Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθως κατεβαινα στη σταση 'ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ' του μετρο αναρωτιομουν αν καποιος απο τους συνεπιβατες με βλεπει και σκεφτεται,'που παει αυτος,να γαμησει'?ξερουν αραγε καποιοι,εστω και λιγοι τι παιζεται στην περιοχη η απλα ειναι για αυτους αλλος ενα ακυρος σταθμος,οπως ο σταθμος 'Ακροπολη' π.χ. που δεν μπαινει και δεν βγαινει ποτε κανειςMoney MouthΕγω παντως κατεβηκα αποφασισμενος να γαμησω,οπως και εγινε.Κανοντας τσαρκα καμια ωρα,πρωτα Κολωνου και μετα Λεωνιδου και Ιασωνος πετυχα ματαξυ των αλλων ..εναν αγχωμενο κυριο που με ρωταγε που να βρει καποια πολυ χοντρη αλλα να μην ειναι μεσα κανας πουστης τσατσος, που θα τον κοροιδεψει.τον καθησυχασα οσο μπορουσα...Επισης σε ενα απο τα μονα της Ιασωνος,οροφος,δεν θυμαμαι νουμερο,η τσατσα τραμπουκισε Αφγανο πουστρακι,του λεει'κοριτσακι τι θες παλι εδω,δεν εχω αντρα να σε γαμησει,πρεπει να δωσεις 50 ευρω για να φωναξω καποιον,μονο πλαστικη πουτσα εχω για να σε γαμησω'Προσκύνηματο στρακι πραγματι πουλεψε και η τσατσα μου εξηγησε οτι ερχεται να κοψει κινηση και να βρει κανα γαμια μετα απεξω,και οτι το βραδυ στην Λεωνιδου ψωνιζονται φουλ αφγανοπακιδεςΘυμός
Τελος παντων,περνωντας απο το 36 της Ιασωνος βρηκα στο σαλονι μια ψηλη μελαχροινη BBW,γεματη κωλαρα,χωρις ομως να εχει ξεφυγει,βυζαρες,προσωπο συμπαθητικο και επιθετικο σαλοναρισμα.Αρχισε να χουφτωνει αρχιδια και πουτσο,να ειναι ενα εκατοστο απο τα γλωσσοφιλα και να προσπαθουν με την τσατσα να με πανε σηκωτο στο δωματιο.Τους ειπα οτι θα συνεχισω τη βολτα,ειχα ομως ηδη εγκεφαλικα λοκαρει,αφου καταφερε να μου τον σηκωσει στα ορθια μεσα σε 20 δευτερολεπταΝαι!ταυτοχρονα ειχε ανακοινωθει,'Τσιμπουκακι,μουνακι,πισωκολλητο,φιλακια στα βυζακια,φιλακια γενικα και αοριστα'Χμμμ;
Συνεχισα για λιγο την τσαρκα και επεστρεψα αποφασισμενος να ξεφορτωσω στο μουνι της.Η πολυ ευγενικη τσατσα επιβραβευσε την επιλογη μου και πηγε να μου ανοιξει την σομπα,η Ελενη ηταν σε αλλο δωματιο,οποτε της ειπα οτι θελω και ενα τριλεπτο να ετοιμαστω.μου λεει με την ησυχια σου,δεν βιαζομαστε εδω,δηλαδη δημιουργησε καλο κλιμα και οχι αγχωτικο,και μου εφερε και τα ρεστα απο το εικοσαρικο.
Κλειδωσα την πορτα για να μην μπει η τυπισσα και με πιασει να κατουραω στον νιπτηρα,φρεσκαρα την τσαπου,εμεινα μονο με τις καλτσες,ξεκλειδωσα και καθισα σε μια πολυθρονα που εχειΠροσκύνημαμετα απο λιγο ηρθε η Ελενη,μιλαει πολυ καλα ελληνικα,μου λεει σηκω απο εκει,παμε στο κρεβατι,και σε ελαχιστο χρονο ξαπλωνει και περιμενει να ασχοληθω εγω μαζι της.εχει ηδη βγαλει σουτιεν και στριγκο και εγω πεφτω με λαιμαργια στις βυζαρες της,το γλυψιμο των οποιων απολαμβανε.μονο που μου ειπε να μην της τα δαγκωσω και να μην τριβω σκληρα τα δυο ημερων γενια μου και της αφησουν κοκκινιλες.ταυτοχρονα επαιζα με την μουνα ρα της στην οποια μου ειπε να μην βαλω μεσα δαχτυλουμπες,κατι το οποιο ετοιμαζομουν ενα δευτερολεπτο πριν να κανωMoney Mouth
Η πουτσα μου στο μεταξυ αρχισε να θεριευει,οποτε αυτη με ξαπλωσε,μου φορεσε καποτα και αρχισε ενα τσιμπουκι, 'γρηγορο ναι,προχειρο οχι'ενω με τα χερια της κρατουσε αρχιδια και βαση πουτσας,χωρις ομως να κανει παλινδρομικες για να με τελειωσει.της πιεσα το κεφαλι για να βρω λαρυγγι αλλα δυστυχως δεν τα καταφερεMoney Mouthμολις μου τον καδρονιασε για τα καλα τη ξαπλωσα ανασκελα(μιας και αν ερχοταν απο πανω τα εχει τα κιλακια της και δεν ηθελα να το ρισκαρω)και τον φυτεψα στην λιπασμενη και ξυρισμενη μουναρα της και αρχισα να την γαμαω επι ωρα με αρκετη δυναμη ενω αυτη ταυτοχρονα με φιλαγε στον λαιμο και εκανε προσπαθεια και για γλωσσοφιλα τα οποια εγω απεφυγα αν και μου εβγαινε.δεν εκανε καποια νυξη για το χρονο,ουτε η τσατσα ενοχλησε και μετα απο μερικες ακομη πιστονιες αρχισα να καταθετω στην τρυπα της μια σημαντικη ποσοτητα απο φλοκια.Αυτη περιμενε μεχρι να τα στραγγιξω ολα,με ρωτησε'αν ενταξει' και μονο αφου πηρε τη εγκριση μου και τραβηξα τη καποτα σηκωθηκε,να ντυθει και να πλυθει..
Μιλησαμε λιγο και μου ειπε οτι δουλευει μερικες φορες την εβδομαδα και στο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 αν δεν κανω λαθος και μετα ερχεται Ιασωνος,αν θελω να τη βρω.Μολις εφευγα ειχε στριμωξει καποιον Ελληνα,τακτικο πελατη της οπως καταλαβα αλλα δεν παρελειψε να μου δωσει και ενα πεταχτο φιλι στο στομα..Χαιρετηθηκαμε ολοι,εγω,αυτη και η καλη τσατσα και βγηκα ανακουφισμενος να βγω να φαω δυο φαλαφελ απο Βαθης γιατι με ειχε θερισει..
Η Ελενη ηταν μαζι μου ευδιαθετη,δεκτικη,οχι ομως για τιποτα ξυλικια,καυλωτικης εμφανισης για τα δικα μου γουστα και γενικα το δεκαρικο επιασε τοπο μιας και με ανακουφισε επιτυχως Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2017
''Κλειδωσα την πορτα για να μην μπει η τυπισσα και με πιασει να κατουραω στον νιπτηρα''Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1