Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564609
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοιτάζοντας τις βαρδιες, πέφτει το μάτι μου στη Ταιρα, που πιθανόν είναι η Σάρον από Xbar. Παίρνω αμάξι, παρκάρισμα δίπλα από τα Τεφα, καθώς στο δρόμο απέξω δεν παίζει πάρκινγκ, και είσοδος στο πολυτελές μαγαζί.

Η κοπέλα χαμογελαστή, ευθυμη και τσαχπίνα, σε κολάζει να την πάρεις ακόμα και αν δεν την είχες βάλει στο μάτι. Φοβερό σώμα ως συνηθίζουν οι κοπέλες από Αφρική, και δυάρι στήθος μαλακό αλλά όχι πεσμένο.

Ανεβαίνω στον δεύτερο όροφο, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες με περιμένουν. Μένω με το εσώρουχο. Μετά από λίγο σκάει και εκείνη.

Καρφώνεται πάνω μου, μου βγάζει το μποξεράκι, και κάνει παιχνίδι ανόρθωσης. Στήνεται πάνω στο κρεβάτι σαν γαζέλα, με τον κωλο της προτεταγμενο προς τα εμένα και με προτρέπει να της ανοίξω τα κωλομερια για να δω το ροζ μουνακι της.

Αυτοσφαλιαριζεται και με κοιτάει στον καθρέφτη. Έχω τρελαθεί.. Πάω να την αρπάξω και με αρπάει αυτή. Με πετάει στον κρεβάτι και μου φοράει καπότα για να τον πάρει στο στόμα, ενώ συνέχιζε να μου φέρνει τον κωλο της κοντά μου για να τον σφαλιαριζω.

Για να μην πολυλογώ, μετα από δύο στάσεις σεξ με τελείωσε.

Έμεινε αλλά 10 λεπτά μαζί μου, όπου έκανε ντουζ παίζοντας με το τηλέφωνο, κολλαγε τον κωλο της στο τοίχο και έγλυφε τον ώμο της ενώ με κοιτούσε, έσφιγγε το στήθος της όπως ήταν βρεγμένο και με καλούσε να πάω μέσα. Τα έπαιξα.. Σαν να μην είχα μόλις πηδήξει και ένιωθα φορτωμένος πάλι.

Για φινάλε, έφερε κρέμα ενυδατική και μου την έδωσε να την αλείψω παντού. Μαύρο σοκολατί δέρμα και άσπρη κρέμα. Ζεστό φοντάν σοκολάτας με παγωτό βανίλια ένα πράγμα!

Αφού είχα μπερδευτεί. Νόμιζα ότι πήρα ακριβότερο πρόγραμμα από το απλό των 50€.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάιρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
204
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, mauros gatos(1), Invisible Man

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2017
Πότε την πήρες ρε τυπε; Δεν την έχει πουθενά το πρόγραμμα.
05 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το βραδυ που αναφερω, 26 Ιανουαρίου. Μεσοβδομαδα θα την βρεις, καθώς ειχά δει και την Σάρον από Xbar και ειμαι 90% σιγουρος οτι ειναι η ιδια κοπέλα. Άρα ΠΣΚ θα δουλεύει Συγγρού
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2