ιεραποστολικού για να βλέπω το όμορφο προσωπάκι της και να την φιλάω.
Στην στάση αυτή ήταν πολύ δυνατή, μιας και την πήρα σε αρκετές παραλλαγές και με βαθιές διεισδύσεις.Η καλύτερη παραλλαγή ήταν με τα πόδια της σηκωμένα ψηλά και ανοιχτά ενώ ο πούτσος μου μπαινόβγαινε βαθιά στο μουνάκι της.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό,την έβαλα να με χαιδεύει απαλά στους όρχεις και ενώ χάιδευα το μουνάκι της της έριξα το καυτό σπέρμα στην κοιλιακή της χώρα.
Κατόπιν καβλαντίσαμε λιγάκι ακόμα όσο ντυνόταν η κοπέλα και την αποχαιρέτησα με ένα φιλί.
Εν κατακλείδι και η Παολίνα είναι αρκετά καλή μέσα στο δωμάτιο και εξυπηρετική αν και είναι ελαφρώς λιγάκι πιο έξω απο τα γούστα μου μιας και προτιμώ πιο λεπτές κοπέλες όπως η Σκάρλετ,η Ζάνα και η Ντανιέλα.Πιστεύω πάντως ότι όσοι προτιμούν λιγάκι πιο ζουμερές σίγουρα η Παολίνα θα τους καλύψει μιας και είναι όπως είπα αρκετά φιλότιμη.Εφόσον σας κάνει κλικ την προτείνω προς δοκιμή μιας και μέσα είναι πολύ καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Παολίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού