Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.00 . Μετά από αναφορές του προφέσορα για καινούργια κοπέλα συνδύασα την βόλτα μου στην περιοχή με πέρασμα και από αυτό το “κατάστημα” που φημίζεται για τις υπηρεσίες των κοριτσιών που δουλεύουν εδώ και ας μην σκίζουν από εμφάνιση....
Ανέβηκα την σκάλα και η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύουν δυό κοπέλες και ότι μια είναι καινούργια η Σοφία , την ρώτησα ποια είναι η δεύτερη μου απάντησε η Λυδία , της είπα ότι την ξέρω και θα περιμένω να δω την Σοφία. Μετά από κάνα δεκάλεπτο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια ξανθιά μίλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους , παχουλή με 3άρια + βυζιά , φορούσε εφαρμοστό διχτυωτό ενώ κάτω στα πόδια ροζ γκέτες..
Ενδιαφέρουσα παρουσία με πονηρό καυλίαρικο πρόσωπο διαφορετική εικόνα είχα σχηματίσει από τα λεγόμενα του συναγωνιστή προφέσορα περίμενα να δω κάνα μπάζο ολκής αλλά οκ είναι η κοπέλα , σαφώς καλύτερη εμφανισιακά και από την Λυδία και την Φωτεινή(το θωρηκτό όχι την λεπτή) ενώ έχω πάει και με χειρότερες εμφανισιακά΄.
Σηκώθηκα να πληρώσω αλλά η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι θα πρέπει να περιμένω να αδειάσει δωμάτιο γιατί όλα ήταν πιασμένα , μετά από μερικά λεπτά με οδήγησε σε δωμάτιο , στον διάδρομο πέτυχα και την Λυδία χαιρετηθήκαμε αλλά ήταν κάπως μουτρωμένη , λογικά και διότι έχω καιρό να περάσω μαζί της αλλά και γιατί όλα τα δωμάτια τα έκανε η Σοφία....
Φρεσκαρίστηκα και μετά από κάνα 20 λέπτο ήρθε η Σοφία στο δωμάτιο , δεν μιλάει καθόλου ελληνικά ή αγγλικά , πετάει κάτι ρωσικά και γενικά είναι εκδηλωτική βγάζοντας αναστεναγμούς και επιφωνήματα. Την πλησίασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ανταποκρίθηκε αμέσως και μάλιστα σχεδόν δεν με άφηνε να πάρω ανάσα...της έβγαλα το διχτυωτό που φορούσε και τα εσώρουχα , την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , χούφτωνα τα βυζιά της ενώ αυτή κοιτούσε από τον καθρέπτη και έπαιζε παιχνιδιάρικα την γλώσσα της , έσκυψα από πίσω της και άρχισα να γλύφω το μουνί της και την κωλοτρυπίδα της όπου ενθουσιάστηκε....τόσο στο μουνί όσο και στην κωλοτρυπιδα(δεν την δίνει , της έκανα νύξη)δέχεται δάχτυλα αδιαμαρτύρητα. Την έγλυψα αρκετή ώρα όπου γύρισε απότομα γονάτισε μπροστά μου και κατευθείαν πήρε τον ήδη καυλωμένο πούτσο μου στο στόμα της , πίπα πολύ καλή , υγρή κάνει παιχνίδια και με την γλώσσα της ειδικά στο κεφαλάκι του πούτσου , έκανε αρκετά περάσματα και από αρχίδια αλλά και πολύ επιφανειακά στην κωλοτρυπίδα .
Την σταμάτησα για να μην χύσω , την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα ανέβηκα από πάνω της και άρχισα να ασχολούμαι αρκετή ώρα με τις βυζάρες της όπου έχει και ωραία ρόγα αλλά και να φιλιόμαστε , με πολύ επιδέξιά κίνηση έπιασε το προφυλακτικό το άνοιξε και μου το πέρασε όντας εγώ από πάνω της και χωρίς να έχει οπτική επαφή του πούτσου μου , με το που μου το πέρασε τον κάρφωσα αμέσως στο ήδη υγρό μουνί της , την γαμούσα δυνατά ενώ τα γλωσσόφιλα πήγαιναν σύννεφο , αλλαγή στάσης , ξάπλωσα και της έδειξα να ανέβει από πάνω μου , καλό καβάλησα ενώ όταν άρχισα να της βάζω κωλοδάχτυλο έσκυψε προς το πρόσωπό μου και αποζητούσε φιλιά , τρίτη και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα , δυνατό πισωκολλητό γαμίσι για κάνα 3έπτο μιας και είναι σκυλί και δεν καταλαβαίνει τίποτα , σταμάτησα βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλακτικό , δεν χρειάστηκε να της δείξω να τον πάρει στο στόμα της , σχεδόν έπεσε από το κρεβάτι γονατιστή μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , γλείψιμο μέχρι να χύσω τελικά δευτερόλεπτα μετά στο στοματάκι της .
Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και γύρισε να με καθαρίσει με μωρομάντιλο πριν πλυθώ , ντύθηκε γρήγορα γρήγορα κάτι έλεγε στα ρωσικά χαμογελαστή , δεν κατάλαβα τι , με φίλησε και έφυγε με πλατύ χαμόγελο .
Στο δωμάτιο έκατσα πάνω από δεκαπέντε λεπτά , οκ εμφανισιακά παχουλή αλλά με ωραίο στήθος , φοβερή διάθεση και δεκτικότατη πολύ καλή συμμετοχή που καλύπτει και το πρόβλημα επικοινωνίας . Έχοντας πάρει όλες τις κοπέλες που δουλεύουν στον οίκο τους τελευταίους μήνες , για μένα την βάζω σε υπηρεσίες στα ίδια με την Φωτεινή(λεπτη) και σίγουρα πάνω από Λυδία , Φωτεινή(θωρηκτό) και Αλίσια ενώ εμφανισιακά σίγουρα πάλι για τα γούστα μου πάνω από Λυδία , Φωτεινή(θωρηκτό) και Αλίσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Σοφία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.636
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού