Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261353
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άννα, νεάνις πρόσχαρη, όμορφη και μπλα… μπλα… μπλα… όπως πολλοί έχουν περιγράψει.
Η δικιά μου εμπειρία ήταν η εξής. Τέταρτη μεσημέρι και στέλνω μήνυμα για συνεύρεση. Απάντηση εντός μισάωρου. Κανονίζουμε για το βραδάκι δίωρο αλλά μέχρι το απόγευμα το είχα μετανιώσει ήδη. Καθ’ ότι σκεπτόμενος ότι πάλι φόλα θα φάω. Εκεί που σκέπτομαι να πάρω και να ακυρώσω λέω δεν γ… ας την δούμε και αυτήν, όπερ και εγένετο. Κατά της 22:00 σκάω στο χοτέλι στέλνω μήνυμα, απάντηση άμεση ‘’μωράκι μου φτάνω σε 5 λεπτά”, τες πα λέω και αναμένω να δω τι θα μου ξημερώσει. Χτυπάει η πόρτα μετά από πεντάλεπτη αναμονή και αντικρίζω την Αννούλα! Όπως ακριβώς δεν την φανταζόμουν…
Όμορφο πλάσμα και σου φτιάχνει άμεσος την διάθεση με το νάζι της, άρωμα ζάχαρης. Στα του αγώνα δεν θα αναφερθώ αλλά έγιναν τα συμφωνηθέντα.- Δεν μπορώ να πω ότι το γουστάρει αυτό που κάνει και πραγματικά δεν έχω γνωρίσει καμία που να γουστάρει αυτό το λειτούργημα, και έχω γυρίσει όλα τα FKK και Clubs αυτού του πλανήτη, από Βραζιλία μέχρι όλη την Ευρώπη και Ασία. Το έχω συζητήσει με πολλές και ποτέ καμία δεν μου είπε ότι το γουστάρει. Όμως τιμάει τα λεφτά που παίρνει και κοιτάζει να σε ευχαριστήσει με κάθε τρόπο. Πεντακάθαρη, συμμέτοχη άψογη σε όλα τα επίπεδα και πάνω από όλα δεν κλαις τα λεφτά σου. Είναι η γκόμενα που πάντα ήθελες να είχες. Το δίωρο πέρασε υπέροχα, μακάρι να είχα κανονίσει για παραπάνω ώρα, σιγουρά θα την ξαναδώ. Δεν είναι για ώρες αλλά για μέρες. Είναι μια γυναικά που θέλεις να γνωρίσεις καλυτέρα αναρωτώμενος πως θα ήταν στην πραγματικότητα…
Αυτά τα ολίγα…
Βαθμολογίες έβαλα τις μέγιστες που μου επέτρεπε το σύστημα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
117
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Tanker1972, anna110 τηλ,6948218501 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2017
Ειναι μια χαρα το κορίτσι απλά εχεις μερικές κακές συνήθειες που δεν λέει να τις κόψει....
1. Σε κάθε επικοινωνία χρησιμοποεί τις λέξεις "μωράκι
Ζουζούνι Καβλα μου ". Θυμίζει τους ΚΚΕεδες με τα κλισέ "λαϊκή μάζα, δίκιο του εργάτη κλπ .
2. Φτύσιμο σπέρματος στη μοκέτα. Εδω κινδυνεύει να
γίνει blacklist στα χοτελια
02 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο είναι λίγο υπερβολική με τα ζουζούνια και τα μωράκια αλλά δεν είναι και το ενοχλητικό. Όσο για την μοκέτα πιστεύω ότι το έχει κόψει γιατί τουλάχιστον σε εμένα δεν το έκανε. Καλή δύναμη αδέλφια, νύν υπέρ παντών αγών...
02 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ το βρίσκω πολυ ενοχλητικό γιατι το κανει σε υπερθετικό βαθμο χωρίς να σε εχει γνωρίσει καν. Ειναι στα όρια του γελοίου, αλλα μάλλον δεν της το εχουν πει πολλοί.
Οςο για τη μοκέτα καλο ειναι το νεο που μας είπες αν και δεν αναφέρεις τίποτα για χύσιμο. Ιςως ειναι απο τα κοριτσια που λαμβάνουν σοβαρά κάποια σχόλια που αποβλέπουν στο να ειναι καλύτερη. Με ολα οςα καταφέρνει στο κρεβάτι κρίμα ειναι να χάνει πόντους απο λεπτομερειες. Το πακέτο μπορει να βελτιωθεί και αλλο.
02 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωχ. παει το στρωμα!
02 Φεβρουαρίου, 2017
Αυτό το "άρωμα ζάχαρης" δεν το κατάλαβα. Αν γινόταν λόγος για "γεύση" θα είχε περισσότερο νόημα.
Εκτός αν θέλει κάτι άλλο να πεί ο ποιητής...Χμμμ;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
03 Φεβρουαρίου, 2017
Και σε μένα το έκανε αυτό με την μοκέτα αλλά δεν με πολυνοιαζει.απλα άρχισα πλέον να προσέχω που πατάω στα χοτελια Μεγάλο χαμόγελο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6