Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ολοι ξερουμε εκεινα τα 2 μικρα ανθρωπακια που καθονται στους ωμους μας οταν ειναι να κανουμε παραποντια η οχι.
ενα διαβολακι και ενα αγγελακι...ελα ομως που σε εμενα δεν εκατσε το διαβολακι αλλα το αζαζελακι!!
ετσι εχω τον αγγελο και τον αζαζελ αντικρυ...
το αγγελακι ελεγε.συγκρατησου δεν ειναι του στυλ σου η συγκεκριμενη...
το αζαζελακι ελεγε.σηκω πηγαινε τωρα και πηδηξε την πριν σε παρει ο διαολος(να τος και το τριτος της παρεααααααααας)...
κοιταω αριστερα,κοιταω δεξια και εμπιστευομαι το αζαζελακιιιι!!

κλεινω το ραντεβου και ξεκιναω...εδω να σημειωσω οτι ημουνα πατος,γιατι το κοριτσι εφευγε μετα το ραντεβου μας..τα ειχε ακυρωσει ολα εκτος το δικο μου..παλι εβαλε το χερι του το αζαζελακι..
μπαινω μεσα.πρωτη εντυπωση οχι και τοσο καλη,γιατι δεν ειναι του στυλ μου το κοριτσι,οχι οτι ειναι ασχημη η ψυχρη...ισα ισα με δεχτηκε πολυ ομορφα...
στεκομαι για λιγο στην πορτα και ψαχνω το αζαζελακι στον ωμο μου αλλα λειπει..ΜΠΑΜ τρωω ενα κλωτσιδι και το βλεπω να μου κανει νοημα λεγοντας μου ..προχωρα ζωωον δεν ξερεις τι χανεις!!
προχωραω και μου ορμαει το μωρο και μ αρχιζει στα γλωσσοφιλα!!
αυτο ητανε..
τι δαγκωματα-τι πουτσοσκαμπηλα-τι πνιγμοι-τι δαχτυλα παντου-τι φιλια-τι τραβηγμα μαλλιων-τι να μου παιζει το πουτσο με τα δυο χερια-τι να της δαγκωνω το κατω χειλος και να μην το αφηνω καθως την πηδαω-τι μπατσιδια στο κωλαρακι-τι παρσιμο σε ολο το δωματιο-σκουιρτ-φωνες-οοοοοοοοοοοοοοοτι θελει καποιος για να περασει καλα...
το αζαζελακι ειχε φυγει απο τον ωμο και ειχε καθησει στην ακρη του κρεβατιου με το δεικτη του χεριου του στα μηνιγγια να μου κλεινει το ματι,σαν να λεει...
εγω καλα σου τα λεγα και τα ακουγες παραλογα...2ος γυρος ειχε μονο αγριο γαμησι γιατι αυτο προσταξε το αζαζελακι και η μισελ...
με λιγα λογια μετα απο την προτροπη του εγκυρου αζαζελ και με την εποπτεια απο το αζαζελακι ητανε σαν εκανα παρτουζα μαζι του!!εξου και ο τιτλος..

αντικειμενικη κριτικη...

εμφανιση

στηθος αδιαφορο 2αρι
κωλος τουρλωτος για μπατσιδια...
τρυπουλες πεντακαθαρες για γλυψιμο...
σωμα οχι εντυπωσιακο,αλλα αισθησιακο-ερωτικο...
ποδια λεπτα...
καπνιζει...
προσωπο ομορφουλικο που μετατρεπεται σε καυλα οταν το γαμας η σου παιρνει πιπα...

υπηρεσιες

τρελο γαμησι που ξεχνας το ονομα σου...κανεις οτι θελεις και αντεχει τα παντα..χυσιμο οπου θελεις...δαχτυλα οπου θελεις...φιλια απλοχερα..μπατσιδια αμετρητα..

κανω κριτικη τωρα γιατι το μωρο επιστρεφει σε 2 βδομαδες θεσσαλονικη για να παρει τη 2η δοση της...μην λετε μετα δεν τα γραψαμεεεε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, cantona81, Bronson81 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού