Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντάνα είναι μία στρουμπουλούλα Ρωσίδα με σχετικά μεγάλο στήθος. Το προσωπό της είναι στρογγυλό και γλυκό. Το μεγάλο της ατού είναι τα βυζιά της τα οποία δεν περνούν απαρατήρητα. Δούλευε μαζί με την Αλίνα στο πάνω όροφο η οποία ήταν αρκετά αδύνατη για τα γούστα μου. Η γοητευτική κυρία με τα γυαλάκια επί της υποδοχής μου τις παρουσίασε. "Η προσφορά της ημέρας. Αν της πάρεις παρτούζα και τις δύο θα έρθω και εγώ μαζί σου στο δωμάτιο ως τρίτη." Την κοίταξα καθήμενος στο καναπέ και θαύμασα το ωραίο κορμί της καθώς στεκόταν όρθια μπροστά μου. Ταυτόχρονα αντικρυστά μου στεκόταν η Ντάνα ενώ η Αλίνα κρατιόταν από το στύλο και γύριζε αργά και αισθησιακά γύρω του κοιτώντας με με τα υπέροχα μάτια της. "Δέχομαι." της απάντησα. Με κοίταξε με ένα λάγνο χαμόγελο... "πλάκα κάνω." Χαλώντας μου το όνειρο. "Εγώ θα το ήθελα..." ψέλλισα μήπως αλλάξει γνώμη. Διάλεξα τη Ντάνα. Με πήγε ως το δωμάτιο. "Ειστε πανέμορφή, θα μπορούσατε αν το θέλατε να..." Μου χαμογέλασε " Σε ευχαριστώ..."


Μετά από λίγο ήρθε η Ντάνα. Η αλήθεια είναι ότι είχα μπλοκαριστεί με τη παρολίγον τριφασική παρτούζα και αφέθηκα στις περιποιήσεις της κοπέλας. Μερικά φιλάκια στο στήθος μου και στο μαγουλό μου. Της έδωσα και εγώ μερικα φιλάκια στα μάγουλα και λαιμό και πιπίλισα τις ρώγες της. Μου τον έπαιξε λίγο και εγώ έτριψα το μουνάκι της. Μου πέρασε προφυλακτικό με 50% στύση. Πίπα ψιλοκαλή. Της τον έβαλα από μπροστά. Μέτρια αίσθηση γιατί με έκοβε το προφυλακτικό. Άμα φοριέται με λίγη στύση σε κόβει πάντα. Τελικά έχυσα πάνω στα βυζιά της. Έφυγε λεγοντάς μου ότι είμαι κούκλος. Και εγώ της ανταπάντησα ότι όλες οι Ρωσίδες είναι πανέμορφες.


Σχετικά καλή συνεύρεση με τη Ντάνα να υπερέχει στο θέμα του στήθους. Οι υπηρεσίες της κυμάνθηκαν σε μέτρια επίπεδα. Αν είχε γίνει η τριφασική τα πράγματα θα είχαν πιό πολύ ενδιαφέρον. Όσο το σκέφτομαι, γαμώτο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kurt russel, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού